Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy - nie mogę się ruszać,strzelać ani pisać na czacie


KamilKosiakPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Kiedyś miałem na serwie vipa i spytałem się jak dać se goda (wtedy nie wiedziałem) i wpisałem coś.Teraz nie mogę się ruszać,strzelać ani pisać na czacie tylko ruszać myszką.Pomocy :(

Opublikowano

Unbind spróbuje ale reszta nie działa przy okazji to jest wszędzie na treningu,serwerach itp

Gdzie wpisać unbind

Wejdź w opcje, klawiatura i ustaw domyślane.
461151420292002410470.png
Opublikowano

Unbind spróbuje ale reszta nie działa przy okazji to jest wszędzie na treningu,serwerach itp

Gdzie wpisać unbind

Nigdzie nie wpisuj, to własnie usuwa wszystkie podpisane klawisze, a koledze chodziło chyba o edycje jakiegoś pliku z tym poleceniem.

przywróć w opcjach ustawienia domyślne.

Opublikowano

Przepraszam,ale nic nie działa,2 konto też co  zrobić?

Ustawienia są zapisywane na komputerze...  Próbowales z tymi ustawieniami? 

461151420292002410470.png
Opublikowano

Chyba mnie On nie zrozumiał.

Najpierw "unbind all" który kasuje wszystkie połączenia a następnie "exec config.cfg" by wczytać ostatnie ustawienia. Zgaduję, że config nie jest tylko do odczytu więc w tej sytuacji wyjątkowo proponuję usunąć katalog /cfg/ i zweryfikować pliki by configi się pobrały od nowa.

 

 

-----

Nie jest "tylko do odczytu" = gra może modyfikować ten plik

Opublikowano

Chyba mnie On nie zrozumiał.

Najpierw "unbind all" który kasuje wszystkie połączenia a następnie "exec config.cfg" by wczytać ostatnie ustawienia. Zgaduję, że config nie jest tylko do odczytu więc w tej sytuacji wyjątkowo proponuję usunąć katalog /cfg/ i zweryfikować pliki by configi się pobrały od nowa.

 

 

-----

Nie jest "tylko do odczytu" = gra może modyfikować ten plik

Też cię nie zrozumiałem, myślałem że tu o co innego chodzi...

Ehh, wszystko mi się myli...

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...