Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metek z 2008 roku potrzebny do zainstalowania kamermoda


ssjpolakssj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie czy moglby ktos rzucic linka z downloadem do Metina z 2008
roku bo na stronie kamera download wyjebało w kosmos i nie da sie pobrac 
chyba ze teraz kamermoda sie inaczej instaluje to prosiłbym o szybka instrukcje jak to zrobic 
bo dawno juz mnie tu nie bylo nie moge nie ogarniac a potrzebuje kamer moda na serwer ElothMT2
z uwagi na to zeby nie meczyc sie z expem mam zmiar uzyc jakiegos multihacka albo mober hacka lecz 
zaden nie działa wiec mam nadzieje ze chociaz ten na kamermodzie pojdzie ale nie moge go zainstalowac...
wiec prosiłbym bardzo o wasza pomoc z gory dzieki 

Mój Temat

http://www.mpcforum.pl/topic/233868-artificialaiming-radar-v-27-wersja-17/

 

 

Pomogłem daj + to nie boli

Opublikowano

No spoko tyle ze ja to potrzebuje do priva bo gdy mam zainstalowanego kamermoda na metku z PLa to Hack shield mi to wywala

Mój Temat

http://www.mpcforum.pl/topic/233868-artificialaiming-radar-v-27-wersja-17/

 

 

Pomogłem daj + to nie boli

Opublikowano

Zagrajmarek dzieki bardzo sprawdze to dam edita jak lotta wiec prosilbym o nie zamykanie
jeszcze tamatu na wypadek gdyby cos nie działalo bo tylko niepotrzebnie bym spam robił
zagładajac nowy temat
@Edit 
sciagnołem mober hacka od kamera i działa wiec nie potrzebny kamer mod ale dzieki bardzo za odpowiedzi i mysle ze tamat do zamkniecia :)

Mój Temat

http://www.mpcforum.pl/topic/233868-artificialaiming-radar-v-27-wersja-17/

 

 

Pomogłem daj + to nie boli

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...