Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik: Jak włączyć skin Infinite lub ... ;)


KDKJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osobiście nie podoba mi się skin def i korzystam cały czas z Infinite. Aby go włączyć potrzebujemy Chrome i wybrany skin def342.
1) Zjeżdżamy na sam dół i klikamy "Zmień skin"
2) Następnie PPM na IP.Board Mobile i wybieramy "Zbadaj element"
3) Zmieniamy 3 na:
- 27 - Infinite
- 28 - oryginalny skin IPB
<a href="#" data-clicklaunch="changeSkin" data-skinid="3" style="z-index: 10000;">IP.Board Mobile</a>
np.
<a href="#" data-clicklaunch="changeSkin" data-skinid="27" style="z-index: 10000;">IP.Board Mobile</a>
<a href="#" data-clicklaunch="changeSkin" data-skinid="28" style="z-index: 10000;">IP.Board Mobile</a>
4) Klikamy enter i następnie wybieramy skin IP.Board Mobile
5) Gotowe ;)
 
Ps. W skinie infinite działa wszystko oprócz modlogs (górne menu)


 




W Firefoxie zmieniamy w tym miejscu:
<a data-skinid="3" data-clicklaunch="changeSkin" href="#" style="z-index: 10000;">IP.Board Mobile</a>


Natomiast w operze jest tak samo jak w Chrome ;)
Od @DnaloPub

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Dzięki za info. Nie miałem jak przetestować na innych przeglądarkach, temu napisałem, że działa na Chrome (bo na nim opierałem ten mini poradnik)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

w firefoxie <a data-skinid="3" data-clicklaunch="changeSkin" href="#" style="z-index: 10000;">IP.Board Mobile</a>

 

Działa : ) http://prntscr.com/3qr42d

 

Opera:

 

<a href="#" data-clicklaunch="changeSkin" data-skinid="3" style="z-index: 10000;">IP.Board Mobile</a>

Opublikowano

:O

 

I o tym powinni napisać mentorzy, a nie o wstawianiu filmów na MPC.

Nie.

Styl został wycofany, więc mentorzy nie będą robić poradnika jak go przywrócić.

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Nie.

Styl został wycofany, więc mentorzy nie będą robić poradnika jak go przywrócić.

Tak samo jak adblock podobno jest zabroniony, a zalecacie go pobrać, lol.

 

Co do tematu dodam, że uploadu także nie ma ;-;

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Tak samo jak adblock podobno jest zabroniony, a zalecacie go pobrać, lol.

To jest już nudne.

Było wyraźnie napisane, można usunąć wszystkie filtry reklam i zostawić same autoplay.

I nie pisz, że ktoś coś zaleca. Nie było nic narzucone, to tylko porada jak sobie z tym poradzić. 

1378331621-U719057.png

Opublikowano

To jest już nudne.

Było wyraźnie napisane, można usunąć wszystkie filtry reklam i zostawić same autoplay.

I nie pisz, że ktoś coś zaleca. Nie było nic narzucone, to tylko porada jak sobie z tym poradzić. 

Można, ale adblock został stworzony z myślą o zablokowaniu reklam, tylko idiota nie skorzysta z tej wtyczki, gdy już ją posiada.

Tutaj też masz poradę jak sobie poradzić, więc mentorzy mogliby o tym napisać. Taka sama sytuacja.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Nie potrzebnie udostępniałem bo już usunęli... Pora wrócić do tego chujowego skina... Ehh... Zamykam...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Makin a da rade jakoś przerobić tego skina (powiedzmy, że 342b aby nasza nazwa użytkownika, wiadomości i powiadomienia były po lewej stronie? Bo po prawej mi za chuja nie pasują...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...