Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☛♛♜ SF-Plays.TK - Priv S&F [2✜✜✜✜lvl][5✜✜✜ Grzybków] [VPS]✜☚


RotimasI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3796029.png


Witam, wszystkich. Zapraszam na serwer. Gwarantuje dobrą zabawę ! Serwer wystartować 2014-06-15 o godzinie 18. Gra stale około 30-50 osób. Wszystkie bugi staramy się jak najszybciej poprawiać. Serwer stoi na VPS. Specyfikacja:


~3Gb ram - 1666 Mhz


~Procesor 2 x 3 Ghz


~Nielimitowane łącze o przepustowości 100 Mbit


3796032.png


200 000603291401199586702704.png


5 000964221401199586702704.png


45 lvl.


 


3796033.png


Wyeliminowany został błąd, z grzybkami złotem i życiem.


Planujemy dodać panel gracza, naprawić gildię. 


Chciałbyś dołączyć do ekipy? Pisz PW



http://sf-plays.tk/

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Błędy:

Podjebanie mi nazwy tematu.

Fajne logo xD

Administracja top

rVEMitt.png

 

Plusem jest dobra maszyna ;)

1. Nie dokońca

2. Tymczasowe

3. Jutro się poprawi

4. VPS za grosze, tyle co Ty płacisz za hosting na hekko ja mam VPS, w B-H

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Lagi są spowodowane DDoSem...

Oberwaliśmy i VPS nie możemy włączyć... Jak się ustabilizuje to napewno odpalimy serwer.

@edit 

serwer wstał

1377863814-U611928.png

Opublikowano

@magirem

Nie działa Ci, ponieważ masz internet i komputer za paczkę fajek ;) Poczekaj z odpaloną stronką z 5 minut to może Ci ruszy coś ;)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Słabe :/

 

-Złoto

-Grzyby

-Gildie

-Lochy Gildii

Eteor.eu - Najlepszy OTS w Polsce ! Start już 21.11.2014 - Godz 18:30 ! Po starcie, zaczynaj grę !

Opublikowano

Da się jakoś szybciej dodać pkt statystyk czy trzeba klikać?

 

Polecam programy(klikające) znajdziesz na necie.

 

druga sprawa to.. serwer dobry: jednak nie podoba mi się kupowanie atrybutów(no chyba że ktoś sobie jaja na PW robił) ale jeżeli nie..

to polecam wam zrobić jakiegoś VIP-a bo robienie P2W jest kiepskim pomysłem.

Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji.

 

Mogę zatracić się we własnych myślach..
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...