Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dodawania swojego napisu na ekranie powitalnym Windows


Falem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie użytkownicy w tym poradniku pokarzę wam jak dodać swój napis na ekranie powitalnym Windows.Na pewno mając rodzeństwo szczególnie młodsze skorzystacie z tego.

Zaczynamy:

Krok 1.

Klikamy przycisk Start a następnie w polu wyszukiwania wklepujemy regedit i wciskamy ENTER.

Krok 2.

Właczy nam się edytor rejestru.Rozwijamy w nim następujące rzeczy:HKEY_LOCAL_MACHINE, SOFTWARE, Microsoft, Windows, CurrentVersion, Policies oraz System.Gdy zaznaczymy myszką ten ostatni folder w oknie po prawej stronie klikamy 2x na legalnoticecapti.

Krok 3.

Wyskoczy nam okienko w którym wpisujemy naszą wiadomośc np. Po uruchomieniu komputer ulegnie autodestrukcji.Następnie naciskami OK.

Krok 4.

Naciskamy 2 razy na legalnoticetext.W nowym okienku umieszczamy treść komunikatu Nie dotykaj rejestru.Naciskami OK i zamykamy.

Krok 5.

Po ponownym uruchomieniu naszego sprzętu wyskoczy na ekranie logowanie utworzony przez nas wczesniej tekst.

 

Myślę że TuT się przyda i ktoś z niego skorzysta.

Uważajcie potem żeby nie było płaczu  :ninja:

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Witajcie użytkownicy w tym poradniku pokarzę wam jak dodać swój napis na ekranie powitalnym Windows.Na pewno mając rodzeństwo szczególnie młodsze skorzystacie z tego.

Zaczynamy:

Krok 1.

Klikamy przycisk Start a następnie w polu wyszukiwania wklepujemy regedit i wciskamy ENTER.

Krok 2.

Właczy nam się edytor rejestru.Rozwijamy w nim następujące rzeczy:HKEY_LOCAL_MACHINE, SOFTWARE, Microsoft, Windows, CurrentVersion, Policies oraz System.Gdy zaznaczymy myszką ten ostatni folder w oknie po prawej stronie klikamy 2x na legalnoticecapti.

Krok 3.

Wyskoczy nam okienko w którym wpisujemy naszą wiadomośc np. Po uruchomieniu komputer ulegnie autodestrukcji.Następnie naciskami OK.

Krok 4.

Naciskamy 2 razy na legalnoticetext.W nowym okienku umieszczamy treść komunikatu Nie dotykaj rejestru.Naciskami OK i zamykamy.

Krok 5.

Po ponownym uruchomieniu naszego sprzętu wyskoczy na ekranie logowanie utworzony przez nas wczesniej tekst.

 

Myślę że TuT się przyda i ktoś z niego skorzysta.

Uważajcie potem żeby nie było płaczu  :ninja:

Chyba tam nie ma capti tylko caption ;)

Zaraz zobaczę jaki efekt... Mam nadzieję że działa na win 8.1 pro

@Edit

Sory że tak długo :D Wszystko pięknie działa ;)

 

Podobny obraz

Opublikowano

Zalecam ostrożnie się tym bawić. :)

"Po pierwsze nie zamierzam dyskutować z debilami, a Ty najprawdopodobniej jesteś debilem".

Opublikowano

Mógł by ktoś załączyć SS'a iz ta wiadomość mnie zaciekawiła oraz przeraziła.

 

Zalecam ostrożnie się tym bawić. :)

Logo_IGracze.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...