Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zagrał byś na takim serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zagralbym, co mi szkodzi wejść? A premium i na jaka wersje?

wersja prawdopodobnie 1.7.2-x.x.x:)

zależy czy będziemy mieli taka maszynę a będzie non premium prawdopodobnie nie będą musieli się logować

 

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

wersja prawdopodobnie 1.7.2-x.x.x:)

zależy czy będziemy mieli taka maszynę a będzie non premium prawdopodobnie nie będą musieli się logować

chcesz zrobic zeby non premium nie musiało sie logowac? przecież wtedy bedzie mozna komus wbic na nick i go okraść :O

 

Opublikowano

chcesz zrobic zeby non premium nie musiało sie logowac? przecież wtedy bedzie mozna komus wbic na nick i go okraść :O

 

 

Lepiej żeby było logowanie

będzie logowanie dla non premium jak i premium ale premium będzie na tej podstawie że gdy wejdzie premium na serwer to go sprawdza jeżeli jest non premium to musi się zarejestrować a jeżeli gracz ma premium i jest z niego zalogowany to nie musi tak jak np myxx.pl

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Aaaaa to git, bo mam premke, ale martwilem sie o non premium :))

 

 

Ok take coś mi pasuje

no i widzicie nie pozwolił bym aby ktoś naszych piratów:)

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

No czekamy na serwer z wielkimi emocjami B)

moja ekipa też nie może się doczekać oraz chcemy aby ten serwer nie tylko powstał na rynku serwerów polskich ale także i angielskich jak i niemieckich:)

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Logowanie premium zrobione:) areny sa budowane przez miziek11 oraz ZelaznyPL

Juz prawie areny wybudiwane jeszcze pare bugow do poprawy ale juz systemy sa zrobione oraz jak ma dzialac:) wiec moze do polowy wakacj wyrobimy sie aby to wygladalo jak najbardziej zaje***

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Ile slotow? Ile minigier? Dedyk czy z fiberhost pakiet 64gb RAM z koncowka .fhmc.pl ..

100+ tyle ile jest rozpisanych bezie o wiele więcej dedyk lub VPS fiberhost to gówno a końcówka to już wgl:)

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Co myślicie żeby dodać tryb Watch Dogs do minecraft bez żadnych modyfikacji napiszcie w komentarzu z zacytowanym tym postem:)

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Co myślicie żeby dodać tryb Watch Dogs do minecraft bez żadnych modyfikacji napiszcie w komentarzu z zacytowanym tym postem:)

No według mnie jest to dobry pomysł i o ile go zrealizujecie i będzie spoko to może być z tym fajna zabawa

Opublikowano

PYTANIE:

1. Woleli byście kupować drożej vipy a na wszystkie serwery czy każdy po kolej ale taniej. Lub było by tak że jak po kolej to byśmy podzielili ta sumę przez ilość minigame i by wyszła:)

2. Jakie byście chcieli formy płatności.

Pamiętajcie jak macie jakieś pytania lub podpowiedzi co można było by poprawić lub dodać możecie śmiało pisać na PW jak i tutaj, jestem codziennie na forum po kilka h wiec luzik:)
 

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Daj przez paypala, psc, sms, przelew :) A tryb watch dogs to dobry pomysl :)

ok:)

a co z 1 pytaniem??

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...