Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Ziemie Gildi Takie Jak Na Pl Gotowy Plik


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam wam ziemie gildi gotowe takie jak są na pl zrobiłem orginalne ziemie na all królestwa oraz takie same położenie ziemi gildi jak na pl.

Download:

http://www.multiupload.com/ODLCY0TKW0

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/3f9c0933cd70d552bef6a8cc8fd5b18069d6613ed2087d2e285c44f352563d25-1269189444

 

Instrukcja:

wszystko wrzucamy do

 var/db/mysql/player

 po wrzuceniu na serw w fresbd wpisujemy mysqladmin flush-tables

 

 

 

Screen

ziemie.png

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

Wgraj jeszcze raz :) FileZilla nieraz wszystkiego nie przesyla :P

 

@Edit

 

Mi tez cos nie dzialaja te ziemie ... moze zla sciezka do wgrania plikow?

Opublikowano

Nawet jak mam napisane ze transfer zakonczony pomyslnie ? :P no lajt sprobuje nawet z 20 razy zobacze czy cos da:P

xfz40l.jpg

Opublikowano

Thx Only Head Shot ... U mnie juz dziala :) Zaraz w @Edit dam screeny z mapki ;p

Przyda sie "+" ...!

Dla Ciebie

nie regulaminowa sygna

Opublikowano

Jesli chcecie, zeby to dzialalo, przed wrzuceniem plikow musicie kompletnie wylaczyc server, jak juz wylaczycie wrzucacie te pliki.

Po wrzuceniu tych plikow w freebsd wpisujecie: mysqladmin flush-tables

Wlaczacie server i juz

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Jesli chcecie, zeby to dzialalo, przed wrzuceniem plikow musicie kompletnie wylaczyc server, jak juz wylaczycie wrzucacie te pliki.

Po wrzuceniu tych plikow w freebsd wpisujecie: mysqladmin flush-tables

Wlaczacie server i juz

 

 

sorki bo sie nie znam co to te freebsd?

Agres 

gladormt2 s2 - ON

Opublikowano

Macie zawartosc tej tabeli, zeby nie bylo ;x

www.immiq.webuda.com/land.txt

 

Edit

@up, freebsd to system, na ktorym hostujesz server metka koffany ....

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

MI wszystko śmiga oprócz budowania terenu gildii ;/

Po prostu wywala mi błąd z klienta gdy chcę zbudować i wyłącza metina.

Pomoże ktoś?

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

Mam ten sam problem co up, tylko mi nie wylacza metina ;p jak teraz zrobic zeby mozna bylo budowac zamek?:P

xfz40l.jpg

Opublikowano

Jakim cudem jak mozna zepsuc cos wrzucajac trzy pliki? Bo ja tego nie moge zrozumiec? Nie ma jakies innej przyczyny tego?

xfz40l.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...