Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xxx

 

Co to jest PRISON?

Prison to typ serwera w którym jesteśmy w więzieniu (na naszym serwerze akurat w obozie pracy). Twoim zadaniem jest kopać surowce, zdobywać jedzenie itp. a później sprzedawać je! W ten sposób zarabiasz pieniądze które potrzebne są ci do zakupienia następnej strefy. Każda strefa to lepsze surowce większe ceny sprzedawania i większe powierzchnie mieszkalne. Oczywiście nie musisz od razu kupować kolejnego sektora! Możesz za pieniądze kupić sobie celę lub w późniejszych strefach działkę.

 

Informacje!

IP serwera: mc.serwerprison.pl

IP serwera TS3:xxx

Ilość slotów: 30 (jeśli będzie potrzeba powiększymy)

Lokalizacja serwera: PL, Poznań

PVP: W wyznaczonych miejscach

Wersja minecraft: 1.7.4-1.7.5

Premium: Nie wymagane

STRONA WWW:

xxx

Zdjęcia:

Obecnie trwa renowacja serwera!

image.png

Opublikowano

Troszkę syfiasta mapa ;p

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Spokojnie. Mapa będzie poprawiana! Wraz z (myślę że dwutygodniowymi) updatami będzie się powiększać i ładnieć :)

 

I mała zmiana: OTWARCIE DZIŚ O 15:00!

 

W takim razie proszę o sugestię co można zmienić na mapce. Serwer ma być tworzony dla Was ;)

 

LIVE z otwarcia o 14:45 na:

http://www.twitch.tv/fijalkol
Opublikowano

Aktualnie u naszego usługodawcy padła serwerownia. Jutro rano lub dziś wieczorem będzie online.

Przepraszamy.

 

EDIT: SERWER JUŻ DZIAŁA

Opublikowano

Serwer jak widzę po prezentacji fajny wbije :)

Częstochowa rządzi xD

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

Aktualnie nasza ekipa pracuje nad inną mapą i paroma uaktualnieniami i ulepszeniami na pełną edycję. Ale spokojnie. Nowa mapa nie oznacza straty itemów oraz pieniędzy czy sektora. Można ciągle spokojnie grać.

 

Zakończenie prac planowane na lipiec.

Opublikowano

@ref.

 

Jutro lub w czwartek start pełnej edycji serwera. Nie oznacza to straty itemów, pieniędzy czy rangi.

Opublikowano

Niechce nic mowic, ale ta mape widzialem juz na innym serwerze zanim ten powstal. LEkko jest dopracowny troszke bugow z tym Pvp. Jak dla mnie moze byc ale ta mapa..

Opublikowano

Dziś otworzyliśmy pełną wersję serwera. Sukcesywnie wydawane są updaty. Jeśli ktoś nie jest na nowej mapie proszę wpisać /spawn.

 

Planujemy możliwość buntu oraz wprowadzenie planu dnia :)

Opublikowano

Cały czas 'pinging' nie można wejść na serwer. :X

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

Były małe problemy i musieliśmy ubijać procesor. Wszystko już działa!

 

 

EDIT: Jako że sam zauważyłem że na serwerze rozgrywka jest bardziej przystosowana do graczy z zagranicy (rozrywka jest nudna) decyzją administracji serwera z dnia 26.06 przywrócona zostaje wersja beta. Mogą następować błędy i bugi oraz restarty, reloady itp.! Pamiętajcie że to w trosce o lepszą rozgrywkę tworzymy dla Was serwer w zasadzie od podstaw!

Opublikowano

Moim zdaniem pomysl jest okej, ale rozgrywka nieczytelna. Bardzo chaotyczna nawigacja, wyjscie prowadzi na spacerniak pelen camperow. Sa jakies dwustopniowe kopalnie, blok A i B (ale gdzie D?) generalnie napracowaliscie sie, ale poprawcie nawigację :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Obecnie rozgrywka jest w midyfikacji. Wprowadzimy więcej RP i fabułę.

 

Serwer w najbliższym czasie może być wyłączony. Powodem jest zmiana lokalizacji maszyny. Utrudnienia mogą wystąpić do 14.07.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...