Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer na plikach z najnowszego PL'a


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witem serdecznie.

Mam dużo wolnego czasu i z nudów chciałbym zrobić własny prywatny serwer na plikach z najnowszego PL-a.

Z tego co widziałem, serwer można stworzyć na kliencie 2010, a mi chodzi o aktualną kopię PL-a (nowe bronie, zbroje 2013)).

Nie chciałbym pojedynczo wrzucać plików.

Nie znam się na tym ale chyba nie można po prostu wkleić aktualnych plików do własnego folderu z privem.

Jestem zielony w tym temacie jak na razie oglądałem kilka filmików i poradników.

 

Dlaczego chcę skopiować PL-a:

-nie znalazłem żadnego priva odwzorowanego na aktualnym PL-u.

-chciałbym wprowadzić kilka zmian między innymi dotyczących rat.

-było kilka podobnych privów lecz popadały, lub mają zbędne rzeczy (typu dodatkowy skil).

 

Jeśli chodzi o serwer:

-chciałbym stworzyć go na własnym komputerze dla siebie, a potem przerobić go na "Dedyk", dla kilku znajomych (z tego co widziałem wystarczy 30 zł na miesiąc).

 

Linki do sprawdzonego sposobu na postawienie takiego serwera, mile widziane.

 

 

Proszę o wyrozumiałość. :)

Opublikowano

Pliczki terenzo idealnie sie do tego nadadza wiem o tym bo wczoraj pytalem sie o to samo i juz zdarzyłem je wytestowac.Jest praktycznie jak na owczesnym plu wystarczy wprowadzic drobne poprawki

Nick: 3MajGarde


 


Gildia: DieForHonoR

Opublikowano

Najnowszego pla powiadasz...

 

Nie znajdziesz lepszych niż terenzo, obecnie nikt chyba nie posiada ''wzorowej'' kopii pla.

 

Moim zdaniem powinieneś zrobić na terenzo jeśli już.

Opublikowano

Mam jeszcze jeden problem, mianowicie nie mogę spakować plików root (pliki mi się nie pojawiają lub nie zastampiają).

Korzystałem z tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=k725j7tk27A

Ma ktoś pomysł lub poda ktoś dobry File Archiver?

 

 

Exception occurred!

An unhandled exception was thrown.

Exception Details follow:

The file "output\exception.py" doens't exists.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Mam jeszcze jeden problem, mianowicie nie mogę spakować plików root (pliki mi się nie pojawiają lub nie zastampiają).

Korzystałem z tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=k725j7tk27A

Ma ktoś pomysł lub poda ktoś dobry File Archiver?

 

 

Exception occurred!

An unhandled exception was thrown.

Exception Details follow:

The file "output\exception.py" doens't exists.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Chcesz spakować root a w folderze output(tym rozpakownym) nie masz pliku exception.py

Musisz go tam mieć bo inaczej nie spakujesz.

Opublikowano

Dzięki, udało się ale nie mogę się połączyć z serwerem.

Jeszcze 2 pytanka jaka jest minimalna wartość ram przeznaczona na serwer dla 1 osoby tak żeby można było tam wejść?

Nie da się skopiować folderu metin2 (globala) aktualnej wersji i po podmieniać jedynie pliki zmieniając w nich IP?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...