Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujemy sponsora na serwer typu HARD - przeczytaj temat, nie pożałujesz!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8622814035903451192805.png


Witam serdecznie!


Przez ponad cztery miesiące całe dnie tworzyliśmy pliki serwerowe typu hard.


Dzięki swoim umiejętnościom całkowicie pozbyliśmy się bugów z plików.


Pliki serwerowe prezentują się świetnie. Nam nie da się zarzucić braku doświadczenia.


Teraz tylko kwestia wystartowania z serwerem.


 


Oferujemy:


- pliki serwerowe ukończone w 80%,


- wszystko odbugowane,


- porządny, znający się na rzeczy team,


- 50% zysków z ItemShopu.


 


Poniżej przedstawiona jest garść informacji na temat serwera.


Podkreślam, że to nie wszystko, co mamy do zaoferowania.


 


Pokazywanie sklepów na chacie


Dzięki tej funkcji gracze mogą pokazywać całe swoje sklepy na chacie.


 


Polowania


System zróżnicowanych i ciekawych polowań.


 


System Energii


System przedłużania czasu trwania bonusów.


 


Event Zuo


Nowa mapa z 3 podziałami levelowymi. Automatyczny i dobry resp potworów.


Zabezpieczenia, dzięki którym tylko wyznaczone osoby będą mogły włączać event.


Ogólna informacja o rozpoczęciu eventu (inaczej event nie ma prawa się włączyć).


 


Metinologia


Metinologia od 10 do 99 poziomu.


 


System oraz trenowanie Mountów


System wierzchowców, które na dodatek można trenować.


 


Strony pamiętnika


Fabularna oraz bezbłędna misja.


 


Mroczny Naród


Quest 3-częściowy.


Od 61 do 80 levelu.


 


Analiza Seon-Pyeonga


92 , 82, 92 oraz 80 level.


 


Zamiana zmianek na dodania


Funkcja zamiany zaczarowań przedmiotu na wzmocnienia przedmiotu.


 


Arena PvP


Działająca w pełni arena od 70 poziomu postaci, służąca do pojedynków między graczami.


Częste konkursy PvP, ranking na stronie głównej oraz nagrody dla najlepszej dziesiątki


(nagrody zostaną wprowadzone z opóźnieniem).


 


System Kostiumów


System wprowadzający kostiumy dla wszystkich postaci.


 


Event Obrona Kamieni Metin


Event polegający na bronieniu różnych Kamieni Metin.


 


Wejście do Groty Wygnańców


Wejście do GW poprzez przedmiot.


Dostępne dla szamanów od 60 levelu i dla innych postaci od 75 poziomu.


Trzeba wręczyć Koe-Pungowi krwisty kamień. V2 za respem Silnej Lodowej Wiedźmy.


 


Zabezpieczenie dotyczące wyrzucania na mapkach


Gdy wyrzuci nas np. z DT, ponieważ straciliśmy połączenie z internetem lub nie ma prądu,


w ciągu 20 minut możemy wrócić, a dalej będzie ten sam resp.


 


Prywatne DT


Od 45 do 69 levelu z grupą co najmniej 3-osobową, zaś od 70 do 99 poziomu solo.


 


Diamenty


Sprzedajemy je po 100kk za sztukę.


 


System Petów


Własne, oswojone zwierzęta.


Dodatkowo został poprawiony błąd, leżący po stronie bonusów petów.


 


Nieskończona strzała


Jest dostępna strzała, która nigdy się nie kończy.


 


Książki umiejętności


Zmieniona ilość książek do przeczytania oraz czas czytania ich.


 


Brak Yangbugów


Brak bugów z yangami z pozycji game.


 


System blokowania na Wojnach Gildii


System blokowania niektórych przedmiotów podczas wojen gildii.


 


Funkcje questów


Dodatkowe funkcje questów.


 


Dungeony:


Bramy Piekieł, Diabelskie Katakumby, Wieża Orków, Świątynia Beran Setau.


Jest jeszcze kilka dungów, lecz nie chcemy ujawniać głębszych informacji.


 


Dom aukcyjny


Można w nim handlować postaciami, wraz z całym ekwipunkiem.


 


Nowy game oraz nowe questy


 


Poszukujemy sponsora, który jest godzien zaufania i mógłby zainwestować ok. 2500 PLN.


 


 


Nasze wymagania:


- porządna maszyna,


- kupno u Zielska design z front-end'em, zakodowanie przez osobę od niego wraz z domem aukcyjnym, gdzie także będzie można sprzedawać postacie z całym wyposażeniem,


- komunikatywność.


 


Kontakt:


GG: 41125396


Prywatna wiadomość na forum.


 


Poszukujemy sponsora, nie członka teamu, który wyłoży pieniadze, lecz czystego sponsora, który zainwestuje w serwer, w zamian za zysk z item-shopu. Sponsor nie ma dostępu do maszyny, jak i do mysql - posiada konto VIP na serwerze oraz konto Mistrza Gry z uciętymi prawami (tak jak każdy Mistrz Gry, który znajdzie się w teamie).


 


Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.


Przyjmujemy tylko poważne oferty!


Opublikowano

Hmmm... Tylko tak jak kolega w/w nie wszystko zostało ujawnione. Większość może i jest na ePvP, ale na pewno to nie są te same skrypty i proszę Cię nie mów, że coś jest z epvp czy innego forum. Dawno tam nie zaglądałem, a jeśli już zaglądałem to jedynie po PSD'ki stron, a z nich tylko elementy wykorzystywałem. Pliki były tworzone ponad pół roku, jestem jednym z ich edytorów. Powiedz, może iż jeszcze lib na takie rzeczy jak edycja chatu, czy system pasow wraz z soul dragonem także jest na mpc/epvp/wloskie, nie hiszpanskie fora kolego conajwyzej ;).

Opublikowano

Wątpie żebyście znaleźli sponsora, który nie będzie chciał dostępu do maszyny.

A tak czepiając się samego tematu, mówicie, że serwer macie skończony w 80%, to oznacza, że nadal możecie coś spierdolić w ciągu tych 20%. Dalej... wypisaliście jakieś "nowości", które są i były na rynku metina od dawien dawna. Pochwalcie się czymś całkowicie nowym, metin potrzebuje innowacji.

 

A to:

nie chcemy ujawniać głębszych informacji.

 

Nie jest korzystne dla Was, bo nie robicie teraz prezentacji dla graczy tylko dla sponsorów.

Ogółem to jakiś serwer macie, jeżeli to co dotychczas zrobiliście jest rzeczywiście odbugowane, to ok to dobrze, tutaj macie plus.

Niestety ja nie widzę nowości, zero nowości, co mi da dom aukcyjny czy metinologia, to jest zabawa na 10 minut. Owszem napisaliście, że to nie wszystko, no ale trzeba wypisać to co jest najatrakcyjniejsze. Co do teamu, nic nigdzie nie jest napisane kto jest w teamie, więc ja osobiście nie mam żadnych podstaw do stwierdzenia, że jesteście porządni czy doświadczeni.

Opublikowano

Wątpie żebyście znaleźli sponsora, który nie będzie chciał dostępu do maszyny.

A tak czepiając się samego tematu, mówicie, że serwer macie skończony w 80%, to oznacza, że nadal możecie coś spierdolić w ciągu tych 20%. Dalej... wypisaliście jakieś "nowości", które są i były na rynku metina od dawien dawna. Pochwalcie się czymś całkowicie nowym, metin potrzebuje innowacji.

 

A to:

nie chcemy ujawniać głębszych informacji.

 

Nie jest korzystne dla Was, bo nie robicie teraz prezentacji dla graczy tylko dla sponsorów.

Ogółem to jakiś serwer macie, jeżeli to co dotychczas zrobiliście jest rzeczywiście odbugowane, to ok to dobrze, tutaj macie plus.

Niestety ja nie widzę nowości, zero nowości, co mi da dom aukcyjny czy metinologia, to jest zabawa na 10 minut. Owszem napisaliście, że to nie wszystko, no ale trzeba wypisać to co jest najatrakcyjniejsze. Co do teamu, nic nigdzie nie jest napisane kto jest w teamie, więc ja osobiście nie mam żadnych podstaw do stwierdzenia, że jesteście porządni czy doświadczeni.

 

Czy pomyślałeś o tym, że dodając do ogłoszenia wszystkie informacje na temat serwera, sponsor mógłby się skusić na sam GAME, a nie do sponsorowania nam serwera :) ?

W Teamie jest PeSoiL oraz Mazar. 

Opublikowano

Nie polecam.

Wygląda to tak:

 

1.Kupno maszyny przez sponsora,

2.Próba ukradnięcia maszyny sponsorowi,

3.Wygrana sponsora :)

 

Myślicie,że ktoś da wam 2500zł abyśce kupili maszyne ? Nie bądź śmieszny.

Wszystko bylo na epvp/mpc.

Bez reklamy max 50 online (bo wakacje to ludzie wbija z nudow)

 

 

@ Edit @1361622928-U485574.pngTesain

 

Po co komuś taki serwer ?

 

 

Pokazywanie Sklepów na Czacie - Nie wiem skąd.

Polowania - Pewnie jakiś gotowiec.

System Energii - 2010r. chyba

ZuO - Zabezpeczenie,które ma 1 linijke w quescie...

Metinologia - MPC,

Trenowanie Mountów  - Concordia SF,

Strony Pamiętnika - MPC,

Mroczny Naród - MPC,

Biolog 90+ - MPC 2007r.

Zamiana Zmianek i Dodań - MPC,

Arena PvP - 2009r.

Kostiumy - Jakiś serwer tego nie ma ?

Event Obrona Kamieni Metin - MPC,

Zabezpieczenie dotyczące wyrzucania na mapkach - Wow... nie wierze ? Serio ?

Wejście do Groty Wygnańców - Żart ?
Prywatne DT - 20 Linijek może
Sprzedajemy je po 100kk za sztukę - LoL hah :P
System Petów - Pliki Terenzo pewnie,
Nieskończona strzała - MPC,
Książki umiejętności - Wow pewnie 10 ku do g1,bo to było na mpc.
Brak bugów z yangami z pozycji game - Z pozycji game hmm... hah :)
System blokowania na Wojnach Gildii - Quest 5 linijek
Dom aukcyjny - Epvp,
Nowe Game - Na moje oko 34083 i to chyba nie jest nowe ;)
 
@ EDIT 2
 
 
 

 

1.Kupno maszyny przez sponsora.

2.Wrzucenie plików na maszynę sponsora.

3.Sponsor kradnie pliki serwera, przerabia je i startuje ze swoim serwerem.

 

Wziąłeś taką sytuację pod uwagę?

 

Czy ktoś gdzieś napisał, że reklamy nie będzie? Jest to normalna rzecz, że hard bez reklamy będzie stał pusty.

 

 
 
Ty nie widzisz w tym sensu, a jestem ciekaw, czy posiadając takie pliki serwerowe praktycznie "oddałbyś" je sponsorowi, dzięki czemu on będzie dodatkowo zarabiać  :)
Sql nie jest potrzebne sponsorowi, bo sponsor ma być sponsorem, a nie grzebać w sql  :)
Śmiało możesz wątpić, a to, czy znajdziemy sponsora, okaże się - myślę - jeszcze dziś  :)

 

Jebnij się w łeb...

Sponsor ci ukradnie pliki ja p******e...

Ty się dobrze czujesz ? Nie było chyba nigdy takiej sytuacji z tego co pamiętam.

Dodatkowo ile zarobisz na tym serwie ? 200zł w miech ?

Kto kupi tą reklamę też sponsor ? Ale jaja :P

Tak się składa,że mam pliki 30x lepsze od tych i mam sponsora.

Stoimy już 2 miechy i nigdy nic się nie działo.

Dodatkowo współpracuje z nim prawie rok.

 

 

 

PS/// Z takimi plikami nikt was nie zasponsoruje :)

Tutaj liczy się KRETovskyyy (nie chce syfu) , True ( też nie chce syfu) i chyba tyle.

Bo dodać z mpc do clienta i plików każdy potrafi.

Opublikowano

Nie polecam.

Wygląda to tak:

 

1.Kupno maszyny przez sponsora,

2.Próba ukradnięcia maszyny sponsorowi,

3.Wygrana sponsora :)

 

Myślicie,że ktoś da wam 800zł abyśce kupili maszyne ? Nie bądź śmieszny.

Wszystko bylo na epvp/mpc.

Bez reklamy max 50 online (bo wakacje to ludzie wbija z nudow)

 

1.Kupno maszyny przez sponsora.

2.Wrzucenie plików na maszynę sponsora.

3.Sponsor kradnie pliki serwera, przerabia je i startuje ze swoim serwerem.

 

Wziąłeś taką sytuację pod uwagę?

 

Czy ktoś gdzieś napisał, że reklamy nie będzie? Jest to normalna rzecz, że hard bez reklamy będzie stał pusty.

 

 

Bez sensu. Ograniczenia do maszyny? Jakieś lipne uprawnienia w grze. 

Sponsor zazwyczaj bierze posadę Head Administratora, pełny dostęp do dedyka, sql.

Wątpie że znajdziecie taką osobę, która zgodzi się na te śmieszne warunki.

 
Ty nie widzisz w tym sensu, a jestem ciekaw, czy posiadając takie pliki serwerowe praktycznie "oddałbyś" je sponsorowi, dzięki czemu on będzie dodatkowo zarabiać :)
Sql nie jest potrzebne sponsorowi, bo sponsor ma być sponsorem, a nie grzebać w sql :)
Śmiało możesz wątpić, a to, czy znajdziemy sponsora, okaże się - myślę - jeszcze dziś :)
Opublikowano

1.Kupno maszyny przez sponsora.

2.Wrzucenie plików na maszynę sponsora.

3.Sponsor kradnie pliki serwera, przerabia je i startuje ze swoim serwerem.

 

Wziąłeś taką sytuację pod uwagę?

 

Czy ktoś gdzieś napisał, że reklamy nie będzie? Jest to normalna rzecz, że hard bez reklamy będzie stał pusty.

Facepalm.

A więc proponuje abyście samemu za własne pieniążki wyposażyli się w tego wymarzonego dedyka oraz stronkę, lepiej Wam to wyjdzie xD

Opublikowano

Czy pomyślałeś o tym, że dodając do ogłoszenia wszystkie informacje na temat serwera, sponsor mógłby się skusić na sam GAME, a nie do sponsorowania nam serwera :) ?

W Teamie jest PeSoiL oraz Mazar.

 

Może i tak, ale dalej to nie zmienia faktu, że każdy sponsor będzie chciał dostęp. W każdym razie ja życzę Wam powodzenia, podpowiem Wam tylko, że startowanie z hardem w ciągu najbliższego czasu to strzał w swoją stopę.

 

 

Edit.

A co do kradzenia plików to tak zawsze jest, jeżeli bierzecie sponsora to zawsze Wasze pliki znajdą się u niego, chyba, że ma tyle tego gówna, że nie chce mu się już wrzucać..

Opublikowano

Boicie się takich plików i zaufać sponsorowi? Takie coś nie problem zrobić na source, wiec to wszystko jest epvp/mpc reszta to malo znaczace rzeczy. Tym bardziej sponsor powinien mieć dostęp do plików jako ze udostępnia maszynę. Patrząc na was tok myślenia to dać wam na tacy maszynę bo macie ,,pro elo" wypasione pliki a tak naprawdę to lekko edytowane source. Nie polecam coś mi się wydaje, że jedynie chcecie mieć wszystko pod kontrolą i boicie się plików, które i tak są bez obrazy ,,gównianie", skoro tak stoi sprawa powinniście sami sobie sponsorować maszynę bo wątpię by ktoś ją dał hop siup bez żadnego dostępu.

Opublikowano

Podpowiem Wam tylko, że startowanie z hardem w ciągu najbliższego czasu to strzał w swoją stopę.

Edit.

A co do kradzenia plików to tak zawsze jest, jeżeli bierzecie sponsora to zawsze Wasze pliki znajdą się u niego, chyba, że ma tyle tego gówna, że nie chce mu się już wrzucać..

 

Wiem, co ma oznaczać ten "strzał w stopę". Przecież byłoby głupotą, gdybyśmy mieli teraz startować. Mimo wszystko dzięki za przypomnienie :)

 

Nie zawsze tak jest. Sponsor nie powinien przywłaszczać czyiś plików serwerowych, tylko powinien być w porządku nic nie ruszając i na dodatek czerpać z tego zyski. :)

Opublikowano

Wiem, co ma oznaczać ten "strzał w stopę". Przecież byłoby głupotą, gdybyśmy mieli teraz startować. Mimo wszystko dzięki za przypomnienie :)

 

Nie zawsze tak jest. Sponsor nie powinien przywłaszczać czyiś plików serwerowych, tylko powinien być w porządku nic nie ruszając i na dodatek czerpać z tego zyski. :)

Jeszcze jedno pytanie tak z ciekawości, płatności miałyby być zapisane na Was czy na sponsora?
Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie tak z ciekawości, płatności miałyby być zapisane na Was czy na sponsora?

Pewnie na nich bo im ukradnie hah :P

Opublikowano

Pewnie na nich bo im ukradnie hah :P

 

Faktycznie, zabawne. To się pośmialiśmy.  xD

Też byłbyś taki zabawny, kiedy by Tobie ktoś kiedykolwiek ukradł pliki?

Opublikowano

Faktycznie, zabawne. To się pośmialiśmy.  xD

Też byłbyś taki zabawny, kiedy by Tobie ktoś kiedykolwiek ukradł pliki?

No.

Pliki to pliki.

Nie ma co płakać dodatkowo tu nic nie masz swojego...

Ani 1 rzeczy.

Opublikowano

No.

Pliki to pliki.

Nie ma co płakać dodatkowo tu nic nie masz swojego...

Ani 1 rzeczy.

 

Określiłeś pliki bardzo bezpodstawnie. Nigdy nie masz pewności, czy coś jest nasze, czy coś jest czyjeś.

Równie dobrze mógłbym na zasadzie czegoś gotowego napisać coś swojego, ale to i tak nie jest moje według Ciebie :)

Pliki mi bardzo odpowiadają i satysfakcjonujące jest to, że nie mają bugów. Co Ty o tym uważasz - Twoja sprawa.

Opublikowano

Zapraszam na PW w opisem wymagan.

 

Wysłane.

 

Mamy już kilka ofert. Zapraszamy do składania kolejnych przez porządnych sponsorów!

Pozdrawiam.

Opublikowano

2,500zł to sama strona od zielska, a gdzie reszta?

Po 2 nie widzę tutaj nic a nic ciekawego co ja osobiście mógłbym się angażować :P

 

 

W Teamie jest PeSoiL oraz Mazar.

A kto to jest PeSoil i mazar bo nie kojarzę ?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

2,500zł to sama strona od zielska, a gdzie reszta?

Po 2 nie widzę tutaj nic a nic ciekawego co ja osobiście mógłbym się angażować :P

 

A kto to jest PeSoil i mazar bo nie kojarzę ?

 

 

To wróć do minecrafta, skoro nie kojarzysz najbardziej przyzwoitego technika w polsce który gasi większość z MPC.

 

 

Polecam oczywiście,  z samej oferty zapowiada się zajebiście, jednak jeżeli szukacie sponsora to powinniście również mu ufać.

Opublikowano

To wróć do minecrafta, skoro nie kojarzysz najbardziej przyzwoitego technika w polsce który gasi większość z MPC.

 

 

Polecam oczywiście,  z samej oferty zapowiada się zajebiście, jednak jeżeli szukacie sponsora to powinniście również mu ufać.

 

Gasi wszystkich techników edytując skompilowane questy. xD

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Gasi wszystkich techników edytując skompilowane questy. xD

 

A jednak. Zawsze możesz wrócić do minecrafta :)

Zapraszamy do składania ofert!

 

 

To wróć do minecrafta, skoro nie kojarzysz najbardziej przyzwoitego technika w polsce który gasi większość z MPC.

 

 

Polecam oczywiście,  z samej oferty zapowiada się zajebiście, jednak jeżeli szukacie sponsora to powinniście również mu ufać.

 
Muszę przyznać Ci rację, nie mam wyboru :D
Opublikowano

Piszesz, że 50 % dla sponsora ? 

Ile osób masz w teamie ? 

 

Jest nas 2, w tym ja. 

% z IS odmówiłem, bo nie jest mi potrzebny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...