Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który zestaw wybrać


groncio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam dylemat dostałem od dwóch firm dwa różne złożone komputery o parametrach :

W tym jednym bez podpunktu 3 napędu dvd

 

Który wybrać i dlaczego lub co zmienić.

post-228021-0-59478000-1403019820_thumb.jpg

post-228021-0-25464000-1403019835_thumb.jpg

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Ja bym nie wybrał żadnego z nich. W każdym może dokonać większych lub mniejszych zmian - poprawiających osiągi, czy jakość konfiguracji.

http://www.morele.net/inventory/info/ohbVFJ/

W tej samej kwocie otrzymujesz zestaw z wydajniejszą kartą graficzną o dużym potencjale OC. R9 270X w cenie ~ 740 PLN, to bardzo kiepski wybór pod względem opłacalności.

Dołóż do tego usługę montażu i wpisz kod:
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

 O7SAKMMCBS

To najlepsza opcja na tę chwilę.

Opublikowano

Ja bym nie wybrał żadnego z nich. W każdym może dokonać większych lub mniejszych zmian - poprawiających osiągi, czy jakość konfiguracji.

http://www.morele.net/inventory/info/ohbVFJ/

W tej samej kwocie otrzymujesz zestaw z wydajniejszą kartą graficzną o dużym potencjale OC. R9 270X w cenie ~ 740 PLN, to bardzo kiepski wybór pod względem opłacalności.

Dołóż do tego usługę montażu i wpisz kod:
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

 O7SAKMMCBS

To najlepsza opcja na tę chwilę.

Ok dzięki

Poradziłem sie kolegi i powieedzial ze ten zestaw to syf i bardziej woli ten 1 co ja podałem .Niemoge sie zdecydować który zestaw wybrać.

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Ok dzięki

Poradziłem sie kolegi i powieedzial ze ten zestaw to syf i bardziej woli ten 1 co ja podałem .Niemoge sie zdecydować który zestaw wybrać.

podaj budżet, a nie te ... tutaj złoży się podobny w cenie, a lepszy ;)

Opublikowano

podaj budżet, a nie te ... tutaj złoży się podobny w cenie, a lepszy ;)

Budżet 2300-2400

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

A mógłbyś to na morele.net bo sklep mam obok siebie można tak powiedzieć.

 

 

Ciągle myśle nad tym zestawem : http://www.morele.net/inventory/info/ohbVFJ/

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Jedno jest (prawie) pewne: Jak Kicław składa jakiś zestaw, to go bierz i nie marudź.

 

Osobiście wywaliłbym DVD/CD bo (prawie) nigdy z niego nie korzystam. 

 

O ile na twoim zestawie jest lepsza grafika, to pociąłeś po innych podzespołach. 

Opublikowano

up@ To zeby wgrac windowsa trzeba miec pendriva a jak nie ma to tutaj nagrywarka bd potrzebna tak czy inaczej

                                                                             

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...