Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Sponsora na serwer Metin2. Hard


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@xxSmiechu Imię, adres, numer telefonu, kurwa, znajde Cie ! xD

[@offtopic <3 warn <3 +5 pkt. <3 Wiem wiem...]

Co do tematu, nie wypowiadam się już na jego temat, nie polecam. Wszystko co chcecie ode mnie wiedziec o nim, zapraszam na PW.

Opublikowano

@xxSmiechu Imię, adres, numer telefonu, kurwa, znajde Cie ! xD

 

[@offtopic <3 warn <3 +5 pkt. <3 Wiem wiem...]

 

Co do tematu, nie wypowiadam się już na jego temat, nie polecam. Wszystko co chcecie ode mnie wiedziec o nim, zapraszam na PW.

W sumie imię znasz nazwisko łatwo się domyśleć , adres znasz , numer masz . ! :( boję się kurcze Ciebie ! :D

Opublikowano

@2xUp. Co do fb... Nikt się nie ukrywa.. Przynajmniej tak myśle, no oprócz śmiecha, więc powodzenia ;)

Ja nie mam nic do ukrycia.

 

Nie kompromituj się już bardziej... 

Boże macie problem że wam serwer zniszczył . Wasza strata bo jakiegoś buc* do teamu wzięliście :) i od razu zaufaliście ...

ziAxB2s.png?1

Opublikowano

Nie polecam.

Asfen aka Astex aka Nexor aka Palladin aka Gareth aka Azor psie jebany. :)

Znów padnie po 1h.

Sypały się channele jak miło nie wiem,ze ja bo bana dostane ^^

 

 

Co do samego Asfena aka Astexa aka Nexora aka Palladina aka Garetha aka Azora jest chujowy.

Kazał mi pisać drop na serwer,bo nie umiał...

Mówi,ze wszystko ma autorskie,a wszystko jest na forum.

 

 

Co do mnie ;)

Jebaliście mnie jako team jak szło :)

Co zmieniłem IP miałem od nowa bana na ts3 za to,że chciałem pogadać...

Nie da się z nimi pracować.

Leci raport za multi.

 

 

 

Teraz zapytam wprost :)

Po co ci kurwa maszyna skoro padniesz po 30min i znów nic nie zarobisz ? Spieralaj na hamachi nieudaczniku.

5_Przezroczyste.png

 

Jeśli szukasz forum na silniku Invision Power Board,Serwer dedykowanego,czy nawet Strony www pod twój serwer metin2 zapraszam na GG : 47637476

 

 

Opublikowano

Nie polecam. Podawał się za technika Sevor.pl  ;) Dlaczego nie polecam ? Kłamca. Technikiem na Sevorze był LenY oraz JA jako drobna pomoc. 

CIx1zoG.png

Opublikowano

Nie polecam.

Asfen aka Astex aka Nexor aka Palladin aka Gareth aka Azor psie jebany. :)

Znów padnie po 1h.

Sypały się channele jak miło nie wiem,ze ja bo bana dostane ^^

 

 

Co do samego Asfena aka Astexa aka Nexora aka Palladina aka Garetha aka Azora jest chujowy.

Kazał mi pisać drop na serwer,bo nie umiał...

Mówi,ze wszystko ma autorskie,a wszystko jest na forum.

 

 

Co do mnie ;)

Jebaliście mnie jako team jak szło :)

Co zmieniłem IP miałem od nowa bana na ts3 za to,że chciałem pogadać...

Nie da się z nimi pracować.

Leci raport za multi.

 

 

 

Teraz zapytam wprost :)

Po co ci kurwa maszyna skoro padniesz po 30min i znów nic nie zarobisz ? Spieralaj na hamachi nieudaczniku.

Shaggy wybacz , że nie posłuchaliśmy ;)

Opublikowano

Przykazana się [cenzura] kłaniają :
1.Nie będziesz brał imienia Axtexa nadaremną 
2.Pamiętaj dzień święty graj

3.Tyraj matkę i ojca Axtexa

4.Zabijaj Axtexa żeby nigdy nie kradł 

5.Ruchaj wszystko co nie spierdala na drzewo

6.Nie buffuj nie kradnij

7.Zawsze przypominaj że Axtex jest frajerem

8.Bierz się za dupę kolegi Axtexa [Jeżeli ma]jeżeli nie umie jej upilnować 

9.Ale go [cenzura]nie masz okradać

xTabwwt.png

Opublikowano

 

Przykazana się [cenzura] kłaniają :

1.Nie będziesz brał imienia Axtexa nadaremną 

2.Pamiętaj dzień święty graj

3.Tyraj matkę i ojca Axtexa

4.Zabijaj Axtexa żeby nigdy nie kradł 

5.Ruchaj wszystko co nie spierdala na drzewo

6.Nie buffuj nie kradnij

7.Zawsze przypominaj że Axtex jest frajerem

8.Bierz się za dupę kolegi Axtexa [Jeżeli ma]jeżeli nie umie jej upilnować 

9.Ale go [cenzura]nie masz okradać

 

Hahahahahahaha punkt 3 i 4 rozpierdzielil kosmos ! Brawo Kapturku ! :D

Opublikowano

 

Przykazana się [cenzura] kłaniają :

1.Nie będziesz brał imienia Axtexa nadaremną 

2.Pamiętaj dzień święty graj

3.Tyraj matkę i ojca Axtexa

4.Zabijaj Axtexa żeby nigdy nie kradł 

5.Ruchaj wszystko co nie spierdala na drzewo

6.Nie buffuj nie kradnij

7.Zawsze przypominaj że Axtex jest frajerem

8.Bierz się za dupę kolegi Axtexa [Jeżeli ma]jeżeli nie umie jej upilnować 

9.Ale go [cenzura]nie masz okradać

 

Jak zwykle asfen nie winny :( http://www.iv.pl/images/52804471298472325289.png dowiedział się dzień po starcie serwera , że za dwa dni do Niemczech wyjeżdża :(. A w poniedziałek ukazał się ten temat  szukam sponsora i w ofertach , oferuje dużo wolnego czasu :D  to jest śmieszne sam się gubi w swoich kłamstwach. Dlatego właśnie nie polecam nikomu tego człowieka złotówka wydana na niego złotówka wyrzucona w błoto. . .  

Opublikowano

Jak zwykle asfen nie winny :( http://www.iv.pl/images/52804471298472325289.png dowiedział się dzień po starcie serwera , że za dwa dni do Niemczech wyjeżdża :(. A w poniedziałek ukazał się ten temat  szukam sponsora i w ofertach , oferuje dużo wolnego czasu :D  to jest śmieszne sam się gubi w swoich kłamstwach. Dlatego właśnie nie polecam nikomu tego człowieka złotówka wydana na niego złotówka wyrzucona w błoto. . .  

Jak widać :D jaki głąb :} za przeproszeniem :] 

PS Każdemu się podoba moj post <3:D jestem wyjątkowy :]

xTabwwt.png

Opublikowano

Jeszcze widzę,że pliki harnasia na game 40k i znów ci to padnie (nie powiem,że ja bo ban ^^)...

Balantia stała z półroku nie 2 miechy...

 

Co do stabliności...

Padnie po 30min jak każdy twój serv.

 

Vps ci nie padł tylko kret zabrał bo jesteś idiotą i niedojebkiem :)

 

 

Wyjazd we wtorek tak? To po co jebany debilu serwer planowałeś? Chciałem wystartować stać 7 dni i wziąć hajs którego nie dostaniesz ?

Co za downy ja pierdole.

 

Okradłeś już wszystkich na tym forum...

Miałeś z 30 serwerów i all padły po 20min (tak powtarzam się).

 

 

PS// Jeszcze były 2 nicki czyli:

 

Asfen aka Nefret aka Gareth aka Palladin aka Nexor aka Azor aka xRaiZx.

Trochę tego było... chyba jakiś rekord tego forum :)

 

PS// Wypierdalaj raz na zawsze z tego forum i nie pisz do mnie o questy na otwieranie npc...

5_Przezroczyste.png

 

Jeśli szukasz forum na silniku Invision Power Board,Serwer dedykowanego,czy nawet Strony www pod twój serwer metin2 zapraszam na GG : 47637476

 

 

Opublikowano

nie polecam.

Asfen x parówa 

x pseudo technik

 

 

Izumi ty tam sklej wary bo nie lepszy jesteś od Asfena :)

Ty to się lepiej nie wypowiadaj bo nic nie zrobiłeś straszyłeś atakami a one nic nie zdziałały :D nawet ts'a  nie daliście rady wywalić pajace :D

- Czemu nie chciałeś podać adresu lamusie ? CyberBohaterze boisz się :) a jak jesteś taki odważny to podaj swój adres na pw ;) czekam 

Opublikowano

nie polecam.

Asfen x parówa 

x pseudo technik

 

 

Izumi ty tam sklej wary bo nie lepszy jesteś od Asfena :)

Ty też lepiej dupsko sklej bo jak chciałem być u Ciebie za 15 minut to się obsrałeś jak parówa , Pozdrawiam z Bałutek leszczyku ! ;)

Opublikowano

Powiem tak, straciłem na nim już dwie prezentacje i nie dostałem ani jednego wynagrodzenia!. Oszust i krętacz, ostrzegali mnie przed Asfenem ale ja głupi mu zaufałem. :)

 

 

Do autora tematu-

 

 

 

Jesteś jebanym idiotą, który nic w życiu nigdy nie osiągnie. Jesteś złodziejem podobnym do fubu. Nigdy do mnie więcej nie pisz, spierdalaj do niemiec. 

Nawet Twój młodszy brat się z Ciebie śmieje, że jesteś nieudacznikiem. :D Elo.

 

 

Opublikowano

Powiem tak, straciłem na nim już dwie prezentacje i nie dostałem ani jednego wynagrodzenia!. Oszust i krętacz, ostrzegali mnie przed Asfenem ale ja głupi mu zaufałem. :)

 

 

Do autora tematu-

 

 

 

Jesteś jebanym idiotą, który nic w życiu nigdy nie osiągnie. Jesteś złodziejem podobnym do fubu. Nigdy do mnie więcej nie pisz, spierdalaj do niemiec. 

Nawet Twój młodszy brat się z Ciebie śmieje, że jesteś nieudacznikiem. :D Elo.

 

 

czy młodszy brat to bym nie powiedział bo w różnym wieku ludzie mutacje przechodzą. . . Asfen ma 13/ czy tam 14 lat więc wiesz :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...