Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] TeNzHasztagiem vs Remover


TeNzHasztagiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Giną tutaj wack'i, ty lepiej natychmiast wiej
Moje wieczne ataki na nich to klasyka #WTC
Kałach w ręce, jak wejdę oni już leżą na glebie
Chyba ksywkę zmienię na Karabin a.k.a. 47
Pozbędę się insektów - mam na muszce tych słabiaków
Dlatego te pomysły postrzelone są #Tupac Shakur
Kulkę w łeb dostawać będą, to lekarstwo #Dr Nervile
Chcieli walki z legendą, to zdechną tu jako pierwsi
Zawiesił im się Windows, bo jak przez okno wjeżdżam
oni uwierzyli w siebie - jedna pierdolna schizofrenia
Potrzebny im ratunek teraz, bo ich gatunek wymiera
Mają zabójcze punch'e, a sami konają w cierpieniach
Chcą hajsu bezmózgi, za co ten hajs i za co fani? Nie wiem,
Raperzy tak zacofani, że przywrócili średniowiecze
Pozdychają teraz sami, panuje pandemia dżumy na scenie
Rzucają dissami, lecz mnie to nie martwi - bo są martwi przecież

Opublikowano

Dla mnie również, zawsze to coś nowego, ale jest sam bit na Yt ?

 

Jeszcze jedno, chcesz pisać po prostu pod ten bit czy temat klasyka gatunku ?

 

 

Ok, klasyka gatunku po 16 wersów

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mój ostatni c*****y tekst, obiecuję.

 

 
Każdy chcę nagrać klasyk, nie umiejąc dobrze pisać,
Nauczę Was rapu, tu teoria to nie praktyka.
Zawsze się przykładam i nie mogę mieć dosyć,
Tak by wyszedł klasyk, na miarę Głuchej Nocy.
Nie skumają i tak, ich mentorem jest chyba Chada,
Ale na temat chujowizny, się nie będę wypowiadał.
Mam inne priorytety, niestety, wiesz co jest pięć?
Jestem pierdolonym Bogiem, a Ty razem ze mną leć.
P******* znaczną większość, swoje zdanie trzeba mieć,
Jak idziesz za większością to lirycznie Cie czeka śmierć.
Wiem jak jest, nikt mnie pouczać nie musi wcale,
Racjonalne myślenie - to ono u mnie dusi wiarę.
Ale mam wyjebane, idę dalej tam gdzie mam ochotę,
Z klasyką na słuchawka, odpocznę chociaż trochę.
Bo ten wyścig mnie nie jara, wyścig o łatwy hajs,
Oni przyszli rozpierdalać? Czystki, bo wszedłem ja.
 
Na serio dali cenzurę na wulgi w tym dziale ? Beka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...