Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki zasilacz i chłodzenie do proca?


xPonury

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej!

Potrzebuję wiedzieć jaki zasilacz pociągnąłby i7-4770k i Gigabyte Radeon R9 280X 3072MB. Oraz jakie chłodzenie do tej i7

 

Płyta główna to ASRock Fatal1ty H87 Performance

RAM: Kingston HyperX 4x4GB 1600MHz

2x dysk hdd 2.5' (350 i 160GB) i 1x HDD 2 TB - wszystkei od seagate

1x SSD 60 GB Kingstone

Obudowa Zalman z11 plus red

 

I to chyba wszystkie potrzebne info ;s Jak czegoś brakuje to dopiszę.

Zestaw nie będzie pod OC.

 

Zasilacz to około 200 zł, a chłodzenie to około 150 zł.

Wiem, że karta wymaga minimum 600W zasilacza, ale doczytałem, że bez problemu powinno działać na 550W lub 500W

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Dorzuć trochę kasy do Deusa M1 550 lub 650 żeby mieć większy zapas mocy (zasilacz mniej się zmęczy = będzie chłodniejszy i cichszy).

 

Co do coolera, jaki budżet ? Optymalnie będzie Havik 140, tani i oferuje wysoką wydajność, co przy OC Haswella się przyda

Opublikowano
 i7-4770k

 

ASRock Fatal1ty H87 Performance

 

Zestaw nie będzie pod OC.

 

To bierz Xeona i jakąś prostą płytę. Szkoda kasy na coś, czego nie wykorzystasz. 

Chłodzenie jak najbardziej, ale cenowo i wydajnościowo nie trzeba przeginać. 

Opublikowano

Fakt, jak nie podkręcasz to mobo na B85 zmieniaj od MSI lub Gigabyte, ewentualnie ASUS, cep na Xeona, chłodzenie wystarczy Fera2 lub Fortis. Zaoszczędzisz kupe kasy, a wydajność ta sama jeśli nie podkręcasz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...