Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EliteMu | S6ep3 | 50x | Non Reset pvp | No Webshop | No F.O Donation !


remejn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Welcome to EliteMU !
Re-opening server going to public Wednesday 25 jun 2014 at 3pm (GMT +0)


EliteMU LegendOfGamer
We are using premium S6EP3 files (MuEngine) that contain hardly any bugs. We took the time to configure this server to give our players the best experience. The client is equipped with anti-cheat protection both with server side and a custom launcher with auto-updates.
This server has all the latest features such as:


- RageFighter class
- Mastering skill tree
- New events
- Official mu helper and loads more!

This server content no reset system , which mean server are running same as GMO version. But some of feature are different ,NPC etc.With the new Gens feature PVP becomes even more fun, while you battle as family versus family.
Get rewards as you work your way up in the Gens ranking list!


Server Links :

  • Website :
    elitemu.com

Server Features :
 

  • Premium MuEngine Season6ep3 Server files
  • MuGuard Antihack and Heartbeat system
  • Friendly and Experienced staff
  • Custom spots
  • X-shop ( Cashshop )
  • Vote Reward ( Ecoins )
  • Online hour exchange ( Ecoins )
  • Personal store using Ecoins
  • Marry system



Server Rate :



  • Exp Rate : 50x
  • ML Rate : 7x
  • Drop rate : 25%
  • Max Level : 400
  • Master Level : 200
  • Point per level : 5/6/7 (GMO Like)
  • Dedicated Server with up time 24/7



Chaos Machine Rate :



  • Original GMO Like



Commands :



  • /addstr
  • /addagi
  • /addvit
  • /addene
  • /addcmd
  • /post



Specific Features :



  • Sockets item ( max 3 sockets )
  • Excellent item max 3 options
  • Chaos card system
  • Mu Helper
  • New map Kalrutan
  • Extra exp solo on event maps ( 5x )
  • Extra exp party ( 10x )
  • Inventory and warehouse extension
  • Rage Fighter class with Master Skill Tree
  • Loren Market map
  • Mini wings
  • PvP Gens System
  • Moss merchant The gambler system
  • Duel Arena system
  • Vulcanus
  • Cherry blossom Quest
  • Raklion
  • Speed sphere level 5
  • Gold lucky set



Game Events :



  • Castle Siege
  • Blood Castle
  • Devil square
  • Chaos Castle
  • Double Goer
  • illusion temple
  • Kanturu event
  • Golden archer event
  • Dragon invasion
  • Includes New Golden Mobs
  • Crywolf Event
  • Loren Deep Event
  • Scramble Words Event Reward jewels
  • Last man standing Event
  • And much more
Opublikowano

Robicie jakąś polską gildię? :) Chętnie dołącze. 3pm (GMT +0) to 15 u nas. I wie ktoś, czy będzie można mieć dwa konta? Na tej zasadzie, że będę miał EE i BK.

Opublikowano

Z gildią nie wiem jak będzie jeszcze. Przenosi się troche osób z MuTrue to może coś się ogarnie :)
To jest s6, więc multiclient powinien działać normalnie czyli można mieć i ee i bk na raz.

Opublikowano

to zrobie EE i zobaczymy co to bedzie :D mam nadzieje,ze jest od 300 a nie 350/400

 

dostaje DC przy wpisywaniu passow :/

Opublikowano

 

 

To unlock Summoner = 270

To unlock Rage Fighter = 350

 

 

ogólnie już 7 osób online, więc już nie wiem jak z tym startem.

Opublikowano

 

To unlock Summoner = 270

To unlock Rage Fighter = 350

 

Pewnie skilli nie ma u npc, więc i tak ciężko by się nimi grało na starcie.

 

edit:

ninja'd :(

 

 

wg serwera jest juz 15, więc chyba nie ogarniają co to jest gmt+0 :p

Opublikowano

Zaparaszam na serwer, razem stworzymy cos wielkiego :D a tak serio, to serwer wyglada na bardzo przyzwoity, zapraszmam wszystkich 

 

Pozdrawiam - Jukat

Opublikowano

Zaparaszam na serwer, razem stworzymy cos wielkiego :D a tak serio, to serwer wyglada na bardzo przyzwoity, zapraszmam wszystkich 

 

Pozdrawiam - Jukat

jak najbardziej ;) fajny cofing jest zapraszam !

Opublikowano

Podawać tu swoje nicki, jeżeli tam gracie. Każdym się przyda, łatwiej będzie znaleźć ludzi do party i znaleźć kumpli do gry, żeby nie grać samemu :) Mój to: araKeN


Czy wie ktoś, czemu po wpisaniu pasów wywala mnie z serwera? 

 

@Edit: Już wiem, trzeba grę odpalić przez EliteMuStarter xD

Opublikowano

tez tak mialem ale samo przeszlo,duzo gra polakow i polecam server ;)

 

nick w grze KeedzioR od 350 KedzioR bo robie RF :)

Opublikowano

up,up :D wbijac panowie. od startu ani jednego OFFa, caly czas po 100/120 ppl online. zajebiste spociki,fajny drop ;) warto !

Opublikowano

wbijać ludzie. im nas więcej tym lepiej. trzeba pojechać brazoli. za 2 tygodnie wygrywamy serwer. xdd

nie da sie wygrac servera :D

 

ale zgodze sie,czym wiecej polakow tym lepiej. naprawde fajny,warty do wbicia server PVP :) kto lubi servery bez RR zapraszam !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...