Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zamiana kar perm na kilkumiesięczne


Milian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co wy na to? Na przykład na sześć miesięcy. Wiem, ze są użytkownicy, którzy tworzą konta, żeby dawać reklamy, ale są również tacy użytkownicy, którzy by chcieli na forum powrócić i ich konta służą im do normalnego funkcjonowania. Przemyślcie to dokładnie zanim napiszecie Tak lub Nie.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Nie.

Perm to perm.

Jak GM/Administrator ma taką możliwość to może dać bana na kilka miesięcy.

Opublikowano

Nie. Perm oznacza perm i tyle.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

I tak w końcu są amnestie, i dostają unbany, więc nie :ninja:

Ale nie każdemu przysługuje amnestia :P

 

Co do tematu jestem na nie bo i tak każdy wie że na forum "perm" oznacza bana na kilka miesięcy :P

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Co wy na to? Na przykład na sześć miesięcy. Wiem, ze są użytkownicy, którzy tworzą konta, żeby dawać reklamy, ale są również tacy użytkownicy, którzy by chcieli na forum powrócić i ich konta służą im do normalnego funkcjonowania. Przemyślcie to dokładnie zanim napiszecie Tak lub Nie.

Dlatego mają oni możliwość założenia nowego konta.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Wprowadźmy sumowanie kar kilkumiesięcznych/kilkuletnich jak w common law - 500 miesięcy bana  xD

 

Nie. Kara ma być karą i właśnie dlatego jest dotkliwa. Za zwykły offtop czy mały flame nikt nie dostaje perma. To już są konkret przewinienia.

#don't care

Opublikowano

Po permie użytkownicy mogą utworzyć nowe konto, natomiast w przypadku kilkumiesięczna kara zmusiłaby ich do czekania, dlatego nie.

Opublikowano

Po permie użytkownicy mogą utworzyć nowe konto, natomiast w przypadku kilkumiesięczna kara zmusiłaby ich do czekania, dlatego nie.

To po jakim czasie tak mogą?

8902314106109971000808.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...