Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sklep się wylogowuje podczas nieobecności


.KAT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Mam dobry sprzęt, który bez problemu radzi sobie z metinem (i5 2500k, Sapphire Radeon HD 7850) jednak gdy zostawiam na noc sklep - rano ekran metina jest zamrożony i niestety postać wylogowana. O ile zamrożenie ekranu mnie nie dziwi, bo z tego co wyczytałem metin nie radzi sobie będąc w bezruchu, to zastanawia mnie dlaczego postać zostaje wylogowana...

Da się jakoś temu zaradzić? Co może być przyczyną?

Opublikowano

Poważnie mój post wygląda jakbym mówił, że komputer mi się usypia?

Komputer mi się nie usypia... jest włączony, ekran metina zamrożony, a postać wylogowana. Dzieje się tak po 3h+ nieobecności.

Opublikowano

Poważnie mój post wygląda jakbym mówił, że komputer mi się usypia?

Komputer mi się nie usypia... jest włączony, ekran metina zamrożony, a postać wylogowana. Dzieje się tak po 3h+ nieobecności.

Też miałem z tym kiedyś problem, nie mogłem znaleźć przczyny problemu.

Pomagałem sobie prowizorycznie, stawiałem sklep na kamermodzie i ustawiałem aby pisał na chacie wiadomosc co kilkadziesiat sekund, wtedy ekran sie nie ''zamraża'' i nie loga.

Opublikowano

Poważnie mój post wygląda jakbym mówił, że komputer mi się usypia?

Komputer mi się nie usypia... jest włączony, ekran metina zamrożony, a postać wylogowana. Dzieje się tak po 3h+ nieobecności.

Wybacz, czytając Twój problem zinterpretowałem jakby Twój komputer się usypiał, ale mniejsza o to..

Teraz pytanie, nie masz może problemów z łączem internetowym? Możliwe, że Ci przerywa co jakiś czas.

Opublikowano

Dzieje się tak tylko gdy okienko z metinem nie jest aktywne. Nie musisz nić robić wystarczy, że na nie klikniesz i nie powinno się tak dziać.

Opublikowano

Kamer mod odpada, bo bana momentalnie wyłapię na SG.

Kłopotliwe byłoby klikanie na okienko podczas snu ;) Może clicker ustawiony na klikanie co 5 minut by pomógł?

Łącze może nie jest najszybsze - 2Mbps, ale po kablu i ze stabilnością nigdy nie miałem problemów. Pingi też stabilne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...