Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Skrypt na gildie, chcielibyście?


Gość #e3uS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A cóż to za algorytm? Sprawdzanie ilości graczy w gildii i mnożenie ilości diaxów...

 

Chcesz wystawiać - to wystawiaj, a nie nabijaj znowu like'yy jak reszta tych dzieciaków.

I tak skrypty to gówno, a twoje pluginy jeszcze większe gimbo 14 letni developerze ...

Hitlerze, ja na mpc nie siedzę 24/7 jak ty, mam przyjaciół. Wyjdź na dwór i ich też poszukaj a nie krytykujesz 24/7 bez argumentów. Nie masz argumentów? To m***a i nie pisz posta ;)

Opublikowano

jprld, i na kij wy sie spinacie? herlier

ciągle hejtujesz i hejtujesz.

pochwal sie jakie TY napisałeś pluginy i ile masz lat "gimbo developerze"

 

 

 

//czekam na warna za offtopic.

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Chyba tych żuli pod sklepem, internetowy napinaczu ...

Te teksty słyszałem już 100 razy.

Twoje pluginy to DNO, gimbo developerze..

A jakie ty napisałeś pluginy gimbo developerze, że hejtujesz innych a sam nie pokazałeś swoich "z*******ych umiejętności"?

Myślisz, że jesteś taki z*******y bo tylko krytykujesz nie podając argumentów? Jeśli tak to Cię pozdrawiam.

 

Na początek coś w życiu osiągnij a nie ;)

 

p.s: To ty się napinasz do wszystkich gimbo developerze :)

Opublikowano

A jakie ty napisałeś pluginy gimbo developerze, że hejtujesz innych a sam nie pokazałeś swoich "z*******ych umiejętności"?

Myślisz, że jesteś taki z*******y bo tylko krytykujesz nie podając argumentów? Jeśli tak to Cię pozdrawiam.

 

Na początek coś w życiu osiągnij a nie ;)

 

p.s: To ty się napinasz do wszystkich gimbo developerze :)

Zgodzę się, to ten co napisał plugin na leczenie xD.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...