Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa gra przeglądarkowa Islanderz szuka testerów


islanderz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

wraz z ekipą stworzyliśmy grę przeglądarkową Islanderz ( http://theislanderz.com ) opartą na własnym silnikiem, który był tworzony całkiem długo. Pomysł i realizacja projektu zajęła prawie 2 lata. Obecnie Islanderz jest w otwartych testów. Poszukujemy testerów, którzy pomogą nam wykryć wszystkie lub większość błędów. Jesteśmy również otwarci na propozycje graczy na pomysły, dodatki do gry. Oczywiście w granicach rozsądku wink.png

 

Co to w ogóle jest Islanderz? 

Islanderz to gra strategiczno-ekonomiczna z domieszką RPG. Tworzy i zarządzamy swoimi wyspami. Mamy możliwość wysyłania bohatera na ekspedycje w celu zdobycia doświadczenia. Głównym zadaniem jednak jest tworzenie floty wojennej lub dział obronnych ( w zależności jak kto lubi grać ) w Świecie Islanderz występują też tzw wyspy NPC ( pirackie ) które można cały czas grabić z surowców.

 

Jak się zarejestrować?

Wystarczy wejść na stronę główna gry http://theislanderz.com i wypełnić formularz rejestracyjny, poczekać na maila aktywacyjnego ( czasami wchodzi w spam ) kliknąć w link i zalogować się do gry 

 

Każda zarejestrowana osoba otrzymuje w ramach nagrody na start 1000 Monet Premium oraz w każdą niedziele dodatkowe monety w ramach testów.

Zapraszamy również do zapoznania się z poradnikami co jak robić w Islanderz - Link do poradnika

 

 

WAŻNE 

Parę dni temu uruchomiliśmy 2 Świat testowy, także każdy zainteresowany ma szansę walczyć z graczami którzy nie są bardzo mocni. Niebawem zrobimy ochronę dla słabszych graczy, że jeśli przeciwnik jest ponad x4 mocniejszy to nie będzie nas mógł zaatakować przez co każdy z graczy nie będzie musiał się obawiać graczy którzy są w czołówce statystyki 

 

Obecnie Islanderz jest w wersji v.0.1 oto link do changeloga

 

 

 

Dołącz za darmo do gry już teraz!

 

 

Oto parę screenów z gry:

media_obraz01.jpg

media_obraz03.jpg

scigacz.pngdominator.pnglodz_rakietowa.png

 

Dołącz za darmo do gry już teraz!

Opublikowano

Aktualizacja w grze.

 

Naprawione błędy:

- wiadomości widmo

- algorytm rozliczenia walki bohatera na ekspedycjach

- informacje o wiadomościach w sojuszu

- stronicowanie wiadomości w sojuszu oraz na forum

 

Zapraszamy do rejestracji: http://theislanderz.com

Opublikowano

Trochę poklikałem i nie wiem co w tej grze mam robić, gdzie wejdę to "brak surowców" no i nie wiem jak populacje zwiększyć :P znalazłem :D Jednak trzeba czytać samouczka :D

Pytanie: Czy z grupą Games Factory kontakt jest możliwy tylko przez maila?

 

1000093817-removebg-preview-1.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Nowa aktualizacja w Islanderz:

 

Zmiany:

- Dodanie symulatora walk. (port wojenny -> symulator walk) (widoczne dopiero na nowym świecie lub na starym we wtorek)

- Wyszczególnienie informacji na tablicy ataków kolorem czerwonym, że jesteśmy atakowani

- Dodanie informacji w nawiasach o liczbie nieprzeczytanych wiadomości w: wiadomości, wiadomości sojuszowe, forum sojuszowe

- Dodanie przycisków przejścia miedzy: nowa, poprzednia wiadomości, oraz nowy, poprzedni raport

- Dodanie w podglądzie aktualnych operacji i porcie wojennym przy ataku łączonym ikonki lupy (szczegóły) oraz X (anuluj)

- Dodanie możliwości cofania ataków łączonych ale dopiero po upłynięciu 20% pierwotnego ataku

- Dodanie możliwości wykonywania ataków łączonych na wyspy pirackie

- Przejęcie wyspy przez innego gracza powoduje ze gracz który stracił wyspę może zbudować okręt do przejmowania bez konieczności używania punktów ekspansji

- Ulepszenie forum sojuszowego

- Zaznaczanie punktów na mapie dostępne od teraz dla wszystkich graczy

- Zmniejszona szansa na znalezienie przedmiotów podczas ekspedycji

- Brak możliwości wzięcia ochrony gracza podczas wykonywania ataku lub podczas gdy gracz był atakowany

- Zoptymalizowanie strony logowania się do gry pod względem wagi

- Ulepszenie odpisywania na wiadomość sojuszową

- Brak możliwości przeniesienia wyspy w przypadku gdy gracz ma flotę na wsparciu lub ktoś trzyma u gracza wsparcie

- Zmiana wyboru miedzy atakuj a grabież podczas wysyłania ataku nie powoduje już utraty wartości wpisanych wcześniej

- Skrócenie do 60 sekund wydłużenie aukcji po tym jak ktoś zalicytował przedmiot w ostatnich sekundach

- Dodanie potwierdzenia, że szybka wiadomość (wiadomość wysłana z popupa gracza) została wysłana

- W porcie handlowym z podpowiedzi przy liście wysp usunięte zostały wyspy pirackie

- Dodanie w przypadku koordynatora przycisku wykonaj misje jeszcze raz w raporcie z recyklingu

 

Zapraszam do gry

Opublikowano

Bardzo fajna gierka, POLECAM. ;) 



(Moj nick w grze: Konshi)

O luju.  :v

Opublikowano
Kolejna porcja usprawnień gry:

 

Optymalizacja świata:

- Większy nacisk na ulepszenie okrętów

- Droższe ulepszenia

- Niektóre jednostki maja wyższe wymagania co do możliwości zbadania ich

- Na słabszych jednostkach ulepszenia dają lepszy efekt niż na mocnych jednostkach

- Forteca, Niszczyciel i Dominator od teraz potrzebują 3 populacji nie 2

- Bateria plazmowa, Miotacz przeciwpancerny i Bateria EMP od teraz potrzebują 1 populacji nie 2

- Tropiciel, Okręt rozpoznawczy i zwiadowca od teraz potrzebują 1 populacji nie 2

- Recyklery posiadają większą ładowność

- Niektóre parametry flot zostały zoptymalizowane względem innych

- Zoptymalizowane wydobycie surowców

- Budynki mieszkalne są teraz tańsze

- Budynki wspomagające dostępne są teraz od 15 lvl Centrum Dowodzenia nie jak wcześniej od 20 oraz dają 4%

- Punkty ekspansji w Akademii Sił Zbrojny wytwarzają się wolniej

- Większe zapotrzebowanie punktów ekspansji na nowe wyspy 

- Czas wskrzeszania bohatera został skrócony 

- Przetop w Ośrodku recyklingu będzie szybszy

- Zmienione w niektórych zadaniach nagrody

 

 

Zapraszam do rejestracji na http://theislanderz.com i testowania nowych usprawnień

Opublikowano
Ostatnia paczka poprawek do gry już dostępna w grze.

 

Naprawione błędy:

- W porcie wojennym gdy ktoś atakował nas pasek postępu pokazywał 0% cały czas

- Zły wygląd ruchów floty przy w porcie wojennym i podglądzie aktualnych operacji przy wysyłaniu i odbieraniu surowców

- W atakach łączonych przy dołączaniu małej ilości floty do ogromnych ilości floty była możliwość zrabowania surowców na minus

- Port handlowy błędny czas dopłynięcia floty po przyjęciu oferty od innego gracza

- Brak możliwości cofnięcia floty która była gdzieś na wsparciu zaraz po przejęciu wyspy od innego gracza.

- Port handlowy na zastępstwie pokazywał wynik: Brak uprawnień

- Niekiedy zdarzało się że w raporcie szpiegowskim było widać wartości z innej wyspy

- Zmienione powstawanie złomu zaraz po walce (obecnie jeśli recyklery przypłyną 1 sek po walce zbiorą złom)

- Zamiana nieaktywnego gracza po 10 dniach na wyspę piracką

- Można było ulepszać w bohaterze bonus off i deff więcej niż 25%

- Nie można było ukończyć zadania wykonaj xxx ataków na wyspy pirackie w niektórych przypadkach

- Niekiedy czas serwera był rożny od czasu w grze.

- Po przeniesieniu wyspy surowce się zerowały lub pokazywało błędne wydobycie na godzinę

- Ulepszanie okrętów z rożnych wysp powodowało ulepszanie tych samych lvl 

- Niekiedy ulepszanie badania które było tak samo wysokie jak poziom akademii powodowało włączenie innego badania

- Znikanie literek podczas pisania wiadomości

- Błędne dane w archiwum wojennym

- Niekiedy nie można było utworzyć ataku łączonego z głównej wyspy

- Brak możliwości wstawienia sztandaru w profilu gracza po zakupie konta koordynatora

- Niekiedy nie było widać ataków na tablicy ataków

- Brak możliwości pisania wiadomości z statystyki -> szukaj -> popup gracza

- Przenoszenie wyspy powodowało utratę handlarzy

- Brak stronicowania na forum sojuszowym

- Niekiedy w przypadku gdy nic nie zrabowaliśmy to pokazywana była ikonka że łup jest nie pełny zamiast pokazywać pustą skrzynię

- Poprawa literówek

 

Zapraszamy do gry na http://theislanderz.com

Opublikowano
Zaktualizowaliśmy grę do wersji 0.2 

 

Oto lista zmian w grze:

 

Błędy

- Zaraz po budowie obojętnie jakiego budynku w bazie głównej znikały na chwilę surowce oraz populacja

- Rozjeżdżanie tekstów w zakładce „wiadomości”

- Kliknięcie „rejestruj” na stronie głównej nie powodowało włączania ściemniania ekranu

- Poprawiono wyliczenia w symulatorze walk

- Znikanie wsparcia od gracza na wyspie, która zamienia się w wyspę piracką

- Brak polskich znaków przy tworzeniu tematu na forum sojuszowym

- Niekiedy w stoczniach nie było widać jakie jednostki się budują

 

Zmiany

- Dodane popupy z informacjami o graczu w kilku miejscach

- Bohater otrzymuje teraz 0.1 zamiast 0.2 bonusu off i deff za 1 punkt rozwoju bohatera

- Zmiana sortowania w liście członków w sojuszu

- Dodanie samouczka w grze

 

 

Zapraszamy do gry http://theislanderz.com

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...