Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy HearthStone jest darmowy?


sebus9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie czy ta gra jest darmowa ?

I czy  trzeba podawać Imię i Nazwisko gdy zakładam konto do gry na battle.net ? (czy inni widzą moje dane)

Opublikowano

Gra jest darmowa, są mikropłatności typu zakup paczek czy wejście na arenę. Dane są potrzebne jeżeli chcesz połączyć do konta kartę kredytową (tylko ty i blizz widzi twoje dane).

Opublikowano

Gra jest darmowa, są mikropłatności typu zakup paczek czy wejście na arenę. Dane są potrzebne jeżeli chcesz połączyć do konta kartę kredytową (tylko ty i blizz widzi twoje dane).

Kolega ma rację, jednak trzeba dodać, że zakupu paczek oraz aren można dokonać także za pomocą złota, które można zdobyć za darmo w grze.

Yykfu5r.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kolega ma rację, jednak trzeba dodać, że zakupu paczek oraz aren można dokonać także za pomocą złota, które można zdobyć za darmo w grze.

Także w tym nowym dodatku będzie trzeba wybulić za coś haj$ z tego co widzialem.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Także w tym nowym dodatku będzie trzeba wybulić za coś haj$ z tego co widzialem.

Za złoto zdobywane w grze także będzie można kupić te przejścia w dodatku.

Yykfu5r.png

Opublikowano

Za złoto zdobywane w grze także będzie można kupić te przejścia w dodatku.

To dobrze bo nie mam paypala, więc troche byłbym smutny ;x

"Upadli powstaną"

Opublikowano

To dobrze bo nie mam paypala, więc troche byłbym smutny ;x

Zawsze możesz zapłacić poprzez konto bankowe.

Yykfu5r.png

Opublikowano

Zawsze możesz zapłacić poprzez konto bankowe.

Tego tym bardziej nie posiadam a rodzice by nie przelali mi na 100 %

"Upadli powstaną"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...