Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi War Thunder - Temat zbiorczy


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Oto parametry:

Ram 8 GB

Karta graficzna gtx760

Procesor i5 4690K

Zasilacz 500w chyba w razie co zedytuje

Rozdzielczość- 1440x900.

Wg mnie to dobry komputer ale coś jest chyba z nim nie tak bo zaledwie 25 fps na wysokich

Edit: jednak działa na maksymalnych na 80 fps na gf a na samolotach około 200 xD. Okazało się że źle podłączyłem monitor (w inne gniazdko).

Opublikowano

Ram: 4gb ddr2
Karta graficzna: Nvidia GeForce 9500 GT :D
Procesor: Intel Pentium E5200 @ 2.50 GHz
Zasilacz: Jakiś Mustang :D
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:  1440 x 900

Pamiętaj!


Pisząc do mnie, dodaj


@kuba1300000


na sam początek postu.


W przeciwnym wypadku raczej tego nie przeczytam!

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ram : 4 GB

Karta graficzna : ATI Radeon HD 4570 Graphics 512 MB

Procesor : Intel Pentium Dual-Core CPU T4300 2.10 GHz

Zasilacz : nwm bo mam laptopa

Rozdzielczość : 1366 x 768 lub 1280 x 768

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ram: 4GB z czego 3GB jest dopuszczone do użytkowania 9system 32 bitowy)
Karta graficzna: ATI Radeon HD 2300
Procesor: Intel T2300 2x 1.6 GHz
Zasilacz: Laptop
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: obojętna

TEMAT


 


Opublikowano

Ram: 4GB z czego 3GB jest dopuszczone do użytkowania 9system 32 bitowy)

Karta graficzna: ATI Radeon HD 2300

Procesor: Intel T2300 2x 1.6 GHz

Zasilacz: Laptop

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: obojętna

Na minimalnych może będzie e 20 fpsów

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano


Ram: 8GB

Karta graficzna: nVidie GeForce GTX 960

Procesor: Intel Core i5 4690k 3.50ghz

Zasilacz: Be Quiet! Pure Power BQT L8-CM-630w 4xPCI-ERozdzielczość na której zamiierzamy grać: 1360x768

 

 

Pójdzie ultra ?

 

87026043900892513799.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ram: 4GB DDR2
Karta graficzna: GeForce 9500GT 1GB
Procesor: Intel Core duo 2x 2.8GHz
Zasilacz: 400W [nie chcę rozkręcać kompa ale zasilacz za ~200zł]
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: obojętnie byleby okienkowe

TEMAT


 


Opublikowano

Ram: 4 GB, DDR3
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7400M 
Procesor: Intel Core i3 2330M
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366 x 768

 

Jest to laptop

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

Ram: 4 GB, DDR3

Karta graficzna: AMD Radeon HD 7400M

Procesor: Intel Core i3 2330M

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366 x 768

 

Jest to laptop

Pójdzie ale może scinać.

 

@2up Z ramem slabo ale pójdzie na spokojnie

9La1rOf.gif

Opublikowano

Ram: 4 GB, DDR3

Karta graficzna: AMD Radeon HD 7400M 

Procesor: Intel Core i3 2330M

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366 x 768

 

Jest to laptop

 

Pojdzie ci na 100% .

Mialem podobne parametry a gra sie wcale mocno nie scinala i dalo sie grac ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...