Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co w tym zestawie zmienić.


CreezPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karta Graficzna


 


Palit Geforce GTX 780 Ti JetStream 3GB OC


 


Procesor


 


Inter Core i5-4670k 3,4GHz 6MB Cache


 


Obudowa


 


SilentiumPC Gladius X60 lub Zalman Z11 Plus


 


Stacja Dysków


 


LG SuperMulti SATA DVD+/- R24x,DVD+ RW6x,DVD+R DL 8x


 


Dysk Twardy


 


Seagate barracuda 3.5 1TB Sata/600 7200RMP, 64MB Cache


 


Płyta Główna


 


Gigabyte GA-H87M-D3H Dual DDR3-1600 SATA3,HDMI,RAIUD,GBLAN,mATX


 


Pamięć RAM


 


Kingston 8GB 1600MHz,DDR3 CL10 Hyper Fury Whiteseries


 


Zasilacz


 


be quiet! Pure Power L8 700W 80PLUS Bronze czy Chieftec zasilacz CTG-700C,750W,box


 


---


Co według was tutaj zmienić - PROSZĘ by to nie były kosmiczne ceny,


yls1.jpg


=====


Ezreal <3

Opublikowano

Proszę daj mi link z jakimś dobrym zasilaczem by dopasować to , oraz czy mógł powiedzieć mi którą obudowę wziąść

yls1.jpg


=====


Ezreal <3

Opublikowano

Kolega wyżej jest niekompetentny. Deus = gówno. Z11 = Z9 bez transformersa (z11 to wg. mnie najbrzydsza obudowa)

 

Weź tak:

Płyte na Asrock fatal1ty h97

Obudowe na Fractial Design Core 3000 

Zasilacz na CM 650W

Grafike, jak ma byc 780ti to weź od MSI lub Asusa - najlepsze chłodzenia, dobre ceny

Ramy na crucial ballistix 2x4gb 1600mhz cl9

Opublikowano

Kupowanie GTX 780 Ti w kwocie 2500 PLN to pomyłka ;)

Nie mówiąc już o wyborze H97...

 

Karta na GTX 780:

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-780-3gb-ddr5-384-bit-hdmi-dp-dvi-box-gtx780-dc2oc-3gd5-598189/

 

Płyta na co najmniej ASRocka Z97 Pro4. Do tego wysoko taktowane pamięci Kingstona:

http://www.morele.net/pamiec-kingston-2x4gb-2400mhz-ddr3-cl11-dimm-xmp-beast-series-khx24c11t3k2-8x-534115/

 

Gdzie jest chłodzenie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...