Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mały Turniejik w lola !


Pawlos1277

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam na imię Paweł.


Ostatnio założyłem się z kolegami


o 200zł że ta osoba która wygra


turniej 2v2 i 1v1 zgarnia 2 stówki


moje pytanie polega na tym kogo wziąść


na 2v2 i na 1v1 na obecną metę


:)

Opublikowano

Na 2vs2 spróbuj combo lulu ziggs albo annie leona. Na 1vs1 lee sin bądź renekton, kayle.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Zilean + Aistar !
Bomb combo na minionie <3 hah 

a tak poważnie to można coś w stylu lee sin + aatrox, mocne combo + 2xLife Aatroxa robią sporo lecz wszystko zalezy od tego czym się dobrze gra, żeby totalnie nie spierdolić przy jakiejkolwiek akcji ;)

Opublikowano

1 vs 1 rene albo lb jak nie wejdzie szybko patch co jej uciszenie usuwa ew jax

Opublikowano

Nidalee + Ziggs    

Jeżeli będziecie tylko harrasować enemy i trzymać ich na odległość to naprawde macie duże szanse '

 

na 1vs1  chyba najlepsze postacie to: Pantheon, Ryze, Jax

Opublikowano

1 v 1 polecam ww / sorake 

2 v 2 polecam kayle + master, nidale + zed

 

ww - w mid game prawie nie do zabicia 1 v 1. Duzy dmg, life steal, dobre cc z ulti i dzieki e przeciwnik raczej nie ucieknie.

soraka - dobry dmg z q + duzy sustain w połączeniu z przyjemną farmą.

 

kayle + master - Olbrzymi ad + ap dmg, master dzięki swojemu w, ulti kayle oraz jej healowi staje się potwornie cięzki do ubicia.

nidale + zed - ap + ad dmg, nidale zapewni wam sustain oraz ogromny poke natomiast zed dodatkowo wzmocni wasz poke + pozwoli na szybką eksterminacje obitego przeciwnika.

Opublikowano

Nie bierz fiza 2 vs 2 ani 1 vs 1. Każda postać bardzo szybko go zje. Na 1 vs 1 polecam Ci wziąć Zeda, Annie bądź ziggs. Zed ma ogromny potencjał, a Annie i Ziggs ogromnego bursta, więc z łatwością możesz snowballować a farmić. 2 vs 2. Cait i syndra. 

2e30al1.jpg

Opublikowano

1v1 Cait - wygrywasz praktycznie pokiem, w razie problemów możesz się szybko wycofać z E o ile dobrze pamiętam, jak ktoś ma mało hp to nie ucieknie przed ultem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...