Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wyjdę keidyś z brązu :D ?


sebastosMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczniemy od tego że w lol-a grałem czasami i dopiero zaczynam grać gry rankingowe . Gram sobie niecały miesiąc . Wylądowałem w brązie 1 i staram się iść wyżej .

 

Nie posiadam aktualnych ss-ów moich gier ale zacznę je umieszczać - pierwszy za 20-50min :D

 

 

 

 

 

Postacie którym gram :

 

Draven - adc

Morgana - support

Garen , Volibear , Tryndamere, Malphite - top

Volibear , Tryndamere - jungle

Annie, Kayle - mid

 

 

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Dobra gra skończona i mam teraz seryjkę do srebra V .

 

Mecz był żałosny  przez troll-a w przeciwnym teamie - Lux . Nie czuję tej wygranej ... Takie osoby powinny mieć kasowane konto bądź blokowaną możliwość gier rankingowych

 

490381403455505481963.png

 

Staty nie są jakieś boskie na bocie byłem ja vs twitch a mój support także był afk przez 15min . Więc było 1v1 z czego jedna potyczka i obaj padliśmy ^^.

 

 

Nick z czasów jak byłem dużo młodszy :D Nie chce tracić 10k+ pz bądź rp na zmianę nicku

 

 

 

 

 

 

 

Kolejna gra tym razem supportem - Morgana :

888681403459085481963.png

Bardzo wyrównana gra do 20 minuty myślałem że to przegramy głównie przez caitlyn ( stała pod wierzą, nie biła farmy ... ) - Rozmowa :

 

JA - Caitlyn dont sleep .

ON - sorry smażę pierogi

JA - WTF ?

 

 

Hahaha ok next game :D :

Ponownie nieziemsko słaby support ( jakieś lagi od pc-ta typek miał )

782551403467705481963.png

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Jak będziesz dobrze grał to oczywiście ze wyjdziesz :P

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

up nie powiem że gram świetnie ale gry przegrywam głównie przez 1 osobę ( przykłady : AFK,problemy z pc,netem, feed )

 

Często spotykam troll-e ktoś mu zajął ( najczęściej ) top-a a on bierze jakąś postać na topa i ja - adc zostaję solo i jak to ugrać Dravenem który bez supporta leży i kwiczy  ...

 

Pinguję im mapę a oni nie wiem nie widzą tego ...

 

Od jakiegoś czasu czekam aż każdy napisze gdzie idzie i idę tam gdzie zostaje wolny line .

 

W lol-u nie chodzi o jedną jednostkę więc nic nie da jak jedna osoba świetnie gra kiedy reszta oddaje kill-e .

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

hahaha omg paczajcie to :

 

 

887971403550392481963.png

 

 

Boski team .

Renekton - feed Jax

karthus - feed Katarina

pantheon - 0 gang and feed

 

Przez nich straciłem farmę . I powiedzcie jak tu coś ugrać haha ^^

 

karthus Silver 3 haha dobre on nie zasługuje na Brąz V ... rozumiem kontra ale bez przesady

ss z lol nexus :

 

 

486131403550393481963.png

 

 

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

hahaha omg paczajcie to :

887971403550392481963.png

 

Boski team .

Renekton - feed Jax

karthus - feed Katarina

pantheon - 0 gang and feed

 

Przez nich straciłem farmę . I powiedzcie jak tu coś ugrać haha ^^

 

karthus Silver 3 haha dobre on nie zasługuje na Brąz V ... rozumiem kontra ale bez przesady

ss z lol nexus :

486131403550393481963.png

czemu tak placzesz o jedna gre w serii ktora sie nie skonczyla?

z takim podejsciem nie widze cie wyzej niz s5

­

Opublikowano

Nie płaczę ale chodzi o poziom gry ^^

Znając mój fart przegram kolejne 2 przez 1 afka a kolejną grę przez feed ^^ daję lajki jak tak nie będzie ^^

To lecimy next .

 

Lubię jak gra jest wyrównana i jeden błąd świadczy o przegranej  :D

 

up ok rozumiem :)

 

Tak jak myślałem kolejna gra i kolejna przegrana :D tym razem mój support popisał się umiejętnością feedowania :

Srebro coraz dalej ode mnie ;

 

 

816761403555154481963.png

 

 

 

 

 

 

 

Tak jak myślałem kolejny lost game teraz bot  :

 

 

695831403557936481963.png

 

 

Eh i mam 90 pkt muszę wygrać kolejny mecz i seria na nowo ale to nie dziś ani jutro w środę pogram B.

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

powiem ci tak: Jak masz problem z wyjściem z brązu to z silvera nie wyjdziesz... Ja tam do silvera I doszedłem w 3 dni od silv V, a z silvera I wychodziłem chyba z tydzień... 3 razy serie przegrane -,-

Opublikowano

Nie płaczę ale chodzi o poziom gry ^^

Znając mój fart przegram kolejne 2 przez 1 afka a kolejną grę przez feed ^^ daję lajki jak tak nie będzie ^^

To lecimy next .

 

Lubię jak gra jest wyrównana i jeden błąd świadczy o przegranej  :D

 

up ok rozumiem :)

 

Tak jak myślałem kolejna gra i kolejna przegrana :D tym razem mój support popisał się umiejętnością feedowania :

Srebro coraz dalej ode mnie ;

816761403555154481963.png

 

 

 

 

 

 

Tak jak myślałem kolejny lost game teraz bot  :

 

695831403557936481963.png

 

I od nowa haha kolejne 50 gier do rozegrania żeby dojść do serii ...

Zwalasz winę na supporta mając 123 farmy w 35minucie gry ? To kpiny ? Spokojnie można mieć te 120 w 15min...

Opublikowano

Ilość farmy jest niska ze względu na ciągłe atakowanie przeciwnika przez zac-a , a ja za każdym razem próbowałem go ratować i tym sposobem farma mi uciekała ,a gdy jinx dostała kilka killi poszła na mida z resztą teamu i byłem zmuszony opuścić własny line . Zresztą co ja się będę tłumaczyć ^^

Kolego up chcesz mogę specjalnie dla cb nagrywać każdy mecz i jak będziesz miał zamiar mi doradzać to ci pokażę filmik ( nie będzie to jakaś mega jakość - net mam wolny )

 

( maksymalnie dwa mecze będę mieć na dysku - jeden waży ponad 200gb )

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Nie powinieneś być w silverze, grasz garenem i jeszcze k***a skladasz na niego atme, czy ciebie aby nie popierdolilo? Mowisze o ten był afk, ten feedowal, ten trolowal a ludzie od Silvera 2 by sami wygrali to drewno. Patrz na siebie sam ssiesz, wbijesz tego Silvera... Niestety

3d8b54f471ac3645gen.png


Moja sygna:


http://img341.imageshack.us/img341/1362/betternerfireliasig.png


Kiedyś były czasy gdzie wszyscy byli równi, a teraz modek wysokość sygny 400 a dla szaraków 200 pozdro frajerzy!


 

Opublikowano

up o co ci chodzi z tym chomikiem :D pobrałem sezon jednego anime bo nigdzie nie było ^^

 

JDragon zyje dzięki za opinię

 

 

 

 

Next game ( ZWYCIĘSTWO Draven ) :

915731403683502481963.png

 

 

Next game ( PRZEGRANA Volibear ):

 

 

852501403689639481963.png

 

 

Next game ( ZWYCIĘSTWO Draven ):

 

 

771421403689642481963.png

 

 

Next game ( ZWYCIĘSTWO Morgana) :

 

 

769011403693647481963.png

 

 

Next game ( PRZEGRANA Sivir) :

 

 

2ry1pp4.png

 

 

Next game ( ZWYCIĘSTWO Draven) : Awans do Srebra V

 

 

1251aap.png

 

 

rmoiyq.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...