Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lord Of Destruction Lod1 [1000 Poziom bez resetów]


xDefqonOnex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

x
x
x
x
x
X
X
Reklama
x
x
x
x
x
x
x

Witam chciałem zaprezentować jedynego najlepszego oraz ogarniętego diablo moda w Polsce. Mam nadzieję że użytkownicy tacy jak wy zainteresują się siecią tych serwerów oczywiście zanim jakiekolwiek recenzje napiszecie typu denny,głupi itd. Polecam spróbować zagrać bo naprawdę warto serwer nie jest przesadzony jak inne... No to dobra zaczynamy dalszą przygodę w temacie :).


Sieć serwerów Lod1


639681407590701414321.png

IP Serwera: 193.33.177.17:27086
Ilość Slotów: 30
Steam/NonSteam: Serwer obsługuje graczy z Steam i tych co go nie posiadają.
Serwer działa: 24/7


379151407590701414321.png

IP Serwera: 193.33.177.69:27015
Ilość Slotów: 30
Steam/NonSteam: Serwer obsługuje graczy z Steam i tych co go nie posiadają.
Serwer działa: 24/7


601991407590702414321.png

IP Serwera: 193.33.177.32:27261
Ilość Slotów: 30
Steam/NonSteam: Serwer obsługuje graczy z Steam i tych co go nie posiadają.
Serwer działa: 24/7


Ciekawostki:
- Serwer posiada zabezpieczenie na NonSteam RavEmu jeśli nie macie tego w Counter Strike to automatycznie serwer odbiera wam ekwipunek i macie tylko nóż.
- Serwer wywala automatycznie steam z grafiką Soft gdyż jest ona zabroniona na tym serwerze.
- Serwer posiada aplikacje dzięki której steam słyszy non steam i na odwrót.
- Grając na steam macie bouns taki o "Grając na Steam zdobywasz +30% więcej expa (jak na koncie VIP), a dodatkowo otrzymujesz +200$ i +25hp w grze, dające przewagę nad graczami non-Steam"
- Admini są bardzo często więc nie ma co cheatować bo to może się źle skończyć.
Każdy cheat Typu aim = Perm
Obraza gracza/admina = od 5 minut - kilku godzin nie polecam wyzywać admina banującego gdyż może on przedłużyć bana.

Dostępne komendy na serwerze to.
/klasa - pozwala wybrać klasę.
/klasy - pozwala przeczytać opis klasy.
/rune - otwiera sklep w którym możemy kupić item lub go ulepszyć.
/admin - wysyła adminowi aktywnemu na forum wiadomość że jest wzywany na dany serwer.
u@ - pisanie prywatnej wiadomości do admina.
/reset - Resetuje to nam punkty i możemy na nowo rozdać.


Opis Klas

Są 4 rodzaje klas Ludzie , Magowie , Mroczni , Elfy. Każda klasa ma kontr klasę aby nie było za łatwo ale to już sami zdecydujecie o trudności :).
Opisy będą w spoilerach aby nie robić takiego długiego tematu chociaż i tak już przesadziłem.

Ludzie:


Mnich

- ma na start 100 HP
- otrzymuje 20% mniej obrażeń
- zręczność pozwala zredukować obrażenia o łącznie 70% przy 250 zręczności
- zadaje mniej obrażeń, jednak ignoruje zręczność przeciwnika (na początku 20% mniej, przy 80 lvl 60% mniej)
- ładowanie przywraca 100 HP
- gdy ma mniej niż 25 HP dostaje kompletną odporność na magię
1/2 szansy na odporność przed headshotem
Po ewolucji: Dostaje 5% redukcji obrażeń za każdego przeciwnika w pobliżu



Paladyn

- ma na start 110 HP
- może wykonywać tzw. Long Jump (kucnięcie i skok)
- ma na start 5 + int/10 Long Jumpow
- odbija co 5 pocisk
- ładuje nożem magiczne pociski, dzięki którym strzał trafia zawsze w głowę
Po ewolucji: gdy ma mniej, niż 75 Hp ma 1/3 szansy na odbicie pocisku



Zabójca

- ma na start 80 HP
- nie słychać jego kroków
- jest trochę szybszy od pozostałych klas
- po naładowaniu się nożem znika, dopóki nie wyciągnie broni, ładowanie daje mu tez magiczny pocisk
- zmniejszona grawitacja
- może rzucać nożami, na start ma 4 + int/20 noży
Po ewolucji: jeśli 5 sekund temu był niewidzialny, ma 1/5 szansy na wyrzucenie broni przeciwnikowi podczas trafienia



Barbarzyńca

- ma na start 100 HP
- po zabiciu wroga dostaje 200 kamizelki, jego broń się naładuje i odzyskuje 20 HP
- ładuje magiczne pancerze, max 7
Po ewolucji: na starcie rundy ma od razu załadowane 10 pancerzy, po zabiciu wroga dostaje 1 pancerz



Ninja

- ma na start 80 HP
- może używać tylko noża
- jest postacią ledwo widoczną i może wysoko skakać
- może rzucać nożami, zadaja one 20 + int/10 obrazen. Dodatkowe obrazenia atakujac z powietrza.
Po ewolucji: Obrazenia zadawane od tylu są mnożone *x (x = 1.5 + int/100)



Archeolog

- ma na start 90 HP
- 3 +int/25 (max 6) razy na rundę może wcisnąć r mając nóż, by dostać item
- zadając obrażenia kradnie 100 + 20 *int złota (max 1500)
- ładując się z nożem zamienia 3000 złota na 50 HP
- na początku rundy dostaje 1000 + 20*int
Po ewolucji: Jeśli atakuje gracza bez złota zadaje dodatkowe 5 wampirycznych obrażeń



Kapłan

- ma na start 140 HP
- wciskając e stawia leczący totem, leczy po 10 + int/2 hp
- w czasie rundy może położyć 5 totemów
- lecząc totemem sojusznika dostaje expa
- totem leczy też wytrzymałość itemu
- po naładowaniu się znów może użyć itemu, którego da się użyć tylko raz na rundę
Po ewolucji: jeśli ma 75 HP i mniej, jest całkowicie odporny na magię

 



Magowie


Mag

- ma na start 95 HP
- ma latarkę, która ujawnia Ninje i kameleona
- trzymając nóż może naładować tarczę powietrza
- nóż i R puszcza lightballa
- im więcej int tym mocniejszy i częstszy lightball
- lightballe mają dodatkowe moce (zatrzymanie, spowolnienie, kradziez $, przebicie i naświetlenie)
- zwinność oraz zręczność zwiększają prędkość lightballa
Po ewolucji: zabicie przeciwnika regeneruje mu 50 HP



Mag Ognia

- ma 100 HP na start
- ma latarkę, która ujawnia Ninje i kameleona
- ładując się dostaje granat he
- od początku rundy się pali
- co 20 - int/20 sek może stawiać ognisty totem
- totem zadaje obrażenia, przy czym dexterity atakowanego znacznie to zmniejsza
- jego strzały i granaty podpalają
- stawiając totem otrzymuje 15 HP
- totem wybucha na obszarze losowym z zakresu od 500 + int do 800 + 2* int
Po ewolucji: gdy ktoś w niego strzeli, jest 1/3 szansy, że się podpali



Mag Wody

- ma 80 HP na start
- ma latarkę, która ujawnia Ninje i kameleona
- gdy się naładuje otrzymuje 20 HP
- szybki czas ładowania
- raz na 10 - int/25 sekund może użyć strumienia wody, jego moc zależy od inteligencji
- strumień wody daje Ci 10 tarczy, odnawia amunicję oraz zwiększa prędkość
- strumień wody przeskakuje po pobliskich sojusznikach i przeciwnikach (5 + int /20 graczy)
- strumień wody leczy sojusznikow, odnawia im amunicję oraz zwiększa ich prędkość
- strumień wody zadaje obrażenia przeciwnikom, zamraża ich na sekundę oraz zmniejsza ich predkość
Po ewolucji: Co 5 sekund regeneruje sobie 2 hp za każdego sojusznika w pobliżu.
Trafienie w zamrożonego lub splecionego korzeniami przeciwnika ściąga z maga wody wszystkie negatywne efekty i uodparnia na nie przez 2 sekundy.



Mag Ziemi

- ma 95 HP na start
- ma latarkę, która ujawnia Ninje i kameleona
- ma szansę 1/20 na zatrzymanie strzałem
- raz na 10 - int/25 sekund może użyć uderzenia w ziemię, zadaje to obrażenia o mocy 20 + int (gdy int >100 przyrost się zmniejsza) + 20% HP przeciwnika oraz zatrzymuje przeciwników na obszarze 500 + int
- ładując się dostaje granat ziemi
- odporny na upadki
Po ewolucji: gdy dostaje obrażenia fizyczne, które zostawiają mu mniej, niż 25 HP używa skilla



Mag Powietrza

- ma 110 HP na start
- ma latarkę, która ujawnia Ninje i kameleona
- wysoki skok
- raz na rundę może przyciskiem r, gdy ma nóż teleportować się na respa odnawiając hp
- ładując się dostaje granat powietrza
- ma szansę losowo 1/20 na oślepienie wroga
- może uderzyć w ziemię raz na 20 sekund, przeciwnicy wylatują w górę i mają szansę na wyrzucenie broni - szansa zależy od inteligencji maga (0-25int = 1/3; 25-100int = 1/2; 100-200 int = 3/4; 200 int = 1/1)
- użycie uderzenia daje mu tarczę blokującą kolejne x obrażeń (x=int*0.5), po zniszczeniu tarczy mag odpycha przeciwników.
- zadaje to obrażenia 0.25*int (max 100) + (10-15)% hp ofiary na obszarze 250+int*2
Po ewolucji: 1/15 szansy na wyrzucenie broni



Arcymag (VIP)

- ma 110 HP na start
- ma latarkę, która ujawnia Ninje i kameleona
- Raz na 25 i int/5 (min10) sek moze przyciskiem r trzymajac noz uderzyc w ziemie.
- Ładujac sie zadaje obrazenia podrzucajac i wyrzucajac bronie (Ladowanie moze byc uzyte co 5 sekund).
- Raz na 10 sekund moze uzyc teleportu oraz lightballa, ktory ma rozne dodatkowe opcje takie same jak mag.
- Wampiryzm zaklec 5 + 10proc.
Po ewolucji: Zadając obrażenia magiczne nakłada na gracza licznik pustki. Licznik po osiągnięciu 3 ładunków zadaje dodatkowe obrażenia 25 + 5%hp.



Magiczny Gladiator

- ma 100 HP na start
- jeśli ma nóż i wciśnie prawy przycisk teleportuje się
- jeśli ma nóż i wciśnie lewy przycisk castuje power slash (jak lightball)
- power slash może użyć raz na 15 - int/7 sek
- ładuje magiczne pancerze (maksymalnie 4)
Po ewolucji: po zabiciu przeciwnika dostaje 25 tarczy antymagicznej działającej do końca rundy

 



Mroczni


Nekromanta

- ma 90 HP na start
- może wskrzeszać graczy z swojego teamu i wysysać życie z ciał przeciwników (dostaje za to expa)
- podczas strzałów wysysa 5 + int/15 hp (max 15)
- ma 1/7 szans na odrodzenie się po śmierci
- inteligencja zwiększa HP odrodzonego sojusznika
Po ewolucji:

Wskrzeszanie daje mu dodatkowe moce.
1 wskrzeszenie - 10% odporności na wampiryzm
2 wskrzeszenia - wskrzeszanie daje mu dodatkowa prędkość na 8 sekund
3 wskrzeszenia - wskrzeszanie leczy go za 10hp
4 wskrzeszenia - 20% odporności na wampiryzm
5 wskrzeszeń - atakując nakłada 1 sekundowy efekt udręki

 



Witch Doktor (VIP)

- ma 150 HP na start
- przy każdym uderzeniu wysysa int/5 HP wrogowi
- odradza innych, odradzając jednego wskrzesza cały team, gracze dostają pełne HP (dostaje za to expa)
- ma 1/4 szans na odrodzenie się po śmierci
Po ewolucji: Zamiast szansy na odrodzenie po śmierci ma 1/2 szansy na odrodzenie siebie oraz pobliskich sojusznikow w miejscu własnej śmierci



Ork

- ma (1 000 + siła * 40) HP na start
- nie może używać broni
- atak z nożem + 50 dmg
- ładując się leczy się po (1 + int *2) HP (max 250)
Po ewolucji: gdy jest atakowany dodaje do przedmiotu +5 szybkości (max 80)



Wampir (VIP)

- ma 110 HP na start
- przy każdym uderzeniu wysysa 10 + int/2 HP wrogowi (max 60)
- ma 1/4 szans na odrodzenie się po śmierci
- ładując się zyskuje 50 HP
Po ewolucji: po zabiciu wroga ma szansę (1/2) na regenerację magazynku



Harpia

- ma 120 HP na start
- bardzo szybka, bardzo skoczna
- atak z nożem wysysa 40 + int (max 90)
- ładując się zyskuje prędkość
- ma 100 widoczności
Po ewolucji: 1/4 szansy na odbicie pocisku na nożu



Wilkołak

- ma 120 HP na start
- inteligencja zmniejsza czas ładowania i wydłuża czas trwania zewu krwi
- kolejne ładowanie wydłuża zew krwi
- gdy się naładuje przez 30 sekund jest silniejszy (Zew krwi: HP * 150%, bonus do szybkości 80, nie słychać jego kroków, ma 1/3 szans na obicie pocisku)
Po ewolucji: dodatkowa moc do Zewu krwi - 30% odporności na wampiryzm



Upadły Anioł

- ma 120 HP na start
- wbudowane archy (noż i r)
- grawitacja 0.9 - int /500 (max 0.5)
- archy można użyć co 30 sekund - int / 20 (max 5 sek)
- po śmierci wybucha w promieniu 100 + int*2
- gdy się naładuje dostaje możliwość podskoczenia w powietrzu, na start 4 skoki w powietrzu
- ma widzialność 100, a z nożem 50
Po ewolucji: jego skill mocniej wybija przeciwników w górę

 



Elfy



Łowca

- ładując się dostaje he granat
- gdy trzyma nóż i wciśnie r otrzymuje kuszę, obrażenia z kuszy są zależne od inteligencji
- gdy trzyma granat i wciśnie prawy przycisk myszy przełącza między rzutem granatu a podkładaniem granatu pułapki - maksymalnie da się podłożyć 5
Po ewolucji: po śmierci wysyła 10 białych bełtów w stronę, w którą był odwrócony kiedy zginął



Szary Elf

- ma 110 HP na start
- na początek ma 200 widoczności, punkty inteligencji zmniejszają jego widzialność
- minimalna widzialność to 50 przy 200 punktach inteligencji
- może podłożyć 7 zamrażających min na rundę
- po naładowaniu się dostaje 20 niewidzialności
- gdy trzyma nóż ma 30 niewidzialności, ale traci hp
- jego strzały z pistoletów zamrażają przeciwników
Po ewolucji: Strzał w zamrożoną lub splecioną korzeniami osobę zadaje 5 obrażeń więcej oraz daje atakującemu bonus do prędkości na 5 sekund.



Leśny Elf

- ma 100 HP na start
- potrafi lepiej wykorzystać przedmioty, niektóre przedmioty może dostać tylko on
Po ewolucji: po śmierci otrzymuje item

 



Ciekawostki:
- Evo działa po wbiciu 250 poziomu.
- Opisy mogą ulegnąć zmianie gdyż klasy będą balansowane.
- Każda klasa jest dobra nie ma słabej ani mocnej.

Statystyki :
Siła - Dodając 1 punkt w siłę dostajemy +2 HP
Inteligencja - Dodając 1 punkty w inte dodaje nam obrażenia od skilli lub szybciej ładują się nam umiejętności.
Zręczność - dodając 1 punkt w zręczność dostajemy odporność na obrażenia fizyczne typu broń.
Zwinność - dodając 1 punkt w zwinke dostajemy odporność na obrażenia magiczne do tego szybciej biegamy.

Po zdobyciu każdego poziomu dostajemy 2 punkty czyli 1 lvl = 2 punkty do stat.


I to na tyle z mojej strony serdecznie zapraszam na Sieć serwerów Lod1 życzę miłego dnia.


Dla moderatorów informacja jeśli coś źle zrobiłem proszę o upomnienie oraz wytłumaczenie gdzie popełniłem dany błąd a nie usuwanie od razu całej zawartości tematu -,- już miałem z tym styczność.

 


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Osobiście grałem na tym serwerze, ale przerzuciłem się na LOD2. Jakoś bardziej przypadł mi do gustu

Nekromanta 98 (nick Sajjuk)

4770714280454741315510.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżam Polecam serwer :P
Informacja D1 nie istnieje ze względu na mniejszą ilość graczy zapraszam na serwery A,B,C 1.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Fajnie fajnie, dawno nie pykałem na diablo na pewno wpadnę.

Oczywiście polecam z względu aktywności dużej na serwerze :P

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

odświeżam zapraszam do gry ludzie :D Warto ^^ mili ludzie chętni do udzielenia pomocy w rozdaniu statystyko postacią :)


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

@xDefqonOnex

 

jak najbardziej polecam ta cala siec, adminow prawie wogole nie ma, a jak sa to nie umieja porzadnie zbanowac - hackowalem tam raz 5h bez przerwy, skakelm sobie po serwerach, siec idealna do grania na aimie i na sh, do zobaczenia misiu

To chyba musiałeś w nocy czitować. Bo w dzień są Admini :)

@Odświeżam.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem tak. Nie ma słabszych i lepszych klas? HEHEHe.
Mnich, najmniej zbalansowana klasa i tyle, każdy go rozwala na 100 lvl Wilkołakiem pokonywałem mnicha 150-160.
Ale ta sieć serwerów oczywiście polecam przyjemnie się gra.
 

Otagowałem ściane płaczu a mój rap to przy skroni glock - quebonafide

Opublikowano

Odświeżam i zapraszam warto :).

NOWOŚĆ!!!

Grając teraz klasą najmniej używaną przez graczy w danym momencie dostaje się +25hp +20% expa jeśli inni gracze nie będą grali daną klasą.
Jeśli dwóch graczy gra tą samą klasą jest bonus +10% expa ale jeśli gra więcej to wartość dodatnia EXP (+10% exp) zamienia się w wartość ujemną (-10% exp).


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...