Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie komendy dać vipowi na serwer survival?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie komendy dalibyscie na serwer survival svipowi?

ja dalbym:

-/kit vip (narzedzia+eq diaxowe)

-//vanish

-kolorowe pisanie

-/hat

-/warp vip (viproom)

jak zablokowac dostep do viprooma

i jak i w jakich folderach napisac permisje do tego (czy w notatniku bezposrednio w folderze essentialis czy w jakis folderach) i szczegolowo opiszcie kit vip jak to sie robi w notatniku

Opublikowano

-/kit vip (narzedzia+eq diaxowe)

ujdzie, ale gdy przedmioty nie będą zbyt op i zwykły gracz też będzie je mógł zdobyć (tzn. żeby enchanty nie wykraczały poza standardowe w mc itp.)

 

-//vanish

na pewno nie

 

-kolorowe pisanie
-/hat

Może być

 

Możesz dodać na spawnie specjalny pokój dla VIPów (np. z kowadłami czy lepszym enchantem niż publiczny itp.)

 

 

i jak i w jakich folderach napisac permisje do tego (czy w notatniku bezposrednio w folderze essentialis czy w jakis folderach) i szczegolowo opiszcie kit vip jak to sie robi w notatniku

Standardowo robisz nową rangę w permissionsex (/plugins/permissionsex/permissions.yml), a kit vip w Essentials (/plugins/Essentials/config.yml)

Opublikowano

- hat

- kolorowe pisanie

- kit vip

- warp vip

- feed

- back

- jump

- spawner np cow , spider itp

- sethome 5 [ze moze robic 5 domkow]

- repair

- enderchest

Jak pomogłem daj like.

Pomogłem daj like!

Opublikowano

-/kit vip

-Fly

-repair

-hat

-Strefe SVIP

-Zmiane Nicku

-Mozliwosc Kolorowego Pisania

-sethome (max 3 Sethome)

Służę pomocą również innym użytkownikom :) jak potrzeba pomocy zapraszam na pw na pewno pomogę

Opublikowano

to tak:

-/kit vip

...

 

tylko co tam dac?

...

-Fly

...

 

na serwerze survival dasz fly?

...

-repair

...

 

nie! bede decydowal nad wprowadzeniem rangi SuperVip i moze dopiero jemu przydziele

...

-Strefe SVIP

...

 

tu jest mowa o randze Vip

...

-Zmiane Nicku

...

 

i jak zareklamuje na innym nicku to administracja bedzie szukac w logach serwera kto zmienil nick? tego na pewno nie wprowadze

 

 

 

- hat

- kolorowe pisanie

- kit vip

- warp vip

- feed

- back

- jump

- spawner np cow , spider itp

- sethome 5 [ze moze robic 5 domkow]

- repair

- enderchest

 

i napisz do tego permissions

Opublikowano

Diaxowe eq? Moim zdaniem przesada i to duża przesada. Chyba że robisz serwer dla pieniędzy wtedy to inna bajka, ale jeżeli zależy ci na wysokim poziomie serwera to zdecydowanie wystarczy żelazne eq + protection 2. Tak samo z narzędziami ;) Wracając do głównego wątku ja proponuję takie komendy:

- hat

- feed (Dostępne jeden raz na dzień)

- Kolorowy przedrostek + Możliwości pisania na kolorowo.

- Strefę na spawnie gdzie znalazł by się: enchant do 20lvl, kowadło i inne tego typu przedmioty.

Opublikowano

Co do szukania w logach tego kto zmienil nick jest komenda /realname <zmienionynick> pokazuje ona prawdziwy nick gracza :)

 

A co do co dac dla VIPa

- hat

- feed

- viproom

- mozliwosc zmiany nicku

- kolorowe pisanie na chacie

- 3 sethome

Opublikowano

dałbym  takie :
- hat
- kolorowe pisanie
- kit vip
- warp vip
- feed
- back
- jump
- spawner np cow , spider itp
- sethome 5 [ze moze robic 5 domkow]
- repair
- enderchest

 

Opublikowano

I

Co do szukania w logach tego kto zmienil nick jest komenda /realname <zmienionynick> pokazuje ona prawdziwy nick gracza :)

 

A co do co dac dla VIPa

- hat

- feed

- viproom

- mozliwosc zmiany nicku

- kolorowe pisanie na chacie

- 3 sethome

1.dzieki za komende :)

2. zrobilbym 10 sethome

3. reszta jest dobrym pomyslem :)

 

napisz permisje do tego:

-/heal

-/feed

-/kit vip (diax eq+ narzedzia)

-viproom (blokowanie viprooma)

-mozliwosc zmiany nicku

-/sethome (10)

-kolorowe pisanie

II

Diaxowe eq? Moim zdaniem przesada i to duża przesada. Chyba że robisz serwer dla pieniędzy wtedy to inna bajka, ale jeżeli zależy ci na wysokim poziomie serwera to zdecydowanie wystarczy żelazne eq + protection 2. Tak samo z narzędziami ;) Wracając do głównego wątku ja proponuję takie komendy:

- hat

- feed (Dostępne jeden raz na dzień)

- Kolorowy przedrostek + Możliwości pisania na kolorowo.

- Strefę na spawnie gdzie znalazł by się: enchant do 20lvl, kowadło i inne tego typu przedmioty.

enchant bedzie na 30 lvl

 

 

przyjmuje dalsze propozycje, bo to jest dopiero planowany serw (start za pol roku) :)

Opublikowano

/hat

/wb (crafting table komendą)

/et (enchant komendą)

/nick

specjalne warpy

/spawn (dal VIP za darmo, dla graczy za x $)

/repair

/feed

/back

większa ilość /sethome (np, 3)

dostęp do VIP room (specjalny teleport komendą)

kolorowe pisanie na czacie

możesz dać /fly ale tylko na wybranym obszarze.

 

Na pewno nie /vanish!

Opublikowano

/hat

/wb (crafting table komendą)

/et (enchant komendą)

/nick

specjalne warpy

/spawn (dal VIP za darmo, dla graczy za x $)

/repair

/feed

/back

większa ilość /sethome (np, 3)

dostęp do VIP room (specjalny teleport komendą)

kolorowe pisanie na czacie

możesz dać /fly ale tylko na wybranym obszarze.

 

Na pewno nie /vanish!

1. /enchant na survival? a jakby zrobil ostrosc 100?

2. nie beda gracze placic za wejscie na spawn! to jest survival nie hardcore!

3. specjalny warp to /warp vip! wiecej nie bedzie!

4. /fly tez nie!

5. /back beda mieli wszyscy!

6. /repair bedzie dla Svipa (jak ja sie zdecyduje na wprowadzenie tej rangi)

daj wiekszy drop , tpa

lub że maja dostepny enchant na 30 na spawnie :D

1. dropu nie ma, to jest survival nie hardcore!

2. /tpa bedzie dla wszystkich!

3. enchant bedzie na 30 lvl dla wszystkich!

Opublikowano

latanie na przyklad

na survivalu? pisalem juz o tym. zanim cokolwiek napiszesz przeczytaj wczesniejsze posty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...