Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przetłumaczenie GKstd Mods Packs 0.9.0_v2.5


M.P_xD_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko

 

Pierwsze co chciałbym powiedzieć to WIELKIE sory za napisanie tematu w złym dziale. Nie mogłem się odnaleść.
Piszę to z prośbą do was, czy pomoglibyście mi spolszczyć ten mod : GKstd Mods Packs 0.9.0_v2.5 . On jest super tylko jedyne co to nie Polski język tego modu.

 

Opublikowano

Tutaj raczej nie ma nikogo o takich umiejętnościach. Naucz się angielskiego.

Opublikowano

Przetłumaczyć całość, czy tylko poszczególne mody? 

 

Tutaj raczej nie ma nikogo o takich umiejętnościach. Naucz się angielskiego.

 

Mów za siebie.

Opublikowano

Przetłumaczyć całość, czy tylko poszczególne mody?

 

 

Mów za siebie.

Ty mów za siebie, bo z angielskiego jesteś kaleką.

 

W sumie mógłbym to zrobić, ale bieda w kraju, więc nic za darmo.

 

Poza tym: najlepszym sposobem jest nauka angielskiego.

 

A za 3-4dni będzie nowy update, więc na co ci to teraz.

 

Edit: jako, że doszły mnie słuchy, że jakiś admin chciał mi bana dać za drugą linijkę to: proponuję pracę, nie handel. Praca =/= handel. Dlaczego mam robić coś za darmo, ciężką pracę i to dla nieznajomego?

Opublikowano

Zerknąłem na to głebiej i stwierdzam że nawet da się to przetłumaczyć. Gorzej że w modpacku istnieje mod na rozszerzone opisy, co oznacza że trzeba je wszystkie też przetłumaczyć...

 

Nikomu się nie będzie chciało tego zrobić, zwłaszcza że za kilka dni 9.1.

Opublikowano

Wyślij mi modpacka, zobaczy co się da zrobić ;)

Nie grzebałem jeszcze w modach z lola ale sprawdzimy ^^


Ty mów za siebie, bo z angielskiego jesteś kaleką.

W sumie mógłbym to zrobić, ale bieda w kraju, więc nic za darmo.

Poza tym: najlepszym sposobem jest nauka angielskiego.

A za 3-4dni będzie nowy update, więc na co ci to teraz.

Edit: jako, że doszły mnie słuchy, że jakiś admin chciał mi bana dać za drugą linijkę to: proponuję pracę, nie handel. Praca =/= handel. Dlaczego mam robić coś za darmo, ciężką pracę i to dla nieznajomego?

 

To już nie wiesz co to pomoc? Za takie coś chcesz kase? Gdzie ponoć się na tym znasz, to powinno ci to łatwo pójść. Jak mama ci każe wynieść śmieci, to też chcesz za to kase? Bo umiesz je wynieść?

Żałosne..

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...