Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co wymienić aby śmigało.


elwin1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Posiadam komputer:

Procesor: Amd phenom II 840 (4x 3,4Ghz)
Grafika: Gigabyte Radeon HD 6670 Gb
Zasilacz: Do wymiany bomba możecie napisać jaki polecacie Feel 450W 
Ram 4GB 
Chłodzenie procesora: Raijintek Aidos

Dysk twadry: Hdd 1tb

I na tym zestawie battlefield 3 chodzi na 60fps low a bf 4 30-50fps low. Minecraft do 100fps. 
Prosił bym o podpowiedz co mogę wybienić w tym zestawie żeby minecraft chodził np 200fps bf ultra-hard 
Moge wydać 1200zł. 
Zastanawiałem się nad I5 4670k lub nvidia Geforce GTX 670. 
Dziękuje za wszelkie odpowiedzi. 

Opublikowano

Odłóżmy jakieś 150zł na zasilacz / 100 używka, to zostaje ~1100zł.

Procesor - i5 2500k jakieś ~600zł http://allegro.pl/i5-2500k-box-gw-i4356239531.html

Płyta główna ~300zł http://allegro.pl/plyta-glowna-asrock-z77-pro3-lga1155-nowa-gw2-lata-i4358106606.html

RAM jak jest DDR3, to można zostawić i ew. dokupić kolejne 4GB za pozostałe 200zł, bo za tyle lepszej grafiki nie wyrwiesz.

Musiałbyś dozbierać gdzieś do 700zł i kupić HD7970 i zestaw jak marzenie, bf4 ultra. :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

Oczywiście, że lepiej, ale płacisz ~300zł więcej.

Zasilacz, to możesz poszukać używek Corsair vs 550, Deus M1 550, Thermaltake Smart Se 630W. Zależy na co trafisz i w jakiej cenie.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Zależy, niby do BF'a lepiej grafę wymienić pod FPS, najlepiej jakbyś napisał jakie masz zużycie CPU podczas grania w bf4.

Inną opcją może być Deus M1 550W za ~200zł i używka GTX 770, wtedy skok poczujesz olbrzymi, tylko nie wiem jak wygląda sprawa z tym cepem, musiałbym jakieś testy jego zobaczyć. No i oczywiście dokupić 4GB RAMu, bo na 4 na ultra nie pograsz.

436951440626370320491.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...