Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wakacyjny konkurs z dzialem 4Story


hersentokrul

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1394103927-U401671.png

 

Witaj drogi Iberianinie,

Przez ostatnie parę dni byleś najlepszym ale nie dzisiaj!
Konkurs1111414038157071187376.png wraz z działem 4Story, który jest podzielony na 2 kategorie. Zapraszamy!! :)


Najpierw zaczynamy od nagród1111414038157071187376.png.

 

1394104724-U401671.jpeg

 

Pierwsze miejsce ( Kategoria Nr 1 ): 9-AwardImgMaster-1361138078.png

Pierwsze miejsce ( Kategoria Nr 2 ): 9-AwardImgMaster-1361138078.png lub 8-AwardImgMaster-1361138012.png

Pierwsze miejsce ( Kategoria Nr 3 ):  9-AwardImgMaster-1361138078.png lub -15% ( Nie Talon )

 

* Kategoria 4: -15% ( 1 )
* Kategoria 4: -10% ( 2 )
* Kategoria 4: -5% ( 3 )


Drugie miejsce ( Kategoria Nr 1 ): -10% z paska ostrzeżeń :) ( Nie Talon )
Drugie miejsce ( Kategoria Nr 2 ): -10% z paska ostrzeżeń :) ( Nie Talon )

Drugie miejsce ( Kategoria Nr 3 ): -10% z paska ostrzeżeń :) ( Nie Talon )

 

Trzecie miejsce ( Kategoria Nr 1. ): -5% z paska ostrzeżeń :) ( Nie Talon )
Trzecie miejsce ( Kategoria Nr 2 ) -5% z paska ostrzeżeń :) ( Nie Talon )

Trzecie miejsce ( Kategoria Nr 3 ) -5% z paska ostrzeżeń :) ( Nie Talon )

 

1394104993-U401671.png
 

Kategoria 1: Napisz wiersz o 4story ( min 8 wersów. )
Kategoria 2: Zrób prezentacje 4Story ( Opis, rasy, postacie, mounty oraz klimat gry. )
Kategoria 3: Narysuj dowolna postać/przedmiot z 4story.

* Każdy użytkownik może brać udział w tylko z jednej kategorii oraz losowaniu.

 

*Kategoria 4: Losowanie!

Co zrobić aby brać udział w losowaniu?

1. Polub ten post

2. Odliczaj kolejno #1 Losowanie - Twój nick następna osoba #2 Losowanie - .....

3. Losowanie odbędzie się automatycznie.

 



1394105100-U401671.png

 

1. Konkurs jest od 26.06.2014 do 16.07.2014

2. Zakaz plagiatowania oraz kopiowania prac.
3. Prace umieszczamy w tym temacie.
4. Każdy post, który nie jest związany z konkursem - warn.

5. Każda praca, która jest zrobiona dla "jaj", "żartów" będzie usuwana oraz użytkownik dostanie blokadę postów na 12h.
6. Prace nic związanego z 4Story będą warnowane (offtopic).
7. Praca nie może mieć wulgaryzmów, obrazy użytkowników lub czegoś podobnego.
8. Wszelkie pytania można pisać w tym temacie <Kliknij>
9. Konkurs odbędzie się wtedy, kiedy będą minimum 3 osoby w jednej kategorii.

 

 

1394105403-U401671.png
 

1. @arl4s6

2. @Kacki

3. @hersentokrul

 

Powodzenia!! :)
 

Wyrazil zgode na konkurs: Dektored

 

Wyniki już niebawem

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiersz by Patrykos17 :)


 


Wchodząc w 4Story świat,


Każdemu nadana rola


Jedni wolą łucznikiem grać


Drudzy biją już potwora


 


Wiedząc, że podczas smutku podczas łez


Mogą w 4Story wejść i pokazać "plejs"


Ten magiczny świat otwiera wrota


a jak zrobisz ekwipunek nie podskoczy żadna ciota*.


 


 


 


*Wyraz ciota nie ma na celu nikogo urazić. Jest to po prostu zwyczajnie przytoczone na potrzeby wierszu i nie przywiązane dla żadnej osoby


Opublikowano

#10 Losowanie -King.

 

 

>>>>Tutaj będzie wiersz<<<<

Kategoria 1.

 

"Hej kapłanie, buffnij mnie!

Zaczynamy ostre jazdy,

Choć to nie Valorian synu,

Zwane policyjnym Państwem,

Łucznicy ruszają w przód,

Przeciwnik przeszyty strzałą

Mobów widzę tutaj w brud,

RMC pomagają

Zaklinacz - i jego podwładny

Czarodziej - i skill wytrawny

Wojownik - Perfekcyjne EQ

Z takim teamem się nie mierz człowieku

Lecz mamy coś czego nie masz Ty

Poza chęcią wygrania starć

Ty masz Ekwipunek, Damage, skill.

My mamy drużynę - zacznij się bać.

I choć wielu tutaj śmiałków

Próbowało Cię zgładzić

Obrócimy Cię dziś w pył.

Drużyna da radę zabić."

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Kategoria 1 - Wiersz

                                                                                                              Choć update'a* dali słabego to nic złego,

                                                                                                      choć gram niedługo to gra mnie wciągnęła na długo,

                                                                                                     nawet jeśli mi ktoś podskoczy wypatroszę go za oczy,

                                                                                                     choć człowiek silny jest nie podskoczy nikomu jak pies.

 

                                                                                           Pragniesz szacunku?, to nic trudnego pokonaj Succubusa Gorszego

                                                                                            Nawet jeśli go nie pokonasz, to nic złego pokonaj ogra potwornego

                                                                                                     Już nie mam co rymować więc muszę to wykarygować*,

                                                                                                          albo to photoshopu to porządnie wykadrować*.

                                                                                  

 

 

 

 

*Czytaj Updejta

*Wykarygować - poprawić

*Wykadrować - poprawić w pliku graficznym

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Wszystkie prace sa zatwierdzone.

 

Jugens twoja praca wyglada na pobrany z na obrazek i bawienie sie photoshopem, skoro Ty narysowales to masz czas 10 godzin, aby zrobic zdjecie aparatem/telefonem.

Opublikowano

#16 Losowanie - Wujek Blacha

 

 

We 4story baw się i ucz,

z kumplami swymi w bój rusz, 

a gdy życie Ci się skończy,

skocz do sklepu po trzy poty,

teraz jesteś super mocny,

wybij szybko wszystkie stwory. 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Goryl dziś jest moim sługą,

nie pochwalę się obłudą,

jestem sobie przywołaczem,

długo już grającym graczem,

nikt mnie przecie nie pokona,

prędzej sam skona.

 

Goryl, dzik i ludzi kilku,

mam ich wszystkich na talerzu,

Jeden spell, już każdy kona,

nikt mnie przecie nie pokona :D

 

 

Widać ktoś tu summonera nie lubi :C

 

No cóż, coś innego:

 

"For story" ma piękne walory,

piękne ziemię, grafika i brzmienie,

klas, co prawda jest niewiele,

lecz summoner ma znaczenie,

złapać co chcę mogę przecie,

dzika, smoka, bossy wielkie,

level już jest wysoki,

sława wniesie mnie w obłoki,

pvp czy też raidy ciężkie,

nic nie nie pokona mnie.

 

Ten gorszy, nie rozumiem co było nie tak w tamtym ;-;

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Posty nie będące zgłoszeniem możemy pisać tylko ja hersen i kacki. Wszystkie pytania, uwagi, czy wyjaśnienia piszcie w temacie do dyskusji lub na priv.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...