Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Astilia PROBLEM


ostapkowicz15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od wczoraj około 22 jak próbuje się zalogować na grę wyskakuje mi Błąd połączenia z serwerem , a internet mam, ale jest to tak ze loguje sie i jest taki 'lag' klikam kilka razy na ekran i robi się biały i wyskakuje okienko z 3 rzeczami do kliknięcia "Wyszukaj problem i zamknij program" "zamknij program" i "Poczekaj aż program zacznie działać. Jak czekam to wyskakuje Błąd połączenia z serwerem (próbowałem na każdym CH) i to tylko z tym metinem. Resetowałem komputer, internet , od nowa instalowałem i ciągle ten błąd. Proszę o pomoc.

Na początku przy logowaniu wyskakuje mi

http://screenshotuploader.com/s/1406h6nnj 

 po chwili >

http://screenshotuploader.com/s/1406haa9a 

 . A jeżeli klikne kilka razy na ekran W TRAKCIE  logowania to wyskakuje mi 

http://screenshotuploader.com/s/14064714p/
Opublikowano

Próbowałem ale to nie pom!ga działało i nagle ten problem nw skąd to się wzielo...

Z wyłączoną zaporą ?

 

Jeśli nie pomoże to po prostu odinstaluj i zainstaluj.

giphy.gif ­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...