Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][PROPOZYCJA] Plakietki za sms, opcja donate dla forum


odwal sie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jako że nie mam jeszcze 150 postów nie mogę pisać w dziale "Sugestie dotyczące forum" , więc piszę to tutaj.

 

Co sądzicie o plakietkach za sms? Pomogłoby na pewno w utrzymaniu forum, a sądzę, że trochę osób by to kupowało. ;)

 

Dla przykładu:

 

Gold Member 10 zł SMS + VAT (ponieważ blokuje reklamy)

Blue Member, MPC Champion 3 zł + VAT

 

Mogłyby być też dodane plakietki typu Black Member, MPC Best Member jeśli spodoba się pomysł.

 

Druga propozycja to donate

Byłaby to opcja obok Regulaminu lub Modlogs pozwalająca przekazać darowiznę dla MPC. Jeśli darowizna byłaby większa niż -ustalona kwota- automatycznie dodawałoby Ci plakietkę MPC Sponsor.

 

Pzdr

Opublikowano

na Nie.

wtedy konkursy nie miałby by takiego sensu jak teraz.

Każdy by miał chyba plakietki, bo 3 zł czy 10 to tak dużo nie jest,

moim zdaniem propozycja całkowicie bez sensu.

Pozdro ;P

 

ps:

to 2 też na nie ;__;

by Neosieł

Opublikowano

Forum ma raczej wystarczającą ilość pieniędzy na utrzymanie.

A takiego czegoś nie warto wprowadzać, bo plakietki by miał każdy.

1398258449-U383457.png

Admin Cienia
Opublikowano

Taka sugestia była już wiele razy poruszana i za każdym razem odrzucona, ponieważ z tego co pamiętam kokosz wspominał, że nie będzie “plakietek“ za pieniądze.

Osobiście również jestem na nie.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Nie, na plakietki trzeba zapracować.

(PRZYKŁAD)

Jaką będę miał satysfakcję z tego, jeżeli przepracuje bardzo dobrze rok czasu i dostane Best Membera, a kimś kto kupi ją za 32zł SMS'em?

Żadną.

 

 

 

NIE.

8372383248.png
Opublikowano

lol nope, ślę sobie smsy trzy i mam besta (akurat mam na karcie na zestaw taki według twojego licznika), kompletna głupota

Arcymistrz
Opublikowano

Po wprowadzeniu tego musiałaby zostać wymyślona nowa struktura konkursowa nagród i nie tylko - same problemy.

 

Nie. 

Opublikowano

Za hajs była jedna plakietka, Sponsor (używana w kryzysowych sytuacjach).

Teraz forum zarabia na siebie, żadnych plakietek za kasę nie trzeba, bo to ma być nagroda, a nie chleb powszedni (co to 3zł, każdy z plakietką będzie śmigał).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Spoko, już widzę całą dzieciarnię w minecraftcie z wykupionymi wszystkimi plakietkami za hajs z telefonu matki.

Opublikowano

Nie, plakietki mają być dowodem pracy na rzecz forum / wysiłku w konkursach a nie czymś co kosztuje 3 złote...

Opublikowano

NIE

Można zrobić ze za wplacenie odpowiedniej kwoty dostaje sie mpc sponsor ale napewno to nie bedzie marne 10 zl

"Upadli powstaną"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...