Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koreańskie granie 6 palcuf u ronk


pimpdestroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słabo, bardzo słabo.

10/10 Cassio na bolu?

Weź liby zaaktualizuj albo ściągnij lepszy skrypt...

Opublikowano

Ja piedole jak wkurywia mnie ten pimpdestroyer. Ziemniak zaebal nick pimpusiowi zlodziejowi i pisze jak uposledzony

 

@topic

 

NIezle cisniesz ta kata :P jaka dywizja jestes?

Opublikowano

Ja piedole jak wkurywia mnie ten pimpdestroyer. Ziemniak zaebal nick pimpusiowi zlodziejowi i pisze jak uposledzony

 

@topic

 

NIezle cisniesz ta kata :P jaka dywizja jestes?

Stary jak można zajebać nick ? on ma PIMPSIEMA A JA MAM PIMPDESTROYER Z MOJEGO STAREGO RIMP PIMP PIF ...

Opublikowano

Specjalnie robione błędy w każdym wyrazie to teraz modne tak? Czy pokazuję się jakim to się jest debilem nie potrafiącym pisać?

"Koreańskie granie 6 palcuf u ronk"

@anty Warn

 

WoW świetnie grasz, oby tak dalej.

Opublikowano

Specjalnie robione błędy w każdym wyrazie to teraz modne tak? Czy pokazuję się jakim to się jest debilem nie potrafiącym pisać?

"Koreańskie granie 6 palcuf u ronk"

@anty Warn

 

WoW świetnie grasz, oby tak dalej.

Ja mam dystografie albo dysklekcje jusz nie pamjentam czo mi tam napiżali 

 

thc tuu kolejna giera 

 

2la7f4o.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...