Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić nowemu wojownikowi? EQ, SP, resy


Hawki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, planuję zagrać wojownikiem właściwie pierwszy raz na poważnie (80+) i nie wiem, w jakie przedmioty warto zainwestować, tzn. posiadam:

- Wróżki światła i ognia z nm (46%, mógłbym próbować wbić 70 i pompować na gladzie/warku)

- Czapkę małpy

- Glada +10 61j (kupiony za 20kk więc chyba dobra oferta)

- Krzakogona shoguna

- Resy średnie (tzn ogień/światło ok. 85%, woda/mrok po 70)

- Tygrysa.

 

Pieniążki do wydania: 200-400kk.

 

Co warto kupić? Jakie EQ, SP (koniecznie mnicha chcę, jakie inne się nadadzą? Warek, wiem, ale +11 za 45kk wisi na nb... nie jestem pewien czy warto) resy, kostium. Po prostu chcę wojownika mocarza :D

 

pzdr :D

NosTale.PL po długiej przerwie wracamy ponownie. :)

Opublikowano

Kup

-mnicha min. 99+11/12 ok. 60/80 kk

-broń to najlepiej złamany miecz u7+8 ok. 150kk, lub xip u6/7+8 ok 50/100kk + dobre osło to 30kk

-zbroja na 78 (cail) u7+8 najlepiej ok. 70-90kk

-kamienne s6 ok. 30kk komplet, resków z B nie opłaca się brać z uwagi na resy na 88+ (magmy i kozaki)

W sumie daje to 350kk przy wybraniu złamasa, a ok. 320kk przy xipie, możesz dokupić też wara za 50kk, dostaniesz jakiegoś 99+11/12

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...