Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skin do Anivi - kto już dostał?


mR.LoL?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie do Was wszystkich takie, jak w temacie. Kto już dostał tę skórkę do Anivi za granie po węgiersku? Ile gier?

Opublikowano

Ja jeszcze nie dostalem, podobno trzeba grac na tym węgierskim lolu 3 tygodnie zeby dostac ten skin :)


Jesli chcesz bym zobaczyl co piszesz/odpowiadasz mi napisz na początku posta @DangoPL

Opublikowano

Ja jeszcze nie dostalem, podobno trzeba grac na tym węgierskim lolu 3 tygodnie zeby dostac ten skin :)

Maksymalnie do 3 tygodni dostaniesz, a nie 3 tygodnie grać ...

 

 

Nie, nie dostałem

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Liczą się wszystkie gry, rankedy podobno też, skoro wszystkie rozgrywki po Węgiersku + oczekiwanie 3 tygodni na skina. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Czyli mam rozumiec 8 gier mam zagrac na wiegierskiej wersji jeszcze dzis? Hmm. Patch jakas godzine bedzie trwac a 8 rankedow od 16 moze zdaze zagrac.

 

A tak btw. Mozna na botach zagrac ?

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Ja już ponad 20 gier gram i nie mam bo to od jutra dopiero będą chyba rozdawać

 

W maxie 3 tygodnie na skina czekasz. 

 

Do 27.06.14 

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. 

W dniach 27.06 – 27.07 będziemy mieli możliwość zdobycia Drapieżnej Anivi zupełnie za darmo! 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

W maxie 3 tygodnie na skina czekasz. 

 

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. 

W dniach 27.06 – 27.07 będziemy mieli możliwość zdobycia Drapieżnej Anivi zupełnie za darmo! 

Mi się wydaje że od dzisiaj się te gry liczą ;/

Opublikowano

Mi się wydaje że od dzisiaj się te gry liczą ;/

 

Od dzisiaj do 27 lipca, tak, jak jest napisane. 

 

A Aramy się liczą?

 

Tak, każdy tryb (Dominion, Aram, Normal, Ranked + chyba Custom game ale nie wiem tego na 100%) po kilka gier na każdym trybie.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

W każdym trybie po kilka razy? Nie no daj spokój :p

 

Trzeba grać 8 gier na węgierskim, nie mam i nie chce mieć. :)

Skąd wiesz, że akurat 8? 

Opublikowano

W każdym trybie po kilka razy? Nie no daj spokój :P

 

Skąd wiesz, że akurat 8? 

Wystarczy zmienić język clienta na Węgierski oraz zagrać kilka meczów dowolną postacią, liczony jest każdy rodzaj rozgrywek.

Czyli gramy jedną postacią kilka meczy w każdym trybie na to wychodzi. :) 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano
Wystarczy zmienić język clienta na Węgierski oraz zagrać kilka meczów dowolną postacią, liczony jest każdy rodzaj rozgrywek.

Czyli gramy jedną postacią kilka meczy w każdym trybie na to wychodzi. :)

 

Jest napisane, że dowolną postacią. Jeśli miałaby to być jedna to byłoby, że jedną postacią xD. No chyba że teraz wyszło moje nieobrabianie lekcji z czytania z podstawówki :<. Jeśli Twój cytat jest z oficjalnej strony to moim zdaniem wychodzi na to, że wystarczy zagrać mniej niż 10 meczy obojętnie jakiego typu. Pewnie boty też mogą być :)

Opublikowano

Ja juz dostalem, po zagraniu jakichs 15 gier.

 

W sumie i tak gralem po angielsku, bo podmienilem sobie pliki węgierskie na angielskie w plikach lola, ale clijent widzial to jako węgierskie ;]

 

Dowód:

 

2nsq7nk.jpg

Opublikowano
Wystarczy zmienić język clienta na Węgierski oraz zagrać kilka meczów dowolną postacią, liczony jest każdy rodzaj rozgrywek.

Czyli gramy jedną postacią kilka meczy w każdym trybie na to wychodzi. :)

 

Czytanie ze zrozumieniem .. DOWOLNĄ POSTACIĄ BYLE JAKIE TRYBY mozesz zagrac dominiona, arama, rankeda, dominoina, arama, rankeda i tak dalej..

lucyfergif.gif

Opublikowano

Ja juz dostalem, po zagraniu jakichs 15 gier.

 

W sumie i tak gralem po angielsku, bo podmienilem sobie pliki węgierskie na angielskie w plikach lola, ale clijent widzial to jako węgierskie ;]

 

Dowód:

 

703821403886072305301.jpg

Musiałeś coś potwierdzać na e-mail?

Opublikowano

@up, musisz w plikach grzebać, poza tym, ta oferta nie tyczy się Westa, tylko North East.

 

W jakich plikach?

Włączasz Patcher i pod napisem ONLINE/OFFLINE/UNDEFINED masz okienko i tam w pierwszym zmieniasz na: Magyar.

 

A jak w plikach chcesz to: ...\League of Legends\RADS\system i plik locale.cfg otwierasz notatnikiem i zmieniasz z języku np en_GB, pl_PL (czy jako tam to jest) na hu_HU.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...