Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DISS] Mistrz Mistrzów Nakou vs Całe MPC-Forum


Mistrz Nakou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu Piszesz Każdy Wyraz Z Dużej

 

Jabłko oczywiście.

Bo Jest Po Pier Do Lony jak I Cała Reszta :)

 

Chętnie powiedziałbym tu kilka słów ale zaraz jakas ***** mnie zbanuje także podejde do sprawy łagodnie :)

 

 

Całe forum śmierdzi chujem

Jestem królem nie żartujem

Mówię co czujem

i co o Was myśę

Julietta pracuje na autostradzie przy Wiśle

Gamus to kurwa jebany grajek

codziennie zebrze bo nie ma fajek

kutas mu staje gdy widzi palącego

podchodzi do niego i mówi

"zostawi Pan popalić z papierosa tego"

Jebie, sram na całe forum

tutaj jest jebane gniazdo chorób

Endymion, Remover to dwa pedały

za yangi są w stanie się schylić do pały

To dwa jebane dałny bez skilla

rozwalam ich wersem jak rozpalam grila

Pierdole was wszystkich i jebie w dupe

Julietty nie tykam bo to zwykła dziwka

dla każdego memela super rozrywka :)

chuj wam w dupe tyle wam powiem

i się zastanawiam co ja jeszcze tu robię

Tu same śmiecie się dissują na migi

a ja muszę szukać równych wśród raperów z pierwszej ligi

chodz każda lige przeze mnie zdobyta

odpierdalam wersem każdego kto pyta

Sześć razy pod rząd wygrałem WBW

i wciąż gimbosów dissuje tu

mam skilla jak nikt inny

mam potencjał jak Tede

i razem z Rychem pierdole biede

Jade do przodu i sklejam słowa

taka to moja piękna przemowa :)

 

Na freestylu pojechałem

wszystkich w mak rozjebałem

Nie mam tu równych, nawet się nie dziwie

więc oswiatczam KURWA że właśnie stąd ide :)

 

Pojechałem w chuj, zdelasowałem wszystkich

mam zajebiste flow i zwisające cycki

nie są to plastiki ani zaden sylikon

robie zdjęcia dzieciom aparatem marki Nikon

 

Przyszedłem tutaj jako mistrz i odchodze jako mistrz

Wygrałem wszystkie pojedynki w których deklasowałem rywali :)

 

Na koniec chciałbym zaznaczyć że Julietta w rzeczywistości to płaska decha

a cała rzesza pseudo adminów i modow to jebane nou lajfy

nie mają realnego życia.

Remover udaje kozaka ale w realu jego postura przypomina kulke :D

Cała reszta pionków (Pan_Ogryzek, Endymion, es 3 igrek itd..)

to zwykła klasyczna gimbaza...

Ulubionym wykonawcą muzyki Endymiona jest Pikej

To zwykły margines społeczny.

Julietta została moderatorem tyllo dlatego że dała dupy Lordowi Makinowi

 

Tyle w temacie.

Jako król moim ostatnim życzeniem będzie:

- Zbanowanie mojego konta :)

 

 

Powodzenia w życiu REALNYM :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...