Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft nie chce się uruchomić - Minecraft Crash Report


kar35ol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

 

Z góry przepraszam za brak mojej aktywności.

Było to przyczyną zmiany sprzętu, oraz dodania, że nowy sprzęt nie pomógł.

 

Nowe parametry:

 

- Windows 7 Home Premium - 64bit

- Płyta główna: Gigabyte MA74GMT-S2 ( rev: 1.4 )

- Grafika: Zintegrowana karta graficzna, Ati Radeon 2100

- Pamieć ram 2gb 1333 Mhz

 

- Dysk IDE 80 gb ( Przy czym nie mogę zainstalować sterowników z płyty, bo mam tylko jedno wejście IDE )

 

Problem jest ten sam co na początku, zainstalowałem sterowniki do karty graficznej, od gigabyta i jednocześnie od amd, Nic nie działa.

Proszę o pomoc, jeśli ktoś by pomógł, dałbym jeszcze Panel zdalny, żeby wszystko sam zobaczył.

Opublikowano

Witam serdecznie,

 

Z góry przepraszam za brak mojej aktywności.

Było to przyczyną zmiany sprzętu, oraz dodania, że nowy sprzęt nie pomógł.

 

Nowe parametry:

 

- Windows 7 Home Premium - 64bit

- Płyta główna: Gigabyte MA74GMT-S2 ( rev: 1.4 )

- Grafika: Zintegrowana karta graficzna, Ati Radeon 2100

- Pamieć ram 2gb 1333 Mhz

 

- Dysk IDE 80 gb ( Przy czym nie mogę zainstalować sterowników z płyty, bo mam tylko jedno wejście IDE )

 

Problem jest ten sam co na początku, zainstalowałem sterowniki do karty graficznej, od gigabyta i jednocześnie od amd, Nic nie działa.

Proszę o pomoc, jeśli ktoś by pomógł, dałbym jeszcze Panel zdalny, żeby wszystko sam zobaczył.

Pamiętaj, że sterowniki załączone na płycie nie są zawsze najnowsze. Najlepiej potem zaaktualizować je na stronie producenta.

Ostatnio wyszła nowa java. Zaaktualizuj JDK + Java 7 update 65 (o ile się nie mylę). W moim przypadku naprawiło to wiele błędów które się pojawiły z poprzednią v. ;)

 

Pozdrawiam

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Witam,

 

Czy mógłbym się z tobą skontaktować?

Masz chwilkę czasu, aby mi pomóc przez zdalny panel?  

Opublikowano

W zarządzanie jest napisane karty graficzne:

 

Ati Radeon 2100 (Microsoft Corporation - WDDM)

 

Może dlatego nie działa mi minecraft?

Opublikowano

Witam serdecznie,

 

Co tego co mi kolega wyżej wspomniał, nie miałem sterowników, dlatego miałem w Komputer > prawy przycisk -> zarządzanie -> karty graficzne -> Ati Radeon 2100 (Microsoft Corporation - WDDM)

 

Teraz zainstalowałem nowe sterowniki od karty graficznej - teraz jest napisane: ATi Radeon 2100

Wszystko działa, dziękuje za wszelką pomoc!

 

 

Edit:

 

Proszę o zamknięcie tematu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...