Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jinx Adc - uwagi/rady odnośnie mojej gry


maxik1702

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam!

Bardzo lubię grać Jinx dlatego nagrałem filmik jak gram nią rankeda :):

i chciałbym wiedzieć czy robię (a raczej na pewno robię) jakieś błędy podczas gry. Może mam zły build, może źły fokus, lub złe pozycjonowanie albo źle komentuję itp. Więc jeśli możecie powiedzcie mi co robię źle, żeby nie powtarzały się już moje błędy ;): . 

 

Link:


 

 

(Jeśli napisałem coś co nie powinno się tu znajdować to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu)

7a1f4c8bcdb6a4891c910d420abf7b2c.jpg
Opublikowano

Tracisz dużo farmy, używasz za późno gryzaki, dość kiepsko się pozycjonujesz a potem masz wąty do teamu bo padłeś. Podczas TF trzymaj się z tyłu i atakuj najbliższego championa. Oczywiście w miarę możliwości postaraj się podjebać carry.

Opublikowano

Nie potrafisz używać nawet "q" dobrze..

Pod jakim względem bo jestem tego ciekaw 

(bo rozumiem że czasami użyłem rakiety na miniona ale zdarza się)

7a1f4c8bcdb6a4891c910d420abf7b2c.jpg
Opublikowano

Wygrywając linię staraj się snowball'ować, ta Ashe nie miałaby w ogóle farmy, a tak pchałeś miniony pod turret narażając się na ganka. Poza tym niepotrzebnie flash'ujesz - np. 3:58.

h6IduA1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...