Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Silver V do Platinum V! -ReportTeemo ezreal tour


Piecu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka :)

chcę wam dzisiaj opowiedzieć (oraz pododawać pare zdjęć) o mojej drodze z silvera do Platyny... Ezrealem.

FAQ:

 

1.Dlaczego Ezreal?

a)Bo jest prze-op i go kocham

 

2.Będziesz dodawał tu tylko  mecze ezrealem czy innymi postaciami też?

a)wszystkie moje mecze można zobaczyć na:

http://eune.op.gg/summoner/userName=mojezyciekotlety

3.Będziesz grał solo/duo Q?

a)i to , i to.

 

4.Czy zagrasz ze mną duoQ?

a) Zależy, lecz od tego jest PW.

 

5.Dodajesz same wygrane czy też przegrane gry?

a) i te - i te.

 

Ostatnie 5 gier (20.06.2014):

j5ol5iwkxweg.png

 

Pamiętajcie że każdemu przydarzają się lepsze i gorsze rozgrywki :)

Oraz pamiętajcie że cały czas eksperymentuje z najlepszym (Dla mnie - dla kogoś innego może być ch8wy) buildem :)

Zdjęcia będę dodawał w  temacie. Informacje pojawią się w komentarzach. :)

 

MMR NA DZIEŃ DZISIEJSZY:

9k4c3shsw2zi.png

Zaczynamy!

 

ZDJĘCIA ZE WSZYSTKIMI WYGRANYMI / PRZEGRANYMI:

20.06.2014

xlcw1qwtq1s6.png

 

Niestety nie udało mi się dokończyć serii, no nic! Nie należy się poddawać! Przeciwnicy byli po prostu lepsi.

 

91xe7ft5cre2.png

 

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Powodzenia, ale jak chcesz wyjść z silvera, to droga będzie ciężka, bo w 2/1 jest żałosny poziom. Mnie osobiście trafia się raz na jakieś 4 gry team, który jest komunikatywny itd. A jak trafią się idioci, to trzeba carrować. Przykładowo grałam rankeda i typ mówi MAIN ADC. Wziął Jinx zrobił 0/5 i miał 80 farmy + kradł mi jungle. Wycarrowałam grę z Zedem, z którym sami w TF zrobiliśmy Zedowi pentę, bo reszta teamu robiła creepy w jungli.

Trzeba liczyć na siebie :D.

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

@554461402688252517908.png Upss

A tam gadacie ze w brazie i silverze nie ma poziomu a tam siedzicie :D

Zeby wyjsc z brazu/srebra trzeba byc poprostu lepszym jak ten poziom a skoro ktos nie umie stamtad wyjsc to jest na swoim poziomie i tyle.

A tobie autorze tematu zycze powodzenia :) Ezreal to fajny pick do kierowania.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

@554461402688252517908.png Upss

A tam gadacie ze w brazie i silverze nie ma poziomu a tam siedzicie :D

Zeby wyjsc z brazu/srebra trzeba byc poprostu lepszym jak ten poziom a skoro ktos nie umie stamtad wyjsc to jest na swoim poziomie i tyle.

A tobie autorze tematu zycze powodzenia :) Ezreal to fajny pick do kierowania.

Wiesz - jak ja przykładowo biorę jungle i idę na topa to ja stunuje a on sobie farmi itd.

Mam powiedzmy staty 0/0/8, żeby nie brać tych fragów, a oni później feedują i nie da się nic zrobić :P. Albo afk idą.

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Wiesz - jak ja przykładowo biorę jungle i idę na topa to ja stunuje a on sobie farmi itd.

Mam powiedzmy staty 0/0/8, żeby nie brać tych fragów, a oni później feedują i nie da się nic zrobić :P. Albo afk idą.

Dlatego bierz mida :) Najlatwiej wykerowac,

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Dlatego bierz mida :) Najlatwiej wykerowac,

Tylko z midderów najbardziej ogarniam LeBlanc - a ona albo banowana, albo mi mida zabierają :|.

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Gadacie, łatwo wyjść z brązu/srebra. Sami kerujecie mecze. 

 

Topic:

Powodzenia, jak potrafisz grać to wyjdziesz spokojnie.

 

 

Niestety nie udało mi się dokończyć serii, no nic! Nie należy się poddawać! Przeciwnicy byli po prostu lepsi.

Dobre podejście, a nie "Przegrałem bo nup timy"

343731479829004887779.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...