Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceńcie ten zestaw ! Co bym miał tutaj pozmieniać ?


Nunes97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! ;) 

 

Otóż mam do was małe pytanko . . 

 

Zobaczcie na te parametry mojego PC i powiedzcie co mam tutaj pozmieniać . Na każdy element mogę przeznaczyć max 300 zł . Piszcie co mam zostawić ,a co zmienić . ;) 

Na tym kompie pograł bym w FIFA 14 , BF4 , CRYSIS 3 ? . Dajcie znać , bo sprawdzałem Minecraft'a na tym pc z około 100 modami to trzymał 50-60 fps . ;) Piszcie co mam zmienić !! :) 

 

PARAMETRY : 

 

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce GT 610 2GB DDR3 

Płyta Główna : GIGABYTE GA-78LMT-S2 

RAM : 8GB / 1333 DDR3

Dysk Twardy : 2TB [2000GB] SATA 2  32MB CACHE

Zasilacz : BANDITPOWER ATX-500W 

Procesor : AMD FX-4300 4x 3,8GHz, 12MB CACHE, 64BIT , 32 NM , ARCHITEKTURA VISHERA  

 

 

 

CZEKAM NA SZYBKIE ODPOWIEDZI ;) ! 

Opublikowano

Nie pisz ile masz na każdy podzespół, tylko ile na całość. Masz już ten "sprzęt" czy dopiero kupujesz?

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

a ile masz łącznie kasy na te podmiane 2000? 200? 1? 1000? 3000?

                                                                             

Opublikowano

Mówię odrazu .. Nie chcę kupować nowego pc .. chce poprostu powymieniać z pare częsci nie wszystko ;) . No na każdy element 300 zł . Ale ogólnie to mam 900zł . 

Opublikowano

No to tak. Zostawiasz dysk i ramy. no i zmieniasz zasilacz i karte graficzna. Sensu nie widze w zmianie plyty i procesora bo to bedzie jakies 225zł na kazdy elementy. 

To masz

karta graficzna - http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270-2gb-gddr5-256-bit-hdmi-2xdvi-dp-r9-270-gaming-2g-599531/

Zasilacz - http://www.morele.net/zasilacz-corsair-cx-series-500w-atx-modular-80-plus-bronze-cp-9020059-eu-541726/

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

up@ Haha nie widzisz sensu? Amd nie jest do gier ... a on chce grac w gry

                                                                             

Opublikowano

Okej , a wiecie może czym spowodowane mogą być zawieszki i samoczynne resety komputera ? . Otóż jak na nim gram , lub siedzę na sieci i wykonuję wiecej operacjii . Np słucham muzyki , mam otwarte 3 karty w sieci i włączoną grę to mi się resetuje pc , albo jak coś instaluje .. Myślicie , że ten zasilacz co mam ,, Bandit 500w ,, nie daje rady i tym sa spowodowane te resety i zawieszki ? . 

Opublikowano

1. Ss z cpuidhwmonitor podczas normalnej pracy i stresu.

2.W co grasz na nim.

3.System operacyjny.

4.Kiedy go czysciłeś? Pasta termo chłodząca.

                                                                             

Opublikowano

UP@ 

 

1.Komputer jest spakowany w karton i wysyłany z powrotem do sklepu w celu sprawdzenia przyczyny . 

2. Minecraft . 

3. Windows 7 Ultimate x64 

4.Nie czyściłem go .. Komputer jest nowy . Mam go od Środy . ;)

Opublikowano

Mozliwe tez jest to ze byl w złym miejscu, albo np. wiatraki na odwrót :)

                                                                             

Opublikowano

Racja ale by sie nie przegrzewał i wyłączał, raczej by sie spalił :)

                                                                             

Opublikowano

Odrazu nie ale czuc było by cos, szumiał by <tak z 2-3dni> A potem ciu* ni ma kompa* :(

 

* Oczywiscie jezeli bylby wadliwy

                                                                             

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...