Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam! Mam problem z metin2mod


NoDalej92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam problem z metin2mod zainstalowałem go na cliencie Balmory i za każdym razem gdy wchodzę na moda i już po wybraniu postaci kiedy cała gra ma się włączyć mod się wyłącza i wyskakuje mi plik na pulpicie o nazwie LOG i znaki zapytania.

Co z tym zrobić?! :/

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za rady. :D

Opublikowano

Zainstaluj:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29

 

Jak nie pomoże to:

 

Rozwiązanie pierwsze

Sprawdzenie wymagań gry i specyfikacji komputera. Taki błąd może wyskakiwać gdyż nasz komputer jest po prostu za słaby.
 
Rozwiązanie drugie
Całkowite usunięcie gry i ponowne zainstalowanie najlepiej na innej partycji.
 
Rozwiązanie trzecie
Przed włączeniem gry odszukujemy plik errorlog.e_x_e i kasujemy go.
 
Rozwiązanie czwarte
Blokujemy errorlog.e_x_e firewallem
 
Rozwiązanie piąte
Odpalamy rejestr - Win + R - wpisujemy regedit i otwieramy po kolei HKEY_CURRENT_USER->Software->Microsoft->Windows->CurrentVersion->Policies->Explorer w kluczu explorer wybieramy nowy a później wartość DWORD i wpisujemy DisallowRun i nadajemy mu wartość 1.
Wchodzimy do nowo utworzonego klucza i wybieramy nowy i wartość ciągu (nazwę możesz dać jaką chcesz najlepiej dawać kolejne cyfry).
Później w nowo utworzonej wartości klikasz dwa razy i w pole dane wartości wpisujesz nazwę pliku wykonywalnego aplikacji której nie chcesz by się uruchamiała w tym wypadku errorlog.e_x_e.
 
Błąd ten wyskakuje również wtedy gdy w tym samym czasie ktoś kupi ten sam przedmiot co my.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...