Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Publiczny system gildii! - propozycje!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,
Ze względu na dość spory spam na PW, GG, Skype i innych platformach komunikacyjnych o udostępnienie pluginu na gidlie, postanowiłem napisać ową wtyczkę. 

Na chwilę obecną nie mam nic, dlatego zwracam się z prośbą do Was o rzeczy, które mogę spokojnie wrzucić do pluginu. Projekt oczywiście będzie OpenSource (kod dostępny na github), i ma być swego rodzaju alternatywą dla OpenGuild Grzegorza, no i może dlatego, ze cholernie mi się nudzi :(

Pozdrawiam :3

Opublikowano

Tak wiec, przede wszystkim sojusze (Dodaj, usuń, ustaw pvp [Z sojuszem] itd.)

- W configu do ustawienia np: Kolory nad głową, prosty chat.

- Możesz napisać również API do skript.

- Tag nad głową (Może być np: Przy użyciu jakiegoś pluginu).

:)

Opublikowano

- Tagi nad głową oraz na chacie inne kolory dla sojusznika/kogoś z gildi i enemy

- Możliwość ustawienia itemów na gildie dla gracza i vipa

- Napewno jakiś ładny chat który możemy edytować za pomocą configu

- Wybuchanie tnt (nie można niszczyć przez 30 sekund)

- Komendy dla admina /gildia admin usun [tag] oraz /gildia admin ban [tag]

- Dołączanie do gildi takie samo jak u skafa czyli inna ilość diaxów za każdego członka

- Możliwość powiększenia gildi

- Oraz coś takiego jak na myhard dany efekt dla gildi

Oraz oczywiście wszystko w configu.

Opublikowano

- Tagi nad glowa o innych kolorach dla gildi, bez gildi, sojuszy

- Komenda /g info Ktora pokazuje tez czy gracze sa online

- Tnt po wybuchu musiszmy odczekac 2 min

- Komendy dla admina jak kolega podal wyzej

- Ustawienie itemow na gildie w configu

- Efekt dla gildi

- Dolaczanie do gildi jak na myhard za 16 diax ktore tez mozna ustawic w configu

- Mniejesze itemy na gildie dla vipa

- Jakies komendy o rangach np: /g lider /g zastepca

- Oczywiscie gildia wygasa po tygodniu lub ja oplaci

Opublikowano

Dodaj jestrze:

 - Setkome gildij czyli ze gildia moze miec kilka sethome niekoniecznie na kuboidzie gildij

Potrzebujesz pomocy


 - Dodaj mnie do swojego tematu @uzo77


 Może jestem w stanie ci pomóc moje skype : uzo7771

Opublikowano

Dodaj

Kolor zielony dla czlonka gildii, niebieski dla sojusznika a czerwony dla wroga

Tagi nad glowa

g - info o gildii

g pomoc - wszystkie dostepne komendy

g stworz tag nazwa

g usun

g zapros nick

g dolacz

g odejdz

g sojusz tag nazwa

g wojna tag nazwa

g ustawdom

g dom

g wywal nick

g lider nick

g sprzedaj

g kup tag nazwa

g oddaj nick

Opublikowano

Przede wszystkim:

- Tagi gildii nad głowami. Moja gildia: zielony, Kogoś gildia: czerwony, Sojusznik: ciemno niebieski &3, Bez gildii biały.

- Możliwość dawania spacji w nazwie gildii. Np. zamiast: HaHaHa to Ha Ha Ha.

- Chat który można ustawić w configu.

- Ranking gildii na tabliście.

- Tagi gildii na tabliście.

- Tagi gildii na chacie.

- Sojusze. /sojusz <tag gildii>

- Komendy dla admina /g admin.

- Ustawienie w configu ile tag ma mieć liter minim. oraz max.

- Pod komendą /gildia np. SEXI. /gildia SEXI widać informacje o niej.

Przykład:

[sEXI] - Zabijamy Sexownoscia

Lider: Halnos(nick wymyśliłem bo nie chciało mi się wchodzić na mc.skkf.net)

Zastępca: Olegg(też wymyślony)

Członkowie gildii: Halnos, Olegg( na zielono czlonkowie online, czerwono offline)

- Pod komendą /g informacje.

Krótki przykład:

Komendy dotyczące gildii:

/zaloz - zakladanie gildii.

/gildia - informacje dotyczace gildii.

/usun -  usuwanie gildii.

itd.

- W configu możliwość zmiany czy chce się mieć komende /powieksz.(powiększa teren)

- Wszystkie informacje można zmieniać w configu.

- Jak wybuchnie na terenie gildii tnt, gildia nie może budować przez 1 minutę.

- Informacje jak wróg wejdzie na teren mojej gildii.

- Możliwość zmiany cuboida (Ile razy mozna zmienic cuba w configu)

- Ustawienie ilości itemków do założenia gildii dla gracza i vipa.

- komenda /pvp wyłącza i włącza pvp dla gildii.

- Każdy nowy członek płaci 2x razy więcej diaxów.

- /lider zmiana lidera gildii.

- Możliwość podpięcia pluginu pod MySQL(Jak się chce).

- Ranking graczy na chacie oraz komende /ranking <nick>. Pokazuje jego pkt. I jeszcze komende /top.

- Wiadomość na chacie że ktoś założył gildie i któs dołączył /odszedł do/z gildii.

- Wygasanie gildii.

- Chat dla gildii oraz sojusznikow.

- /lista pokazuje listę gildii które mają największy ranking.

PS: Wiem trochę dużo wymagam ;/

Opublikowano

W innym temacie ktoś kiedyś bardzo ładnie to napisał więc pozwole sobie skopiować ;p

- TnT bo wybuchu, gracze z gildii nie mogą budować przez 1 minutę.
- Tagi nad głową, zielony dla graczy z gildii, pomarańczowy dla sojuszy, czerwony dla wrogich gildii, dla gracza bez gildii szary.
- Cuboidy, możliwość ustawienia wielkości, wyłączenia.
- Cuboidy2, możliwość ustawienia max wielkości i min wielkości, powiększanie za item w configu który wzrasta dwukrotnie.
- Ładne g info które dostarczy nam pomocy w 100 %.
- Każdy nowy członek płaci +8 diamentów, 2 członek płaci 16 diaxow, 3 24 itp.
- Zmiana lidera gildii za item ustawiony w configu.
- Wiadomości na chacie, jak ktoś dochodzi do gildii, odchodzi z niej, zmienia lidera.
- Tag koło nicku, na chacie na tabie i nad głową.
- Przedłużanie gildii za item ustawiony w configu, na ustawioną ilość.
- Lista gildii.
- Ginfo które określa kiedy wygasa gildia, kiedy została zalozona i ilość aktywnych członków, zielony aktywny, czerwony nie aktywny, lider gildii i założyciel.
- Połączenie do twojego pluginu na ranking, top 10 najlepszych gildii z rankingiem graczy.
- Zapis w MySQL.
- Komendy admina, banowanie całej gildii na określony czas i banowanie permametnie ich cheatera. Teleportacja do gildii. Reload gildii.
- Teleportacja do gildii /g dom.
- Punkty z twojego pluginu na ranking koło nicku.
- Oddzielny chat dla gildii, lub sojuszy; @ tekst - dla gildii @@ tekst - dla sojuszy
- Jeśli ktoś wejdzie na  twój cuboid wyskakuje wiadomość Intruz na terenie twojej gildii. Jeśli natomiast to sojusznik to twój sojusznik naszedł na twoją gildie.
- Blokowane komendy na terenie gildii.
- Blokowanie używanych rzeczy na terenie gildii jak przycisk, dźwignia, drzwi.
- Maksymalna ilość sojuszy i graczy w gildii.
- System debugowania.
- Pojawianie się jajka pod tobą gdy założysz gildie.
- PvP w gildii wyłączne komendą /g pvp.
- System sojuszy /g sojusz.
- Gdy na chacie najedziesz na gildie i klikniesz pokazuje Ci info o nniej.
- Oczekiwanie na teleport.
- Połączenie MySQL, najlepsze gildie i info na stronie.
Opublikowano

Zgadzam się z przedmówcami, ale musi być obowiązkowo:
- MySQL (tabelki się mają same tworzyć!!!)
- Ranking Gildi
- Ranking PvP Graczy
pod komendami, oraz zapisy tego w mysql wtedy to będzie coś .


@Edit
A ile by trwała taka budowa pluginu i kiedy bys go udostępnił?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podobnie jak napisał screamekk

tylko bez możliwości przenoszenia cuba i powiększania.

jak się zalozy gildie to się od razu dostaje cuba 100x100

 

 

Opublikowano

Moim zdaniem powinieneś ,dodać:

 

- Tagi nad głową, zależnie od relacji gildii. 

- System cuboidów  na Sponge.

- System rankingu, (w dummach).

- System sojuszy ze względu na podbite gildie i na ranking (np. Gildia X ma 1000 pkt a gildia Z ma 2000 pkt. wtedy nie mogą zawrzeć sojuszu). Mniej więcej równy ranking ,aby zawrzeć sojusz etc.

- Jak wybuchnie tnt 1min nie można budować

- Szybki config, ze zmianą wiadomości etc.

 

Moim zdaniem nie powinieneś dodawać na githuba ,gdyż będę pełno gildii przerobionych popisanie ,że to moje gildie (tego co to napisze) oraz wstawianie ich na grono publiczne, zrób dużo w configu lecz nie dawaj gildii na gitHuba. Takie jest moje zdanie ... Oczywiście nie unikniesz przeróbek ,ale chociaż w mniejszym stopniu. 

 

Pozdrawiam Sloow <3

N0thing! :: = ;; :.>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Oczywiście fajna by była możliwość włączania i wyłączania tych opcji

 

+ Dodanie AntiReloga na BarApi ;)

41099282381060526874.png

Opublikowano

A wg. mnie powinieneś nie udostępniać pluginu. (Chyba, że nie w pełni funkcjonalny, jak te wszystkie tutaj haha)

A jeśli chodzi o temat to przede wszystkim aliasy /g /gildia
No nie wiem co tutaj napisać bo wszystko wymienili powyżej, natomiast nie rób
powiększania cuboida, zrób tak, żeby od razu dawał się np. 100x100 (Do zmiany w configu).

P.S: Mam ciekawy pomysł, może po wybuchu jednego tnt można rozwalać wszystkim, ale tylko
przez hmm 10 sekund? :D

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

Autorski tab tak jak pan wyzej sqlite mysql i co najwazniejsze ranking gildii i graczy + antyrelog informacje takie jak godzina nick czas przebyty na serwerze fragi zgony 

Noi statystyki gildii

GILIDIA (MPC)

FRAGI: 1

ZGONY: 5

PUNKTY: 950

To wyzej mialo by podliczać fragi i zgony graczy z gildii i obliczać tak jakby srednia 

"Spadłem z krzesła i nie wstaje :D"

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Powinien mieć:
- System rankingu
- System powiększania gildii
- Gildyjny Enderchest do którego można wkładać itemy.
- System TABULATORA gdzie można ustawić Gildie i TOP 10 Graczy i TOP 5 gildii.

Gość FallingCookie
Opublikowano

EULA zabrania sprzedawania pluginów, a on już dużo hajsu natrzepał na tych gildiach, przynajmniej tak twierdzi ;_;

Opublikowano

Eula wszedło , powinien polecieć banik za sprzedawanie pluginów <3;)

==================== |KAVOGAMING====================
.:.:.:. Jeżeli masz do mnie pytanie ,bądź chcesz mi na coś odpowiedzieć .:.:.:. 
.:.:.:. Wpisz @KaVoGaming ,a odpowiem Ci jak najszybciej potrafię! .:.:.:.  
==================== |KAVOGAMING====================

Opublikowano

Eula nie "wszedlo". Zawsze byla. Teraz tylko nagłośnili i tyle ...

Po za tym jak ban? Mojang zbanuje go na forum? Haha, idź sie schowaj.

I najpierw popatrzcie kiedy ten temat został napisany... Autor obiecał i nic nie wyszło... ;_;

Powinien być warn dla pana/pani za odkop i temat do kosza, ale co ja tam wiem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...