Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skin do Anivi - kto już dostał?


mR.LoL?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witaj, alwaysSUPP

Skórkę do Anivi mogli zdobyć gracze z węgier. Jeżeli nie grasz z węgierkskiego adresu IP to skórki nie możesz otrzymać. Na naszym serwerze możesz otrzymaæ skórke do Alistara, Tristany oraz Garena.

Daj znaæ w razie innych pytañ.

Pozdrowienia
Best Regards

DirtyNobody1
“I will not let you go into the unknown alone.”

Taką odpowiedź dostał jeden gracz z forum LoL'a.

PMK3yt4.png

Opublikowano

Nie nic nie potwierdzalem, gralem poprostu, po meczu wchodze w bohaterów, mam anivie ze skinem, tyle

 

Nie nic nie potwierdzalem, gralem poprostu, po meczu wchodze w bohaterów, mam anivie ze skinem, tyle

 

]

Może nie pamiętasz że ją miałeś? Ja i kolega nie dostaliśmy tej nagrody mimo, że zagrał ponad 10 rund.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Sytuacja jak u kolegi wyżej. Zagrałem 10 wczoraj gier na języku węgierskim, a anivki jak nie było tak nie ma. Cóż nadal będę grał na węgierskim może jakimś fartem dostanę tego championa ;)

Opublikowano

@KaVv nie, nie musi grać na węgierskim IP. polski support nie zna się a się wypowiada. skórka jest dla wszystkich grających przez pewien czas po węgiersku na serverze EUNE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...