Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić logo gildii


Ejpex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

z racji tego że wiele ludzi w metinie pyta mnie jak ustawiłem własne logo gildii to

w dzisiejszym tutorialu pokaże wam jak zmienić logo gildii na własne .

 

 

1.A więc tak żeby wgrać własne logo gildii musimy posiadać 4 poziom gildii .

2.Tworzymy własną grafikę lub pobieramy z google grafika najlepiej w rozmiarze 16x12 pixeli .(Jeśli obrazek jest za duży to możesz go zmniejszyć pierwszym lepszym programem.) Ja posłużę się paintem

 

1zq6as3.png

 

Należy pamiętać, że przez wybraniem odpowiedniego loga, należy odznaczyć zakładkę oznaczoną czarną ramką na screenie (Zachowaj współczynnik proporcji), aby była możliwość wprowadzenia własnego rozmiaru!
Po wykonaniu powyższej czynności należy zatwierdzić edycję przyciskiem OK!

 

Gotowe logo wklejamy do folderu "upload" i odpalamy grę. W grze wybieramy okno gildii (znajomi>/w prawym dolnym rogu/

gildii). Klikamy zmianę loga (prawy górny róg) i wybieramy nasz obrazek
Teraz już mamy własne oryginalne logo gildii.

 

 

 

POMOGŁEM ? DAJ +

 

PROSZĘ MODERATORA O ZBICIE WARNA .

mr76n6.png
Opublikowano

SS skopiowany z tego tematu: http://www.mpcforum.pl/topic/984542-tut-jak-wgrac-wlasne-logo-do-swojej-gildii/

Zresztą nie tylko ss, bo niektóre zdania też żywcem ściągnięte...

 

Dodatkowo:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/269359-tut-gildia/

http://www.mpcforum.pl/topic/964615-tut-znaczek-gildii/

 

Twój poradnik jest zbędny i odgapiony. Plusa za to nie będzie. Powinien polecieć do kosza.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...