Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką 8 premkę kupić?


kiewin000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przez 60-70 bitew na ISie-3 jeździłem z działem z ISa (czyli słabsze od ISa-6, bo wolniej ładuje) i jakoś nawet na dychach dawałem radę, mimo, że czołg był gorszy od ISa-6. Dużo gorszy.

 

chcialbym zobaczyc jak cie na tym dziale na dychy rzucilo. Bo mnie ani razu.

Opublikowano

chcialbym zobaczyc jak cie na tym dziale na dychy rzucilo. Bo mnie ani razu.

 

IS-3 ma MM do Xt, niezależnie od działa.

Opublikowano

chcialbym zobaczyc jak cie na tym dziale na dychy rzucilo. Bo mnie ani razu.

 

Ziomek co ma dziaøo do mm ? Kolejna bzdura, którą sobie graczy ubzdurali.

Możesz mieć na is3 nawet działo z 6t a i tak Cię może rzucić na 10t 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Mnie na tamtym dziale ani razu nie rzucilo. Najwyzej na IX i teraz mowie serio. Raz na dychach gralem jak kolega wzial w plutku t34

Opublikowano

Mnie na tamtym dziale ani razu nie rzucilo. Najwyzej na IX i teraz mowie serio. Raz na dychach gralem jak kolega wzial w plutku t34

 

Jak po 2 bitwach odblokowałeś działu za free expa, to jest szansa że na stocku nie grałeś ani razu na Xt ;)

Opublikowano

Jak po 2 bitwach odblokowałeś działu za free expa, to jest szansa że na stocku nie grałeś ani razu na Xt ;)

Hehe... chcialbym miec 44k free expa +12k bo wieze pierwsza odlokowalem. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...