Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie instalka? Która klasa do solo? Endgame i content gry? Gildia? Obciążenie komputera? Questy?


TheThunder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Potrzeba 26 czy 52 gb do instalacji  / gdzie znajde instalke , torrent

2. Która klasa najlepsza do gry solo

3. Po co ludzie sprzedają klucze na 30-60 dni skoro gra jest free2play , po co są prepide klucze?

4. Czy gra jest lepsza od neverwinter? endgame content jest dobry i sie nie nudzi?
5. Czy trzeba kupować złoto zeby być dobrym?

6. Gdzie znajde fajną gildie , na którym serwerze jest najwiecej polakow

7. Czy gra bardzo obciążą komputer?

8. Czy questy są liniowe ? czy bardziej fabularne >
9. W ile dni grając codziennie 4-8h wbije max lvl

10. Co daje weteran ( premium ) w tej grze i czy dużo to pomaga

11. Czy gra jest po polsku / istnieją spolszczenia

12. Gra dużo botów ? Jest dużo cheatów ?


Dam max za najlepszą odpowiedź

xD

Opublikowano

1. Potrzeba 26 czy 52 gb do instalacji  / gdzie znajde instalke , torrent

W trakcie patch'owania może urosnąć do ponad 50GB, ale po ukończeniu instalacji jej rozmiar będzie wynosić około 32GB.

Instalkę (launcher) pobierz z głównej strony TERY ;)

 

2. Która klasa najlepsza do gry solo

Chodzi Ci o lvl'ing czy bardziej o grę solo na end-game?

 

3. Po co ludzie sprzedają klucze na 30-60 dni skoro gra jest free2play , po co są prepide klucze?

Sprzedają klucze do konta Veteran, albo Tera Club :D 

Veteran - odblokowuje 8 slot'ów na postacie oraz daje 4 zakładki w banku a nie 1. Daje też jakieś inne korzyści, ale już mniej przydatne :D

TeraClub - to takie jakby premium :D Możesz sobie wykupić na miesiąc albo 2 :D Co daje TeraClub rozpisałem w tym poradniku --------> Klik

 

4. Czy gra jest lepsza od neverwinter? endgame content jest dobry i sie nie nudzi?

Myślę, że zanim osiągniesz cały engame gear + pozamiatasz cały dostępny content to zajmie Ci to co najmniej rok :D

 

5. Czy trzeba kupować złoto zeby być dobrym?

Chodzi Ci o kupowanie gold'a ze stron typu allegro? Wg mnie jest to zbędne jeśli grasz jak należy i ile należy :D

 

6. Gdzie znajde fajną gildie , na którym serwerze jest najwiecej polakow

Grałem na Acadia / Fraya i Killian - na każdym z nich znajdziesz Polaków i polskie gildie, niektóre całkiem ogarnięte :D

Nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na którym serwerze znajdziesz najwięcej Polaków.

 

7. Czy gra bardzo obciążą komputer?

Nie będę ściemniał... żeby pograć na full detalach trzeba mieć przynajmniej średni sprzęt jak na dzisiejsze czasy :D

Możesz sobie sprawdzić czy Ci pójdzie np. tutaj ------------> Klik

 

8. Czy questy są liniowe ? czy bardziej fabularne >

Quest'ów jest naprawdę masa i są przeróżne ;) 

Osobiście expiąc swoją pierwszą postać nie nudziłem się :D

 

9. W ile dni grając codziennie 4-8h wbije max lvl

Myślę, że ogarniesz temat w 2 tygodnie jeśli grałeś wcześniej w podobne gry ;)

 

10. Co daje weteran ( premium ) w tej grze i czy dużo to pomaga

↑ Pisałem wyżej 

 

11. Czy gra jest po polsku / istnieją spolszczenia

Niestety nie, ale angielski występujący w grze jest naprawdę prosty i nie trudno ogarnąć się w temacie :D

 

12. Gra dużo botów ? Jest dużo cheatów ?

0

 

Dam max za najlepszą odpowiedź

Bomba ;)

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Ja można się podpiąć do pytania, jak jest z craftingiem w tera? opłaca się rozwijać wraz z levelowaniem? Bo mam zamiar zacząć grać slayerem.

Opublikowano

 

 

8. Czy questy są liniowe ? czy bardziej fabularne >

Quest'ów jest naprawdę masa i są przeróżne ;) 

Osobiście expiąc swoją pierwszą postać nie nudziłem się :D

 

 

Ale nie kłam co

może i sie nie nudziłeś ale questy w terze to wrzud na dupie i największy minus tej gry

moze za pierwszym razem wbicie tego 30 lvla nie jest nudne ale z kazdym kolejnym razem questy typu ,,znajdz,zabij,przynies'' są nie do zniesienia.

tera ma wszystko oprócz dobrego grindingu...

Opublikowano

Ale nie kłam co

może i sie nie nudziłeś ale questy w terze to wrzud na dupie i największy minus tej gry

moze za pierwszym razem wbicie tego 30 lvla nie jest nudne ale z kazdym kolejnym razem questy typu ,,znajdz,zabij,przynies'' są nie do zniesienia.

tera ma wszystko oprócz dobrego grindingu...

 

Przecież nie skłamałem w żadnym zdaniu :>

Quest'ów jest masa - zgadza się

Quest'y są przeróżne - zgadza się

 

A to czy nudziłem się czy nie to już moje osobiste odczucie :D

Uważam, że robiąc pierwszą postać, wszystkie quest'y są ciekawe... wiadomo, że robiąc 5,6, czy 11 alt'a poprzez quest'y, to zachce nam się nimi rzygać  8S

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...