Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd z Multihackiem, proszę POMÓŻCIE


Wafel71

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam
, mam pytanie do tego haka, jak naciskam START multihacka wyskakują mi 3 ramki :
Failed to find mobPointer
Failed to find attack Pointer
Failed to find Battle Packet

po czym się odpala, ale nie można ani pelerynek używac, ani nic co potrzebne :P.3

Gram na (PANDORAMT2) Priv

Zainstalowalem micro cośtam z tej strony www.metin2mod.pl pobralem moda wrzucilem tak jak trzeba bylo odpalam no i wlasnie wyskakują mi te ramki ;P

 

Niewiem co zrobić aby to naprawić oczekuję jak najszybciej odpowiedzi

 

 

Opublikowano

witam

, mam pytanie do tego haka, jak naciskam START multihacka wyskakują mi 3 ramki :

Failed to find mobPointer

Failed to find attack Pointer

Failed to find Battle Packet

 

po czym się odpala, ale nie można ani pelerynek używac, ani nic co potrzebne :P.3

Gram na (PANDORAMT2) Priv

Zainstalowalem micro cośtam z tej strony www.metin2mod.pl pobralem moda wrzucilem tak jak trzeba bylo odpalam no i wlasnie wyskakują mi te ramki ;P

 

Niewiem co zrobić aby to naprawić oczekuję jak najszybciej odpowiedzi

 

Na najnowszych clientach nie dziala multihack od kamer'a

1386175744-U112610.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...