Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobic konto do 2moons kiedy IP Polskie jest zablokowane?


energy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no niestety musisz poczekac bo ja ci tego nie zrobie (sorka ale czasu nie mam) a krok po kroku masz opisane jak to zrobic

Opublikowano
Jesli masz polaczenie telefoniczne/inne ktore nie moze laczyc sie z proxy mozesz napisac do mnie PM z prosba o konto- pm powinien zawierac:

- login

- haslo

- adres email

Widzisz ja mam telefoniczny. NETIA

czyli msuze napisac do niego na pw ;p

fraltradekaronkz1.jpg
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

mam taki problem bo jak zmieniam adres ip w IE to mi sie zadna strona nie chce otworzyć :( mógłby mi ktoś zrobić konto ? moje gg 8229068

 

dzięki już zrobiłem konto użyłem tej bramki proxy 204.85.191.10:3124 i działała dzieki za tuta :*

Opublikowano

mam jeszcze jeden problem bo gra nie chce sie updatowac ciagle mi wyskakuje update failed reinstalowałem 4 razy gre i instalowałem na 4 rózne partycje moze mi ktos pomoc ?????

Opublikowano

Zrobiłem jak W tytule wszystko ok ale jak wchodze w gre wyswietla mi sie Incored password

a na stronie jak wciskam play to nie Block Country tylko takie coś co się dzieje ?

zalni4.jpg

szybka1sr6kg9kw2.jpg

cooltext412366855bd1.gif


144.jpg
119.jpg
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie wiem czemu ale ten tutek mi się nie wyświetla możecie coś z tym zrobić??

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

hejka , ja też mam problem z założeniem konta n 2m ; / jezeli ktos mógłby mi zrobic konto to prosze o podesłanie passów na maila [email protected]

z góry dzięki ;)

 

PS. lub dajcie jakieś działające proxy , sprawdziałem juz ich mnóstwo i nic ;/

Opublikowano

hejka , ja też mam problem z założeniem konta n 2m ; / jezeli ktos mógłby mi zrobic konto to prosze o podesłanie passów na maila [email protected]

z góry dzięki ;)

 

PS. lub dajcie jakieś działające proxy , sprawdziałem juz ich mnóstwo i nic ;/

Dead.

 

Patrz datę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamy 2011r, 2moonsa już nie ma jest tylko Dekaron.

dekaron.gamehi.com/

Oraz polskie IP nie jest już zablokowane, wszystko działa!

 

Zamykam. Tutorial jest już nieważny.

tlofbnowe2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...