Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak poprawnie wgrać pety na swój serwer?


DemoRaven

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka od razu do tematu Czy ktoś z was wytłumaczył by mi jak wgrać pety na swój serwer.

Prosił bym o dokładne wyjaśnienie jak dla ułomnego :D

 

PS. Paczkę z Petami mam teraz tylko jak ją wgrać Wiem tyle, że rozpakowujemy npc i np2 i dodajemy foldery na tym się kończy moja wiedza praktyczna.

 

Za pomoc Dam 5+ i 2tyg limit like :D

xTabwwt.png

Opublikowano

@DemoRaven

Na początek trzy pytania:

 

1. Jakiego unpackera używasz?                                            | Pobierz EterNexusa

2. podaj link do tematu z petami, na ślepo nie zrobię               | Link tutaj lub na PW

3. na czyich plikach serwerowych będziesz to wgrywać.           | Pliki Terenza / 2013 mają wgrany system petów.

Opublikowano

to tak, w dodawaniu petów musisz się głównie wzorować na tym co już jest.

1. dodajesz wszystko do npc/ npc2 (jak tam chcesz) / zapamiętaj ID

2. szukasz questa nazywa się chyba "system petów" i tam ustawiasz przywoływanie. czyli ID pieczęci, i ID moba który ma się przywołać.

3. bony ostawiasz w item proto/mob (nie pamiętam czy trzeba bony ustawiać w zwierzaczku czy w pieczęci )

4. jeśli masz problem pisz na gg : 40228367

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...