Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obecnie na serwerze odbywa się renowacja. Budujemy nową mapkę, zmieniamy wygląd strony i forum. Planowane zakończenie prac już niedługo!

Screenshoot z fundamentów strefy D:

76943174260815000532.png

Opublikowano

Poszukiwani budowniczowie. Każdy chętny jest proszony o kontakt ze mną na PW. Tam przedstawię wszelkie szczegóły.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Prace na serwerze dobiegają końca. Czas otworzyć serwer! Start - jutro 12:00! Widzimy się na serwerze i hitboxie (11:45):

 

hitbox.tv/radzio2
Opublikowano

Serwer wystartował. Przez serwer do 22:00 przewinęło się 142 nowe osoby. Zbanowaliśmy 3 osoby. Gracze wykopali około 3 zbiorniki kopalniane. Dziękujemy za tak liczne wizyty. Liczymy na wasze sugestie co do dalszego rozwoju.

Opublikowano

Serwer zostaje zamknięty z powodu problemów technicznych do czasów ich rozwiązania.

EDIT: Okazało się że mapa została zniszczona przez pewne osoby. Obecnie ustalam kto to mógł być. Do czasu przywrócenia serwera z dnia 27.08 (o ile się to uda) serwer zamknięty.

Opublikowano

Nadeszła przykra informacja. Niestety nie można odzyskać kopii zapasowej serwera. Jako że zniszczenia są tak duże nie da się odzyskać mapy. Budowa nowej mapy zajęła by nam sporo czasu. Niestety nadchodzi rok szkolny i mało kto będzie miał czas na budowę. 3 września kończy się ważność serwera. Niestety, nie mamy wystarczających środków aby ją opłacić. Nie chcę od was pieniędzy. Domena również wygasa w listopadzie. Nie ma środków, nie ma czasu. Z przykrością muszę ogłosić upadek serwera. Wyczekujcie informacji o powrocie. Dziękuję tym którzy grali na serwerze, którzy nas wspomagali, którzy grać chcieli. Niestety. Brak czasu i środków finansowych nas dyskwalifikuje. Jeszcze raz przepraszamy!

Opublikowano

Nie martw się tak kończy 3/4 serwerów Polskich po prostu upadają po miesiącu i tyle..

Co do niszczenia mapy to pewnie jakieś dzieciaki z podstawówki, albo gimbusy, którzy chcą czymś zaimponować i pokazać, że umieją zniszczyć taki serwer, nie potrafią uszanować kogoś pracy i wolą stracić swój czas i kogoś czas, aby stać się tzw "większym kozakiem".

Jak dla mnie to jest beznadziejne i takich powinno się tępić, co się stanie jak ktoś pracuję nad serwerem 6 miesięcy, a wbiję taka osoba i all niszczy ?

6 miesięcy w dupe no chyba, że ktoś ma kopię zapasową.

Opublikowano

Chciałem odzyskać kopię ale uszkodzeniu uległa jedna z macierzy dysku backupowego czy jakoś tak. Mapę zniszczył ktoś z ekipy za co serdeczne pozdrowienia dla ekipy która wzięła tysiące ludzi "do pomocy w budowie" i nadała im OP. Nie mam już siły i środków na serwery.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...