Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Pomożcie komp tnie jak gram-.-


kubica1234

Pytanie

Opublikowano

Witam, otoż kupiłem laptopa win7 i lami mi metin2

geforce 720M - w lolu mam 60fps

procesor intel core ulv i3-2365M 1.4GHz

4gb ram 

500GB pamięci

Nie wiem czemu ale zaciniaja m isie doslownie wszystkie gry a na starym komputerze smigaly :(

(ps. stary sprzedalem za 200zł ledwo)

Czy musze zmienic procesor czy lepiej kupic kompa innego

Nie piszcie mi zebym cos pozmienial w ustawieniach bo juz to robilem a jak juz wspomnialem na komputerze za 200zl dzialalo dobrze :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie umiecie czytac? ludzie ja juz wszystkiego probowalem -.-

Aha no i przeciez np metin assassin Cs1.6 wszystko lami :(

Jeżeli masz ściny to tylko i wyłącznie twojego komputera najlepiej jakbyś złożył jakiegoś nowego twardziela który uciągnie twoje gry :).

Jakie masz łączę internetowe?

http://www.speedtest.pl/

Sprawdź je.

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Może inaczej, ten laptop nie nadaje się do gier masz takie spadki fpsów bo procek się grzeje i nie wyrabia. Do tego dochodzi ogółem słabizna i3 w laptopach.

Jedynym wyjściem jest zmienić laptopa na lepszego bądź na komputer stacjonarny.

graphic.png
Opublikowano

Mam dobre łącze pobieranie 6 ping 30-50 upload 0.82 :(


aha i sterowniki dostalem przy kupieniu laptopa tylko na windowsa 8 dlatego bylem zmuszony sciagnac z netu nwm czy to cos pomoze :(


Ma ktos pomysl?

Opublikowano

Jeżeli masz ściny to tylko i wyłącznie twojego komputera najlepiej jakbyś złożył jakiegoś nowego twardziela który uciągnie twoje gry :).

Jakie masz łączę internetowe?

http://www.speedtest.pl/

Sprawdź je.

Ale i tak metin nie powinien lagować na owym sprzęcie.

I na pewno nie jest to wina łącza. ;_;

Jest też możliwa opcja że win7 słabo wyrabia na tym sprzęcie.

Ja bym spróbował przeinstalować system na XP.

 

Napisz jaka masz wersje win7 (np. ultimate).

Stay Trippin.

Opublikowano

Windows 7 Home Premium 

Oplaca sie zmienic na windowsa 8? sprawdzilbym czy byloby lepiej na jakims piracie jak by podzialalo kupi;bym pelna wersie


wziasc xp czy 8?

Opublikowano

Spróbuj wyłączyć antywirusa. Przeczyść komputer ccleaner i adwcleaner no chyba że OTL'em już to zrobiłeś (nie umiem czytać logów OTL). Widziałem też, że ludzie czasami polecają wyłączenie zapory systemowej, ale tego lepiej nie rób (niech ktoś doświadczony się wypowie). ZAWSZE tak masz? Jeśli czasami to może aktualizacje automatyczne ( systemu lub chociażby antywira)? Jakiś proces obciąża twój komputer za bardzo?

8654014495912661120289.png

Opublikowano

Windows 7 Home Premium 

Oplaca sie zmienic na windowsa 8? sprawdzilbym czy byloby lepiej na jakims piracie jak by podzialalo kupi;bym pelna wersie

wziasc xp czy 8?

Windowsa XP bym polecił.

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Ale i tak metin nie powinien lagować na owym sprzęcie.

I na pewno nie jest to wina łącza. ;_;

Jest też możliwa opcja że win7 słabo wyrabia na tym sprzęcie.

Ja bym spróbował przeinstalować system na XP.

 

Napisz jaka masz wersje win7 (np. ultimate).

 

Zmienic na XP xDDDDDD

 

 

Jeżeli masz ściny to tylko i wyłącznie twojego komputera najlepiej jakbyś złożył jakiegoś nowego twardziela który uciągnie twoje gry :).

Jakie masz łączę internetowe?

http://www.speedtest.pl/

Sprawdź je.

 

Napewno wina sprzetu ;)

 

To dlaczego na tym

d54mmz.jpg

Odpalam 2 metiny bez problemu + firefoxa ?

 

 

Sciagnij sobie wise disc cleaner, zdefragmentuj wyczysc rejestr zrob tam wszystko.

2. ADW cleaner- przeskanuj i usun jesli cos bedzie

3. Sciagnij kasperskiego darmowego i przeskanuj kompa. Same wirusy moga lagowac Ci sprzet.

 

A najlepiej to zainsaluj 8- to bedzie najlepszy wybor pod twojego lapka

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Zmienic na XP xDDDDDD

 

 

 

Napewno wina sprzetu ;)

 

To dlaczego na tym

d54mmz.jpg

Odpalam 2 metiny bez problemu + firefoxa ?

 

 

Sciagnij sobie wise disc cleaner, zdefragmentuj wyczysc rejestr zrob tam wszystko.

2. ADW cleaner- przeskanuj i usun jesli cos bedzie

3. Sciagnij kasperskiego darmowego i przeskanuj kompa. Same wirusy moga lagowac Ci sprzet.

 

A najlepiej to zainsaluj 8- to bedzie najlepszy wybor pod twojego lapka

Na słabsze kompy opłaca się zmieniać na XP ponieważ słabo ciągną win7 ;)

Wiem to z własnego doświadzenia.

Stay Trippin.

Opublikowano

Zmienic na XP xDDDDDD

 

 

 

Napewno wina sprzetu ;)

 

To dlaczego na tym

d54mmz.jpg

Odpalam 2 metiny bez problemu + firefoxa ?

 

 

Sciagnij sobie wise disc cleaner, zdefragmentuj wyczysc rejestr zrob tam wszystko.

2. ADW cleaner- przeskanuj i usun jesli cos bedzie

3. Sciagnij kasperskiego darmowego i przeskanuj kompa. Same wirusy moga lagowac Ci sprzet.

 

A najlepiej to zainsaluj 8- to bedzie najlepszy wybor pod twojego lapka

Zwracam Honor.Ale problem dalej jest trzeba go rozwiązać.

Moja opinia dalej stoi przy Windowsie XP.

i1sWQY0.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...